2021-01-21 18:19:15

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Okraj13

1
Jeżeli chodzi o mapy na tej stronie to nie mam nic do powiedzenia. Jest ich tyle ile trzeba, jakie trzeba...
2
Aktualności / RE: Pogrom
2005-12-04 22:13:52
Jestem świeżo upieczonym uczestnikiem forum, ale nie mam uzupełnionego profilu. Nie wiem jak to zrobić (wiem co sobie teraz myślicie). Proszę o pomoc. Piszcie na moje gg:9432519. Nie chce stracić konta.
3
Aktualności / RE: Mamy nowego mistrza!
2005-12-04 22:00:19
Mistrzostwa w Liero powinny być organizowane z wiekszym rozmachem. Nagrody troszkę bardziej przydatne lub bardziej cenne (żeby zachęcały do udziału). Informacje o mistrzostwach (kiedy, gdzie, ile na wstępne trzeba dać itp.) powinny być wyświetlane na czerwono WIELKIMI LITERAMI tak, żeby te informacje było widać od razu po wejściu na stronę. Kolejna sprawa którą należy poruszyć to wiek ograniczający dostęp do mistrzostw. Zazwyczaj zjeżdżają się na zawody tylko DOROŚLI, gdy dzieci też chcą mieć dostęp do uczestnictwa, tzn.jak mały dzieciak(10-12 lat) ma przekonać rodziców, żeby mógł pojechać i wźiąć udział w mistrzostwach na których są tylko dorośli faceci. Może się okazać że ma chłopak talent i naprawdę ma szansę. Mam nadzięję, że udział w następnych mistrzostwach weźmie więcej osób, co polepszy wszystkie walory i cechy tej imprezy (klimacik, więcejosób do poznania, niezła zabawa, ciekawsze rozgrywki no i więcej zysku z zawodów) -są to same zalety. Proszę o umieszczenie specjalnych wątków na forum w tych sprawach. Mam nadzieję że mój list coś zmieni. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości to piszcie na moje gg: 9432519. Proszę o kontakt i wyrażanie swych opinii na ten temat!!!