2021-02-27 13:19:13

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Robaq

1
Gry / Re: Hullfire
2011-12-07 22:27:38
Cytuj-Strafe'owanie jest, ale nie wiem czy takie jak byś chciał. Spróbuj double tapować klawisze kierunkowe. Nadaje się do circle strafowania albo uniku w ostatniej chwili.

Zajefajnie, sam tego nie odkryłem i też mnie to na początku irytowało. Przydałby się jakiś tip w menu który by uświadamiał o sterowaniu czy wspomnianych już broniach.
Cytuj-Sterowania nie zmieniamy, dużo ludzi odpycha brak myszki i/lub niezależnego ruchu i strzelania, ale podjęliśmy decyzję, że właśnie asteroidsowe sterowanie jest tym co definiuje tę grę, tak samo autoforward (ma on narzucać większą dynamikę, zmniejszać liczbę klawiszy potrzebnych do gry i zmniejszać liczbę jednocześnie wciśniętych klawiszy dla wygody gry na splicie).

+10, nie dajcie się zadeptać :D
2
Gry / Re: Hullfire
2011-12-03 20:30:11
Mi się wszystko pięknie odpala i śmiga w 60fps, więc się wypowiem.
Jestem pod wrażeniem. Na początku zdawało mi się że sterowanie jest chybione, ale na dłuższą metę jest bardzo ok, można to załapać łatwiej niż linkę w Liero. Jak już po pierwszych 10 minutach człowiek oswoi się ze sterowaniem i załapie turbo, to gameplay dogania Liero :D.
Jak na betę to wszystko jest nieźle dopracowane. Dźwięki mają kopa (no może poza Dischargerem), graficznie jak dla mnie też jest ok, chociaż może na dzisiejsze standardy przydało by się jakieś oświetlenie, paralaxy itp.
Obawiam się tylko że tak jak z większością takich oldskulowych shooterów bywa - może się nudzić, więc widziałbym tutaj jakieś oryginalne tryby a nie tylko oklepane DM, TDM i CTF. Ciśnijcie dalej.
3
Przede wszystkim nie jestem fanem takiego typu gier. Wiem że to nie jest takie typowe MMOrpg ale jednak elfy, miecze, czary i inne tego typu rzeczy mnie mimo wszystko odrzucają.
Jak chcę pograć w coś do czego trzeba wysilić wszystkie zakątki mózgu to cisnę laddera w Starcrafta 2. Jak mam ochotę na troszkę bezmyślną aczkolwiek mega skilową zabawę to zapraszam kumpli na Q3 albo Liero przy piwku :)
4
Smutna prawda jest taka, że Liero jest tak martwe że nawet najfajniejsza i najbardziej obiecująca do tej pory opcja Pacha do Netó odbiła się po forum z siłą niemrawego pierdnięcia.
Jak chcecie żeby to wyszło, to róbcie szum, organizujcie ataki terrorystyczne itp, a nie stękajcie raz na miesiąc że pacha nie ma.

Btw, nie sądziłem że dożyje czasu, kiedy spamboty zapanują nad forum LL...
5
DotA w WC3 fajniejsza była, w LoLa trochę pograłem i stwierdziłem że to już nie to. Może po prostu sie zestarzałem bo w WC3 to 5 lat temu grałem osatatnio.
6
Aktualności / Re: Liero 1.34
2010-08-07 15:11:54
Warto napisać dla potomnych, żeby potem nie mnożyły się pytania.
Otóż wystarczy wrzucić zawartość openliero do folderu z wybraną konwersją i koniecznie zmienić nazwę exeka (konwersji, nie OL) na LIERO.exe, sprawdzone na promodzie i wurkza.
7
To pewnie i tak już poprawione, ale nie idzie skakać na skrzynkach ;(
I konsola baardzo mi się podoba. Bardzo q3-like ;>
8
http://www.911tabs.com/ duuużo większy database mają. Ja osobiście nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem czegokolwiek ;)
9
last.fm, anyone?
A btw, to wyszedł z tego offtop dość konkretny, bo od 6ciu postów nic stricte gitarowego tu się nie wyłoniło. Chyba był już kiedyś na tym forum topic muzyczny, można pociągnąć.
10
O, takiego tematu na tym forum to bym się w życiu nie spodziewał :>
Tak się składa, że od ponad pół roku też męczę wiosło, więc co nieco mogę się wypowiedzieć.
Zacznę od pytania, czy twoją ambicją jest "granie ogniskowe" (klasyk/akustyk i proste piosenki składające się z kilka akordów) czy może coś bardziej "z jajem" (a więc elektryk, no chyba że jesteś wielkim fanem gitary akustycznej, no to wtedy wiadomo). Jeśli myślisz, że za jakiś czas (nie ważne jaki) zachce ci się nauczyć grać na elektrycznej to nie zwracaj uwagę na mit, że trzeba zacząć od klasyka, bo to nieprawda, tylko od razu zbieraj na dechę  ;) Problem tego jest taki, że potrzebne ci będą dość duże fundusze (tak minimum 600zł) i na początku nie będziesz miał gdzie tego podłączyć (najtańsze piece warte uwagi to 300zł, są jeszcze PODy, które umożliwiają podłączenie gity pod domowe HiFi a jeśli masz dobrą dźwiękówkę w kompie to możesz popróbować z różnymi programami typu Guitar Rig) ale wiadomo, zawsze można większy szał elektryczną zrobić.
Jeśli jednak chcesz zostać przy pudle, to szukaj firm takich jak Fender, Gibson, Epiphone i może jeszcze Washburn.
11
A gracie chociaż na Promode? :E
12
Pod win7 wszystko elegancko śmiga, nie miałem zbyt dużo czasu aby testać, ale przy promodzie lubi nie wyświetlać w ogóle huda i darkmode jest skiszony.
13
Brakuje jeszcze pomurz plx ;(
Już widzę, jak będą zaraz leciały usprawiedliwienia w stylu "mam dysleksję", "dysgrafię" czy bóg wie co, więc od razu napiszę, że nawet jeśli masz downa albo trzy nerki to i tak firefox podkreśla złą pisownię (tak, chodzi mi o tą czerwoną kropkowaną linię), możesz choć na to zwracać uwagę. Poza tym, przed zaczęciem dyskusji na forum, wypada przeczytać regulamin.
Uff, już się wyżyłem :D
Żeby nie było OT, to posiadam Win7, i openLiero pięknie chodzi --> LINK http://open.liero.be/
Patcha wrzucasz do folderu z liero i odpalasz z openliero.exe. Jeżeli to ma być jakaś konwersja to musisz zmienić nazwę execa (konwersji, nie openliero) na LIERO.EXE.
Takie trudne użycie wyszukiwarki? Nie rozumiem, nawet nie musiałeś się trudzić rejestrowaniem na forum i pisaniem tego jakże ambitnego tematu...
14
Dawas ;D
Tzn, byłbym zaszczycony, masz mojego maila w profilu.
15
Liero > 1.33 / Re: liero, stara wersja
2009-10-15 22:12:12
Może i nie ma, ale co mu szkodzi posiedzieć trochę i znaleźć odpowiadającą mu wersję/konwersję? Czemu ktokolwiek miałby to robić za niego?