2021-10-20 21:40:19

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Pudzian3

1
Gusanos modowanie / Re: [Map]Underworld
2008-11-30 20:13:45
Wpis o wenie i skillu, miał być jako takim wstępem, nie lubię dawać mapy systemem: link + screen. W pierwotnym założeniu ta mapa ma zamiar utopić pewne osoby przed monitorem  :-* (Ew, epilepsja)Cytat: Guthrick von Kewpa w 2008-11-30 18:35:14

Adsasdaas. Gejmplej na pomurz nej mam weny więc -100, wygląd na pomurz nej mam skila plix więc -100, overall zrobiłem kiepską mapę i dobrze o tym wiem i nie będę płakał z powodu tak kiepskiej oceny więc -100.@Daro: Adsasdaas - inteligentnie rozpoczęte zdanie :>
@Daro: P0kemonowy styl pisania ;>

Popieram, przetłumacz mi na PL. Btw. takie texty u graczy były modne w czasach Wolfenstein 3D albo coś koło tego, teraz mówi się nieco inaczej. Znam coś lepszego od Adsasdaa, ale nie zacytuje. Dzięki za opinie. Następna mapa, będzie zrobiona z weną i skillem  :happy:
2
Gusanos modowanie / Re: [Map]Underworld
2008-11-30 10:27:50
I weź potem takim zrób dobrze xD To idę robić kolejną poprawkę xD

Apdejt
Cmon's, co do skały - już ją trochę "zmieniłem", ale jakby dalej nie pasowało, to udawaj, że to świnka morska xD
3
Gusanos modowanie / [Map]Underworld
2008-11-29 21:16:49
Cierpiąc na niesamowity brak weny, zagrywając się na śmierć w różne gry, dorwałem się że wyszedł Tomb Raider: Underworld. Pod żadnym pozorem nie uważajcie że ta mapa jest na podstawie tej gry xD. Po prostu mój brak weny nagle zniknął i pojawił się robaczy, podwodny świat. Jak to zwykle ze mną bywa, zbyt grywalnie nie jest, ale pobawić się można. Chyba ciut przesadziłem z ilościa objc, ale mamy 2008 rok XXI wiek, więc chyba Comodorka już nikt nie ma xD Skilla w levelowaniu nie mam, więc bezczelnie pokradłem tekstury. (A także drzwi z dooma)

Level.png:http://odsiebie.com/pokaz/1051582---848f.html <----- Grać !
4
Gusanos modowanie / Damp
2008-11-12 15:35:37
Nie będę się bawić w owijanie w sreberka (bawełnę):

Damp na +/- odpowiednio odpycha robaka w gorę lub w dół, czy dałoby się zrobić coś podobnego ale na boki? Lewo/Prawo.
Z góry thx ;)

Jak dalej ktoś nie wie o co mi chodzi, to daje przykład z mapy Toxic z moda Blasted:


("C'mons - Efekt dmuchawy")
:inquisitive:


Edit:
Jeśli tak, to  jak? :P
Ew, wskazówki

Edit2:
Pisz ktoś tutaj więcej, bo głupio mi, że kilka ostatnich topiców jest mojego autorstwa i wszystkie "obok" siebie....
5
No, no, świetny pomysł. Mam nadzieję, że to jakoś wypali. Nie chciałbym, aby z biegiem czasu coś się z tym złego stało ;)
6
Gusanos modowanie / [MAP]Factory
2008-11-10 09:43:40
Tym razem z nudów przerobiłem nieco pewną mapę z Soldat, na naszego ukochanego 0.9c. Nic tylko ssać ;> Tak jak w przypadku Integro, tak i tutaj nie mogłem się zdecydować co lepsze - darkmode czy normal, więc zapodaje obie wersje :)

Darkmode
Normal

Level.png :


7
Forum międzyklanowe. / Re: Clanbase
2008-11-07 20:16:14
A co z PB? ...
8
Gusanos modowanie / [MAP]ctf_jail
2008-11-07 20:14:46
Swoimi czasami "próbowałem" przerobić skrypt ctf, na skrypt umożliwiający grę w trbie Objective. Niestety nie wyszło, a mapa stworzona do tego okazała się bezużyteczna. Ale trochę przy niej grzebałem, postanowiłem umieścić ją tutaj z trybem ctf. Niestety nie jest symetryczna ani nic w tym guście... ale doceńcie chęci  :-*
[Jak część zauważyła, było robione to z Alcatraz, ale myślę, że nic nie upodobniłem za bardzo]

<a href="http://odsiebie.com/pokaz/917914---aed5.html"; target="_blank">ctf_jail</a>

Level.png:

9
Gusanos modowanie / [MAP]Integro
2008-11-07 19:02:30
Dzisiaj rano, z racji dziwnych obrazów w mojej głowie, powstała ta mapa, z nudów zacząłem ją "bajerować". Level nie jest w pełni gotowy, bo jakby to powiedzieć, na ten temat obrazy w mojej głowie przestały się pojawiać :P

Wersja z DarkMode i bez:
Darkmode
Normal


Level.png:


10
Forum międzyklanowe. / Clanbase
2008-11-07 18:52:52
Jakiś czas temu, znalazłem na LL topic z propozycją takiego "Gusanos Clanbase", niestety coś dokopać się nie mogę, więc może tutaj ktoś napisze, czy jakieś kroki zostały podjęte? Zostało to zaakceptowane, ktoś nad tym pracuje? Ja uważam, że to całkiem dobry pomysł, zwłaszcza, że klanów coraz więcej, (to że zwykle 3 osoby w jednym, nie jest chyba tutaj ważne.)
11
Hmm... masz rację Netsu. Postaram się usunąć wszystko i zacząć od nowa  :happy:
Dział z dźwiękami za około 30 minut zapełni się wavami których na 100% nie ma w żadnym z modów :)

Dźwięki wgrane
12
Więc trochę wam go damy!

Widząc jako-tako kwitnące zainteresowanie w kierunku tworzenia map i modów, postanowiłem razem z klanem ułatwić nieco poszukiwanie odpowiednich tekstur, dźwięków oraz w bliskiej przyszłości gotowych skryptów oraz objektów.


http://www.box.net/shared/o691ksntjh#Tekstury

http://www.box.net/shared/0mjuxvu4c8#Dźwięki

http://www.box.net/shared/e0g0519gte#Objekty

http://www.box.net/shared/gyj4ba29b5#Sprity

http://www.box.net/shared/i2vafv17ym#Skrypty


Tutaj są aktualnie zamieszczone materiały.

Jeżeli ktokolwiek, chciałby nam pomóc i podzielić się swoimi znaleziskami, - wystarczy się zarejestrować na www.box.net, oraz wysłać maila podanego podczas rejestracji do mnie na PM, wtedy zostanie odesłany link Uploadera z możliwością wgrywania plików/usuwania itd.
Pozdro ;D


*chwilowe problemy, kilka linków do poszczególnych kategorii, w razie dalszych problemów z podglądem, powinna wystarczyć rejestracja. Bez potrzeby czekania na maila etc.
13
Gusanos - Pomocy! / Re: Pomoc - Server
2008-10-27 15:57:48
Po prostu  wpisz net_server_name blabla w głównym menu, zanim klikniesz Host Game i wybierzesz mapę :D
14
Jeżeli ktoś z naszego klanu pisze tak, a nie inaczej to mu to powiedz. Ja przestrzegam znaków interpunkcyjnych oraz ortografii. Wiem, że pijesz do tego ze treści u nas są z www.gusanos.liero.org.pl, niestety muszę Cię zmartwić, w wielu miejscach wyraźnie jest napisane skąd co pochodzi. Więc nie czepiaj się. W najbliższym dłuższym wolnym czasie postaram się usunąć wszystko co pochodzi z tej strony, oraz napisać własne artykuły. Wtedy nie będziesz miał powodów żeby ciągle pisać:
"Omfg, wtf zlodziej, omg omg".
Btw, sam żeś buc.

Btw2.
Wybacz Wesz, zadam ci takie jedno pytanie. Mam nadzieję, że się nie obrazisz. Czy ty odzywki o tych wulgaryzmach, plagiatach, ortografii i o czytaniu ze zrozumieniem masz już tak zakorzenione, że za każdym razem musisz to napisać?
15
Nasze wypociny - nasza sprawa. Nie każdy użytkownik ma ochotę na czytanie nudnej, złożonej z 40 wersów cegły, zatytułowanej "Jak otworzyć konsolę?". A co do historyjki, to jest ona traktowana z przymrużeniem oka. I jest u nas może i właśnie dlatego, że u was by nie przeszła. Jeżeli bardzo was to denerwuje, możecie tam nie wchodzić, możecie do nas nie wchodzić wcale, lub jeśli będzie większa liczba zniesmaczonych osób, jesteśmy w stanie usunąć lub ocenzurować ten topic.

Btw.
Wypociny, trudno. Nie każdy jest tak zdolny, żeby zrobić w pełni oskryptowaną stronę z milionem użytkowników i artykułami, o które będą się wszyscy bić. Ja nie należę do ludzi, którzy uważają ze strona klanowa to lista osób wchodzących w skład klanu, jakieś logo, na odczepnego skórka i nie wiadomo jak długi FAQ oraz wszędzie odnośniki do niego z dopiskiem - "szukaj sobie sam".