2021-05-14 10:28:56

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Smoothguy

1
Niestety ja odpadam. Sorry, że tak późno informuję. Ze względów prywatnych, bla bla, wiem że nikogo to nie obchodzi. Miłej zabawy. ;p
2
Tak ja bym przybył i w sumie można by mnie zapisać, ale... to zależy od tego czy i kiedy będę na imprezie andrzejkowej. Jeśli wypadnie w ten weekend co mistrzostwa, to niestety na mnie nie liczcie, ale jak w inny lub nie będę szedł w ogóle, to spoko, wtedy tylko jakiś niezidentyfikowany czynnik mógłby mnie powstrzymać. ;)

Myślę że do końca tygodnia dam odpowiedź.
3
Aktualności / Re: Urodziny Smoothguy'a
2006-09-15 21:37:28
CytujEee, nie gra w turnieju, w którym się zadeklarował że będzie,

Aaa... gówno mnie to obchodzi.

Cytujpokazuje się na forum tylko raz do roku na urodziny,

Nie mam czasu na pierdoły.

CytujChudnij.

Ssij.

I tak mam seksowny brzuch. :D

A tak bardziej serio, to wybaczcie, ale nie mam czasu poświęcać na ligę 666 godzin czy tam nawet milisekund dziennie. Nie te czasy, za dużo na głowie. Ale nie martwcie się, i tak was koffam! :*
4
Aktualności / Re: Urodziny Smoothguy'a
2006-09-15 15:05:05
Cytat: Doman w 2006-09-15 13:13:57
Rośnij duży!


Ale ja już jestem wysoki. :P

Dzięki wszystkim. Dziś od 18:00 mogę już pić legalnie piwo.

A poza tym od kiedy Smuf kojarzy się z kimś smutnym? :D
5
CytujSmuf, ta moja smufowiązanka była no offence :)


Moja też, po prostu pisałem tak, jak mi się literki wciskały. A w twoje no offence to ja wierze bardzo przecież, tak jak zwykle. :D

Wracając jeszcze raz do Gusanos, to po raz kolejny powtórzę, że nie ma odpowiedniego moda. W Gusanos można pograć, pobawić się, ale do gry pro naprawdę brakuje odpowiedniego moda, który byłby po prostu... no pro i tyle. Bo większość modów raczej jest na razie bardziej bajeranckich niż poważnych.

A jak Guth już nie ma slow motion w Wurmz! to tym bardziej chętnie mogę w to popykać.
6
CytujNo i co do tych równych szans - przyddałby się Smoothguy, no bo - "No k***a ten pier*olony k***a lag zno0wu k***a nie trafiłem masz k****a neta od Chińczyków ?1/11" Mam neo616 i mam jeszcze cierpieć, że broń nie strzela itp, bo przeciwnik ma 115kb/s? pff!


Gra ma sprawiać przyjemność. I o to tylko chodzi. No może jeszcze przydałyby się równe szansę między przeciwnikami (co do skilla), bo wtedy gra jest najprzyjemniejsza, ale to wiadomo, że każdy ma jakieś umiejętności. Wracająć do tematu - jeśli ja bym miał neta 0.00000000000001 bps to też bym kurde narzekał na laga. I nie obchodzi mnie czy ten lag jest spowodowany zwalonym kompem Gutha, zwalonym kodem sieciowym gry, czy za dużym pingiem któregoś gracza. Dla mnie gra ma być szybka i bez zwiechów po prostu, więc jedynym wyjściem byłoby chyba dopuszczenie do mistrzostw jedynie graczy, Neo500 kbps i więcej oraz komp na którym nie tnie ani W! ani G. Ale oczywiście to jest niemożliwe i chamskie i w ogóle wiadomo, że tak nie można zrobić.

Dlatego tak czy siak trzeba będzie się pomęczyć z lagami. Tyle, że w W! istnieje możliwość grania bez lagów (z Chollixem, z Jerreciem, itp.) a grę z Guthem trzeba będzie po prostu przeboleć... i powkurzać się trochę. A w G tak czy siak będą lagi, desynchry czy co tam teraz przeszkadza w tym G. No i poza tym problem moda do G. W Wurmz! nie ma problemu, bo jest ProMode. Tak więc wiadomo, za czym ja jestem.
7
CytujA sądze że też każdy się kapnąl kiedy zmieniłem z CMa na MvKa.

Ja się nie skapnąłem. A jak zobaczyłem znowu jakąś nowa ksywkę, że ktoś sobie zmienił, to się nawet mocno wkurzyłem i pojechałem coponiektórych zmieniaczy w poście (myślałem pierw, że to wsh albo guth), ale jednak po chwili się opamiętałem i skreśliłem to.

Są drastyczne zmiany i to, że 3 literki się powtarzają w starej i nowej ksywce, nie znaczy, że możecie robić bałagan. Bo taki wg mnie robicie.

CytujSmuf: i właśnie po to żeby nie było nadmiernego używania tego, to robiłby to admin. Zapewne zgodziłby się za pierwszym razem, i pewnie i drugim, ale gdyby miał trzeci raz w tygodniu zmieniać to pewnie by powiedział: no EJ!

Tak, ale to jest męczenie admina czymś, co normalnie mogłoby być automatyczne. A nasz admin jest dość zapracowany i nie bywa 24h na dobę na forum.

CytujMoże mr.A zmienia ksywkę na mr.Z ponieważ nie chce być już rozpoznawany jako mr.A, dlatego że niektórym się źle kojarzy gość z taką ksywką, i woli rozpocząć smrodzenie na forum tak jak by od nowa.

Jejku, co wy tak bardzo się boicie starych postów, że musicie rozpoczynać nowe życie co chwilę? Człowiek się zmienia, i to nie powód, by po każdej zmianie się "resetować". Ja mam beznadziejne posty z początku mojej kariery i jakoś nie przygotowuję się na stryczek na samą myśl o nich. In real life jest identycznie - nie odpowiadam sa swoje myśli i błędy, jak byłem w gimnazjum i ogólnie ssałem.

Mam pieprzone wrażenie, że niektórzy na tym forum są przewrażliwieni. Tak, może za to ja jestem pedantem. Taką mam naturę.
8
No i znowu mamy podobną sytuację, opcja wg mnie powinna być dostępna (może kiedyś zechcę sobie zmienić ksywkę ze Smoothguy na Smuf?), ale NIEKTÓRZY źle ją wykorzystują...
9
... Który działa bardzo wolno i czasem trzeba czekać 24-48h na powiadomienie o wpisie od momentu faktycznego pojawienia się go na stronie. Firefox po prostu jest najprostszą metodą, bo sporo osób korzysta z tej przeglądarki, więc od razu będzie mogło przetestować kanały RSS bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Swoją drogą, faktycznie kanał RSS dla postów na forum to dziwny pomysł (pierwszy raz się z takim czymś spotkałem), ale w sumie przy takim ruchu, jaki teraz jest na LL, może być niektórym przydatny, więc OK.
10
Przywitania / Re: sćemka 4 all
2006-02-09 22:47:14
No kurde, chciał się przed nami chłopak po prostu otworzyć i opowiedzieć swoją historię i przygodę.

Btw, pierwsze słyszę, żeby siostra (dziewczyna) załatwiała komuś Liero. ;)
11
Jak można się wstydzić opinii roksującego? Znaczy się w ogóle mówisz, że chciałbyś zrezygnować z roksa, którego ci przyznano? Po co? Kolejny samozniszczalny... :P
12
Kurde, ale za moich czasów Wormhole służył do robienia map pod Liero, a nie Gusanos. Czasy się zmieniają widocznie. xD
13
Co do zresetowania reputacji: Bo ja wiem? Myślę, że nie trzeba kasować, i wolałbym, żeby zostało jak jest. Ale w sumie to możecie skasować, mi to obojętne.
14
Ominęło mnie to, więc chciałbym się zapytać, a właściwie upewnić:

Co oznacza zielony kolor nicka? Że użytkownik jest nowy (niedawno się zarejestrował)? Bo tak wynika z moich obserwacji. Trochę dziwne oznaczenie, bo się bardzo rzuca w oczy.
15
Miloszz: A w sumie po co tak się dopytujesz o obsługę Jabbera? Bo jakoś wątpie, żebyś miał wiele znajomych na Jabberze poza mną, Chollixem, itp., których masz też przecież nr gg.

Ja siedzę na Jabberze + Psi głównie z jednego powodu. Powiadomienia o komentarzach na moim joggerze i powiadomienia o wpisach na śledzonych przeze mnie joggach. Jest to cholernie wygodne i nie wyobrażam sobie życia bez tego. Ponadto dochodzi jeszcze parę ciekawych możliwości Jabbera, a raczej serwera chrome.pl, np. agent RSS (tzw. murzyn, który za użytkownika śledzi strony i powiadamia nas o ewentualnych nowych newsach/notkach, etc. :P ). Przyzwyczaiłem się też bardzo do sposobu wyświetlania wiadomości w oknie rozmowy i każdy inny mnie denerwuje, ale pewnie w innych komunikatorach za pomocą 666 wtyczek też można taki efekt osiągnąć. No i nieoceniona jest funkcja automatycznego zapisywania roostera na serwerze, co przydaje mi się, bo bywam czasem na drugim kompie i nie muszę się bawić w żadne importowanie listy ręcznie.

Ale za to historia jest okropna. Ponadto parę irytująych, nie tyle błędów, co dziwnych, dla zwykłego użytkownika, zachowań, jak na przykład chowanie się przycisków "OK", "Anuluj" i "Zastosuj" w oknie ustawień, czy minimalizowanie się głownego okna, zamiast wyjścia na wierzch, gdy jest schowane za innym programem.

Jabber sam w sobie jest boski, ale i tak 90% znajomych mam na gg. I szkoda, że przez transport gg nie da się prowadzić normalnie konferencji z użytkownikami gg.

Ogólnie to nikomu nie polecam tego, z czego ja korzystam. Jak coś to wskazuje zawsze na Konnekt, Tlen.

Btw, testował ktoś kiedyś komunikator Wirtualnej Polski? WPKontakt, teraz chyba Spik czy jakoś tak. Kuzyn mówi, że dobry, i z niego korzysta, ale ja osobiście go nie widziałem.