Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Wesz

1
Aktualności / WebLiero
2019-08-10 13:59:45
Po prawie 20 latach nadeszła ta chwila - mamy Liero z możliwością gry przez sieć.
WebLiero to kolejny projekt Basary (Gusanos, HaxBall). Tym razem, klon jest wiernym odzwierciedleniem oryginału za sprawą OpenLiero / Liero 1.36, na którym bazowane jest WebLiero. Możemy stawiać pokoje, zapraszać znajomych oraz grać z niezliczoną liczbą robali. Poza tym mamy nowe tryby gry i kilka innych bajerów, a do zabawy potrzebna jest nam tylko w miarę aktualna przeglądarka.

https://www.webliero.com/

Miłego mielenia ;)
3
Chwilowo leży domena, dzisiaj postaram się ogarnąć i podlinkować.
4
Gdzieś/kiedyś/jakoś zawieruszył się .htaccess i większość treści na stronie była niedostępna. Dzisiaj przypadkiem to zauważyłem i dodałem brakujący kawałek. Jakby coś jeszcze nie działało, można dać znać w komentarzach.

Cheers!
7
@chochol: Wsiadaj na motor i wpadaj do Trzcianki. Guth i Wesz z przyjemnością obalą "najlepszego gracza w LIERO w galaktyce" jedną ręką, trzymając i popijając Koźlaka przy pomocy drugiej 8)
8
Nie ma lipy!
9
Gry / Re: Hullfire
2011-08-10 14:41:38
Cytat: Netsu
@Shivek: nope, myślałem o tym ale zdecydowanie za dużo roboty, lepiej skończyć coś mniejszego niż nic.

Uuuuu, to zabolało!;p
10
Świetny film, zwłaszcza druga połowa 8)
11
Aktualności / Re: HAXBALL
2011-01-18 11:31:36
Cytat: Greybrow w 2011-01-18 10:56:30
Napisana została przez Basro, twórcę kontynuacji Liero (1.34 i dalsze)

Autorem Liero >= 1.34 jest Gliptic;p
12
Odpowiedź znajdziesz na stronie gusanos.liero.org.pl i w kilku wątkach na forum. Poszukaj dokładniej.
13
Aktualności / Warp Speed - Druga alpha
2010-08-08 20:17:18
Dobiliśmy do kolejnej publicznej alphy. Wprowadziliśmy bardzo dużo zmian, którymi jednak nie będę was zanudzał. Alpha jest bardziej user friendly, posiada prowizoryczne menu z informacjami dotyczącymi klawiszologii, możliwość wczytania mapy bądź też opuszczenia gry. Dodatkowo te same informacje dostępne są w dowolnym momencie gry pod klawiszem F1. Wprowadziliśmy również "GPS" który pokaże wam kiedy możecie się obrócić oraz w którym kierunku obrócicie się po wciśnięciu konkretnego klawisza.

Dodatkowo przyłożyliśmy się do strony wizualnej i dajemy wam do wglądu oteksturowaną test mapę. Mapa sklejona z kilku tekstur w klimatach "alien" i "hi-tech". Żeby nie było nudno, poza bieganiem i podziwianiem tekstur można postrzelać sobie do metalowych dysków z Rocket Launchera i Plasma guna (info o tym w grze). Hardkorowcy mogą sobie nawet potrickować z rocket jumpami/plasma climbami.

Małe HOW-TO, info o grze i o planach na przyszłość można znaleźć w filmie Warp Speed 2D Multiplayer shooter alpha overview na naszym kanale youtube.

Kilka skrinów na zachęte:

Download

Chętnie wysłuchamy waszych opinii i sugestii.
14
Aktualności / Re: Liero 1.34
2010-08-07 13:35:29
Wrzucając całą zawartość openliero przypadkiem nie nadpiszesz plików konwersji plikami z openliero (liero.chr/liero.snd/liero.opt)?
15
A może by tak dla odmiany mistrzostwa w promołd?