Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Biernath_John

31
Ja proszę o pisanie o operze 9 a nie o tym że tam w firefoxie mi się udało reklamę we fleszu zamknąć. Wydupcyłem te mesedże i będę wydupcał następne, więc trochę powagi.
Dla mnie opera to jedyna bezdyskusyjnie przeglądarka z tych co widziałem, z prostego powodu - błyskawicznie reaguje na moje polecenia. Obsługuję ją tylko i wyłącznie gestami myszy i jedno machnięcie i szszszt - gotowe jest wstecz/naprzód/stop czy cokolwiek innego. Nie mam cierpliwości do IE z super nakładkami, FF i innych mniej mainstreamowych rzeczy - tylko opera tak szybko nawiguje (pewnie dlatego też wpieprza tyle ramu, ale tym się nie przejmuję). Opera również odbiera moją pocztę (w sumie nie korzystam z poczty już od lat).
Co do O9 to nie znam wszystkich jej ficzersów, a korzystam z dwóch nowych - searches i previewu stron. Searches mnie ujęły szczególnie, olać że były podobno we wcześniejszych wersjach już.
32
No i possałem operę 9 sobie z nudów. I okazuje się że słusznie. Oprócz tego że przestał mi działać flash i musiałem go again instalować, wszystko działa dobrze i nawet mi się nie wysypała jeszcze ani razu (poprzednia lubiła się sama zamykać).

Z nowych rzeczy zauważyłem:

- preview karty - przytrzymujesz kursor nad zakładką otwartej strony i po chwili pokazuje się ładny preview tego co na stronie jest
- customizable searches - nareszcie! Koniec z przerabianiem plików ini, teraz można sobie samemu (w prymitywny wręcz sposób dwoma kliknięciami) dodawać i usuwać search engines
- widżety - nowa pozycja w menu, takie programiki-wtyczki w stylu tam tetris, pogoda, klient bittorrenta (!), zegar itd, olewam to na razie bo Opera i tak już żre wystarczająco dużo ramu.

proszę sobie darować teksty 'ja tam wolę firefoxa/galeona/dowolną inną przeglądarkę', to jest temat dla fanów Opery ;)
33
Gry / Re: Crimsonland
2006-06-26 19:34:41
Jackhammer ssie, cienkie ma kill ratio.
Jeśli chcesz myśleć o powaznych wynikach to tylko plasma shotgun i ewentualnie gauss shotgun
34
Episode 3 to chyba najlepszy ever jest \m/

Wszystkiego powinno być 52 odcinki, niestety są problemy z numeracją bo kolejność emitowania była inna niż kolejność kręcenia i można się pogubić, ja na dobrą sprawę nawet nie wiem których mi brakuje...
35
Gry / Re: Crimsonland
2006-06-26 09:31:46
Revenge i tak nie działa bo przy takiej ilości potworów gra nie policzy nawet tej eksplozji.
Gauss shotgun jest jednak za wolny i ma za mały clip, chociaż zgadzam się że to druga (i ostatnia) po plasma shotgunie broń do bicia rekordów.
Za zaległe perki powinni dawać jakieś dodatkowe punkty bo ich się po prostu w pewnym momencie już nie da wybrać. Albo tryb pauzy taki mógłby być że wybieramy sobie perki na pauzie, wtedy by to miało sens. Tych 3562 instant winnerów po prostu nie da się wziąć w czasie gry...
Znalazłem nawet jpga z moim rekordem w survivalu, coś ponad 13 mil \m/
36
Hoover jeśli posysasz jakieś nowe dvdripy to chętnie od ciebie wezmę, bo moje SJ pochodzą jeszcze z... kazaa i są to tv ripy w róznych jakościach. Brakuje mi do całości chyba 2 odcinków, może 3... i teraz już mi się nie chce ich szukać, łyknąłbym całość dvdripową.
37
Gry / Re: Crimsonland
2006-06-26 00:22:10
Trzeba mieć po prostu farta. Nawet dwa. Pierwszego do broni, plasma shotgun albo nic. Drugiego do bonusów - a dokładniej mówiąc freeze i shield, bo to one decydują o tym czy żyjesz czy giniesz, przy milionie punktów na liczniku potwory przyjmują twoje serie z plasma shotguna z fire bullets na klatę i nawet tego nie zauważają... o bombach atomowych zapomnij w ogóle, gra nawet nie liczy tych wybuchów bo nie daje rady przy takiej ilości stworów. I nigdy nie daj się zabić - bo w survivalu jedyne przez co powinieneś zginąć to death clock, jeśli zabiją cię potwory to zdupcyłeś. Ew ten drugi perk taki co ci zwiększa expa o jakiśtam procent kosztem śmierci.
38
Gry / Re: Hearts of Iron doomsday!!!
2006-06-21 22:59:18
Próbowałem grać w EU kiedyś ale dla mnie strategia i czas rzeczywisty to jest abominacja i nie dałem rady.
39
Ja tym razem nie mam faworyta, ponieważ bardoz mało meczów w ogóle widziałem, zazwyczaj siedzę w pracy jak lecą :( Tradycyjnie bym holendrów obstawiał ale ich akurat nie widziałem na tym mundialu w ogóle, więc nie wiem czy się nadają w tym roku.
40
Odkąd mam win2k, nie działa mi liero (tzn działa ale jest niegrywalne), więc nie trenuję wcale. Jak mi działało liero to trenowałem z botem w promode i było ok. Przy braku treningu i tak na mistrzostwach dałem rady więc w moim przypadku wystarczy tam mała rozgrzeweczka i kilka czerstwych żartów.
41
Poproszę kopię tego posta do archiwum, bardzo mocna rzecz, szkoda stracić
42
TT w ogóle nie jest realistyczny i nigdy chyba nie miał takich ambicji, co nie zmienia faktu że to znakomity cave flyer.
Dla osób interesujących się zmaganiami pilotów w pionierskich czasach polecam:

http://www.galakta.pl/dzial_18.html
43
Ajjj ale czemu takie denne resolution????
strasz i mariusz niszczą
44
Aktualności / Re: Nowy klon Liero
2006-06-10 19:51:53
CytatImo gry tę są bardziej zabawą możliwościami DSa (że można dmuchać w mikrofonik, że można jakoś innowacyjnie wykorzystać dwa ekrany, lub rysik, że można po sieci, że mocna grafika), niż grami stworzonymi do grania jak Invaders, Galaxian, tetris, mario, Game & watch gallery i tym podobne miodne klasyki.

mój boże chłopcze ależ ty bdury tu ciśniesz, aż muszę ochłonąć
45
Aktualności / Re: Nowy klon Liero
2006-06-09 21:24:58
Ch*a tam szkoda pracy, DS to bardzo popularna i szanowana konsolka (sam myślałem nad kupnem!), tyle że nie u nas. A kogo my obchodzimy?
Niech robią, liero na portables to idea która tam krąży od jakiegoś czasu już, może w końcu przybierze realną formę.

(na DSa nawet turowe strategie robią!)