Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Biernath_John

46
B O B E R M A N !
47
Dyski twarde też są nielegalne przecież, musze znaleźć tego auroxa live znowu.
48
Sterowanie jest wzięte żywcem z triplane turmoil, i taki raczej był zamysł, więc nie ma o co płakać. Nie grałem w tego moda, ale w TT to całkiem sporo się nalatałem, kwestia wprawy jest z tymi sterami po prostu.
50
Liero 1.33 / Re: Encyklopedia Broni
2006-05-31 14:46:25
Filmy bardzo dobre, choć zdarzają się lepsze i gorsze, bardziej fajniej i mniej fajniej pokazujące co miało być do pokazania. Proponuję zrobić jakiś sytem ratingowy dzięki któremu wspólnie ustalimy które filmiki dają rady, a które trzeba by narkęcić jeszcze inaczej, aby dobrze przedstawiały daną broń. Np. gauss bardzo bidnie jest zrobiony i niewiele się z niego można dowiedzieć. Za to Fan np. jest znakomicie zobrazowany.
51
CytatGra multi niestety się nic nie zmieniła - jest limit 5000 tur i można grać tylko marines i to na 6 mapach max.
To zdanie nadal jest prawdziwe. Nie wiem czy zauważyłeś słowo 'multi'.
LSN u oficjalnego polskiego dystrybutora kosztuje 9,99PLN, tak więc przepłaciłem. I żeby dalej nie zaczynać dennych zabawnych dyskusji - multi w LSN nigdy nie będzie darmowy, bez abonamentu = marines only, 5000 tur, 6 map.
Jest to na tyle smutne że ta gra jest stworzona do multiplayera PBEM, single player nie ma sensu. Hotseat ewentualnie może robić za jakiś substytut.
52
Kupiłem.
LSN z CDA jest 'pełny' w tym sensie, że są 4 rasy dostępne w trybie hotseat oraz są 4 kampanie single playerowe (po jednej dla każdej rasy). Gra multi niestety się nic nie zmieniła - jest limit 5000 tur i można grać tylko marines i to na 6 mapach max. Chcesz więcej - płać sto baniek miesięcznie... więc niestety przepłaciłem srogo. Kolega kupił LSN samo (bez gazety żadnej) w kiosku za 4,99... teraz mi trochę głupio że wydałem 15 zeta na frajerską gazetę.
Co zrobić, trudno, jak mawiał porucznik Borewicz
53
Gry / Re: [Problem] Laser Squad Nemesis
2006-05-20 21:22:09
ZOMFG, LSN dali w CDA? No to dziwnym nie jest że jutro kupuję! To jest tam full wersja? Czy za 3 tygodnie będę musiał zapłacić tam abonament?
54
Allegro z pewnych przyczyn odpada. Dziękuję za link do tego forum mp3, spróbuję tam wystawić ofertę.
55
Miałem to w testach założyć, ale jednak zależy mi na trafieniu do jak największej ilości osób, dlatego tutaj.

Sprzedam mp3playera, TAKIEGO. Używany, stan bdb, 100% sprawny. W komplecie futerał do noszenia + pchełki Sony. Nowy w sklepie kosztuje plus minus 400PLN. Moja cena: 200,-

Wszelkie pytania można zadawać tutaj ew. pisać na maila.


/edit

REAL FOTO (to ten po prawej)
56
Testy / Re: Ćcionki
2006-05-13 21:58:53
test ip
57
ISIS ma na swoim koncie płyty z bardzo różne. Im dalej tym lżej. Ja łykam całość twórczości, od mosquito control do panopticon. Oceanic jedynie mnie trochę nuży.
58
Ja wytrzymuję pierwsze cztery kawałki.
59
Nazwa wątku to 'teledyski warte uwagi'. Według mnie ewa sonnet i twins to teledyski warte uwagi 10x bardziej niż dowolny 'poważny i ambitny' teledysk , ot co.
60
CytatTeż nie jest on chyba dla wszystkich autorytetem pod względem poglądów muzycznych skoro zapodaje takimi teledyskami

Te teledyski wrzuciłem bo są według mnie absolutnie zabawne, jeśli masz inne poczucie humoru to już nie mój problem.