2021-09-23 16:08:07

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Doman

16
Ja bym chętnie wpadł, tylko termin mi trochę nie pasuje. 7-go zaczyna się w Warszawie konwent na którym jestem współorganizatorem jednego z bloków. Może jakoś wpadnę na początek, urlop mam już zaklepany.
17
No i byłem, tataj minirelacja.
18
Miting zorganizowany przez ChanibaLa w Warszawie należy uznać za udany, mimo, że spóźniłem się 1,5 godziny i nie wygrałem ani jednego pojedynku. Level UP to fajne miejsce, z piwem w rozsądnych (jak na okolice Starego Miasta) cenach. Minusy to lekki tłok i względnie małe "boksy", przypuszczam, że powyżej 6 osób byłoby już niewygodnie. Na spotkaniu zjawili się: Chanibal, Barnex, C00ba, lionbest i niżej podpisany.

Część meczy rozegraliśmy na 1.33 LWS, a część na promodzie. Za dodatkowe atrakcje służyły NDS Barnexa (odpalanie głupich japońskich gierek) i Macbook Chanibala (jako katalizator standardowych Apple hejtów).

Poniżej kilka niewyraźnych fotek z telefonu:
http://the_d.x25.pl/index.php?album=liero-m33t
C00by nie ma, bo mama kazała mu wrócić przed 11.
19
Na 20 to raczej nie zdążę (takie tam urodziny w rodzinie), ale postaram się wpaść.

Post Merge: 2014-04-24 12:03:24

Ok, ktoś potwierdza, że będzie? Nie chcę marnować godziny, żeby zobaczyć pusty klub...
20
Z okazji rocznicy zamachu... eee... to znaczy urodzin naszego admina odświeżam temat.

Żyj długo, wygrywaj zdecydowaną przewagą fragów i jak najmniej gibaj od wuasnej broni.
21
Tory do Gdańska też są popsute, tzn remontowane, ale jakoś się tam dojedzie.
22
Ja chętnie. O level-up słyszałem, ale nigdy nie byłem, ale wygląda zachęcająco. Mam sporo urlopu z zeszłego roku więc mogę poimprezować nawet w tygodniu :) OStatnio też obudziłem w sobie ducha retro i zastanawiam się nad wyjazdem na retrogralnię do Wrocławia w czerwcu, więc może coś w tamtych okolicach jak komuś bardziej pasuje? W ogóle zastanawiam się gdzie teraz po Polsce lierowcy siedzą.
23
Aktualności / Re: Śmierć robala
2014-02-25 23:04:15
Niech mu krzem lekkim będzie.

A tu jeszcze wygrzebałem genezę nazwy: http://www.liero.org.pl/forum/index.php?topic=588.0
24
A myślałem nad jakąś blokadą regionalną IP? Z tego co się orientuję farmy ludzi przepisujących kapczę mają tylko w kilku krajach.
25
Jak by ktoś chciał się zobaczyć (bo na granie nie będzie czasu raczej) to będę na Polconie. Jeżeli zauważycie okularnika w mundurze gwiezdnej floty to z dużym prawdopodobieństwem będę ja ;)
26
Hej, panowie modowie. jak rozumiem, że sesja, upały iwogóle, ale prawie 2 miesiące nikt nie sprzątał. Ogarnąłem tam gdzie mogę (czyli aktualności), ale to tylko kropla w morzu spamu. Nawet jak ktos będzie chciał m33ta ogłosić to się w tym śmieciu nie przebije.
27
http://www.komputery.nostalgia.pl/plakat.jpg

Ktoś z Mazowsza się wybiera? Z Warszawy do Mińska jest niecała godzinka pociągiem...
28
Opcja SCREEN SYNC powinna być na ON, zobacz, czy przypadkiem nie zmieniłeś. a jak nie to napisz dokładniej gdzie i jak objawia się to przyspieszenie.
29
W zasadzie w eekendy jestem co do zasady dostępny. Ustawiłem sobie powiadamiarkę PM > mail więc tak mnie łapcie w razie czego.
30
Jak już się odważę odkurzyć moją Pandorę spróbuję to skompilować.