Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - The Bill # 001

1
Sam też na samiutkim początku miałem problemy, ale je rozwiązałem. Wejdź na stronę i skonfirgutuj cofig on-line. Jest link w dziale download.
2
Klony Liero / Re:Wurmz! - mapy
2002-10-13 16:43:43
Jestem ciekaw kiedy tę mapkę wydasz...
3
Klony Liero / Re:Wurmz! - development
2002-09-08 06:09:51
Force push nie odpycha pociskow tylko robaki. Bylo juz o tym na forum wczesniej, i Patrys powiedzial, ze nie zaimplementowal kolizji miedzy broniami.
4
Klony Liero / Re:Wurmz! AI
2002-07-03 12:49:37
Dzięki Ci Patrys! Super, że zdecydowałeś się stworzyć bota. Jak na 1/2h programowania jest dobrze, a nawet lepiej! "Naucz" bota kopania (w ziemi), a liną rzuca nieźle. No i dodaj mu jakieś bronie, albo niech wybiera bronie losowo (lub sie je w cfg definiuje). Dobra robota!
5
Klony Liero / Re:Wurmz! - mapy
2002-06-20 12:07:35
Sorry wszystkim! Już wrzuciłem poprawioną wersję mapki na serwer. Proszę pisać co sądzicie o samej mapie. Oto URL: http://olisadebe.kadra.pl/big-camping.zip.
6
Klony Liero / Re:Wurmz! - mapy
2002-06-19 17:57:02
Jest nowa, o wiele lepsza wersja mojej mapki, którą kiedyś (w kwietniu) zrobiłem. Wiele się od tamtego czasu zmieniło w W! Poza tym mam zamiar dodać (kiedy będą) te hurt materiale oraz apteczki. Co tu dużo pisać. Pobierzcie i piszcie czy coś (choć odrobina) się pododba. Kliknij tu: http://olisadebe.kadra.pl/big-camping.zip. Plik waży tylko 40kb.
7
Klony Liero / Re:Wurmz - mecze
2002-04-27 19:24:31
Kiedys probowalem grac z Patrysem. I nie mogłem się połączyć, ale z nim a nie on ze mną. Patrys stwierdził, że coś przez co wychodzę na świat blokuje ten port z którego wurmz, korzysta. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jak bedzie mozna ustawic port to chyba sie skoncza problemy. Tak?
8
Klony Liero / Re:Wurmz! - mapy
2002-04-11 09:58:08
Wysłałem Patrysowi moją mapkę, ale póki jej nie umieścił macie ją http://olisadebe.kadra.pl/big-camping.zip. Wszystko jest opisane i zrobione jak należy.
9
ja tak mam gdy wstawię to wodną broń - nawet nie moge jej w cfg ustawić bo gra się wypieprza :(
10
Klony Liero / Re:Wurmz! - mapy
2002-03-31 19:58:56
Witam!

Stworzyłem swą pierwszą mapę o nazwie Camping!!! Nie będę nic pisał - sprawdzcie sami oto adres do pobrania: http://olisadebe.kadra.pl/camping.zip. Jeśli chcecie to możecie ją skomentować to porawię, zmienię i dorobię co trzeba - może ktoś na niej zagra :))

Pozdroofki!
11
Mi też tak się robi! Dopiero w tej wersji to się zaczęło. POmyśl to co to może być Patrys. Bo jednak wolę móc strzelać :)
12
Klony Liero / Re: Wurmz!
2002-02-27 17:42:51
Cześć Patrys!

Mam następujące prośby i pytania do twojego klona Liero: Wurmz!. Oto one:
1/ Czy w Wurmz!-ach będzie edytor map, broni, samje fizyki gry itp.
2/ Czy będzie moduł listy serwerów, które są gdzieś dostępne (obiło mi się o oczy, że ktoś kupuje serwer dla Liero...). Coś jak w Quake czy Red Faction
3/ Chciałbym by było tyle rodzajów gry ile w Liero, a nawet więcej, bo oprócz tych (Killem All, Ctf-y, Games of Tag) chętnie bym zobaczył:
- gry z żywym człowiekiem (a nawet czterema - tak jak w minebomber) na jednej klawiaturze gdy gra jest fajna nie zwraca się uwagi na ciasnotę :)
- gry z "mądrym komputerowym przeciwnikiem, który nie zabja się od razu gdy tylko weźmie do ręki Zimm :))
- gry na "misje". Np. zdobyć zamek chroniony przez 8 robali uzbrojonych po zęby czy co one tam mają :) Myślę, że to by chciało dużo ludzi. Dodatko żeby uważać by nie rozwalić zamku. To dopiero gra!
4/ Ogólnie stwórz jakiś wątek czy listę "TO DO" i tam ty i inni niech umieszczają swoje propozycje. Co ty na to? Bo ja mam ich full, ale o większości zapomniałem - takie życie.

Wiem, że masz studia i wogóle, ale nie spieszy się z tym wszystkim. Mam nadzieję, że po troszku będzie co raz lepiej.

Uff.... nareszcie. Żeyb tylko Patrys to przeczytał :]

Pozdroofka 4 @ll Liero Gamers
13
Klony Liero / Re: Wurmz!
2002-02-26 12:47:43
Czemu nie wrzucasz na stronkę nowch wersji gry, które masz na dysku? Wiem, że to oficjalna strona tej super gry i wogóle, ale chyba nie masz tam tyle odwiedzających, by nie mogli oglądać jeszcze więcej wersji. Jednym słowek: wrzuć na serwer grę z broniami itp.

U mnie na kompie nie moge odpalic dwórch gier na raz. Na początku mogłem. Nie wiem dlaczego.
14
Daj znać od razu jak tylko skończysz swój klon. Tzn. jak tylko bedzie gdzies dotsepna jego pierwsza wersja.