2020-09-26 23:27:58

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Smoothguy

1
Gry / NBA Live 2003
2003-01-31 17:18:04
iiiiiiihaaaa.
Uwielbiam koszykówke i piękne akcje, wsady, asysty, itp, dlatego też koniecznie zainstalowałem demo NBA 2003 i... tak mnie wciągnęło, że postanowiłem sobie załatwić pełną wersję.
Gra mi się świetnie, giera jest efekciarska i grywalna ma niezgorszą grafę, nieduże wymagania. W grafie jedynie mnie denerwuje płaska publiczność...
2
Gry / Dungeon Siege
2002-10-04 14:31:06
Gra Dungeon Siege wydana przez Microsofta zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Zwłaszcza grafika i prostota rozgrywki. Muza jest dopasowana do klimatu. Szkoda, że świat, ani nawet potwory i bronie z nich wypadające nie są losowo wybierane.

Napiszcie co wy sądzicie o tej grze.

PS. Mój kolega i ja zażartowaliśmy se, że nawet gdy spotykasz potwora, to od razu jest ustalone kto zginie i kto go uzdrowi:)
3
Gry / Samochodówki
2002-06-19 14:54:31
Będziemy tu pisać o samochodówkach. Moją ulubioną jest NFS4. Nie spodobał mi się Colin2. Lubie też bardzo zręcznościowe samochodówki, takie jak Re-volt, czy Ignition (jest w najnowszym Cd-actionie). Nie lubię, gdy jest dużo plansz zablokowanych i żeby je odblokować trzeba wygrać mistrzostwa (patrz NFS5).
To tyle, zapraszam do rozmowy.
4
Gry / Diablo II - Lord of Destruction
2002-06-12 14:34:24
Nowy temat o D2LoD. Piszcie tutaj, czy nadal gracie w tą grę co o niej myślicie, czy podoba wam się dodatek (LOD). Czyli piszcie po prostu o tej grze. Zaczne ja:
Nadal gram w tą grę (oczywiście wraz z dodatkim) i musze przyznać, zę mi się nie nudzi, a to za sprawą losowego wybierania plansz. Wymieniam się save'ami z kolegami i jest cool. Akt 5 jest moim ulubionym aktem. Najgorszy według mnie jest akt 3. Wkurzją mnie te ozleglłe i bagniste tereny, a ci fetysze i ich szamani to są nie do wytrzymania. Mimo wszystko w D2LoD pocinam ostro, choć nie jestem dobry.
To tyle co miałem do napisania, teraz wy

PS. Napiszcie najwyższy poziom swojego bohatera, mój to ok. 36 (przeważnie gram krótko a potem gram nową postacią)
5
Konwersje Liero / LieroFPP
2002-02-04 11:48:28
Uwaga!
Być może powstanie konwersja Liero max!
Potrzebował bym kogoś kto by mi zrobił dżwięk, w przeciwnym wypadku Liero max będzie ze standardowymi dzwiekami!
Ja się zajmę broniami i mapami.
Powtarzam jeszcze raz! Liero max BYĆ MOŻE powstanie, tylko musicie mi pomóc.
Napiszcie co o tym myślicie!