2020-09-22 04:41:50

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Smoothguy

16
A czy to od nas zależy? Dajcie Greyowi czas, pewnie się pomylił, nie?
17
Wchodzisz do swojego profilu na forum i tam, na głównej stronie, masz link: "Kto zmienił moją reputację?"
18
wsh: Testowałem tę mapę z Miloszzem i muszę powiedzieć, że bardzo oryginalny pomysł i całkiem fajnie się gra. Choć myślę, że tłuczki mogłyby trochę inaczej działać, jakoś szybciej latać, chociaż bez przesady, jakoś tak skokowo bardziej, że na przykład długo zawracają czy coś. Znicz za szybki jest i w sumie łapie się go tylko fuksem, choć jest to możliwe. Ogólnie jednak nie powinno grać się z manipulatorem, bo wtedy tłuczki są bezsilne.
19
/\ :D

Niech zostaną te małe literki, ale żeby miały na tyle sensowny rozmiar, żeby dało się je przeczytać bez sztucznego powiększania.
20
No akurat, Guth, podłączałem się już do kilku przypadkowych serwerów Gusanos i może nie grzeszyły one tym, że grają na nich sami pro, ale jednak noobowo to tam też nie było. :P Zdarzyło mi się raz railgun only, ale w sumie... co w tym złego?

1/2 * 666 wiadomości! xD
21
No to właśnie poszedł krok dalej i napisał o tym nawet na forum, a nie w PM. ;) Przyznam szczerze, że mnie to też denerwuje, a ciągłe kopiowanie takiego tekstu i wklejanie w pierwsze lepsze miejsce, czytaj: pasek adresu, jest dość irytujące. Tym bardziej, że nie pamiętam dnia bez tych małych literek. Po prostu ich nadużywacie.
22
Gry / Re: Oryginały - warto?
2006-01-27 14:36:21
CytujCzy w ten sposób porównujesz firmy wydające oprogramownanie do niewinnej, bezbronnej babci? Nie wydaje mi się.

Kto powiedział, że ta babcia jest bezbronna? Zresztą tu chodzi o to, że te 200 zł należało do NIEJ, nie do potencjalnego ciebie, któryś ukradł to 200 zł. (to tylko założenie, nie obrażaj się :P). To było jej i nikt nie ma prawa odebrać jej tego. Tak samo gry należą do firmy i jeśli chcesz je używać, musisz je kupić, a nie skopiować bo wg prawa (które prawidłowo o tym mówi) kopiowanie jest nielegalne i jest równoznacznę z kradzieżą tej rzeczy. Inna sprawa, że faktycznie soft jest dość drogi, jak na nasze polskie zarobki, ale co poradzić?

CytujAle ja nie mówię o kupowaniu piratów na rynku od jakiś nieznajomych typów spod ciemnej gwiazdy. Mam na myśli takie piroactwo "sąsiedzkie", tzn. że pożyczę na jeden dzień płytkę od kumpla, skopiuję ją dla siebie i oddam kumplowi płytkę. Zauważ, że nie pakuję 666 €/PLN |-|4X0r0/\/\ którzy łamią zabezpieczenia.

Za przeproszniem, pożyczenie płytki od kumpla i przegranie jej oraz kupienie u pirata to jeden h*j. Poza tym, że przy pierwszej wersji zaoszczędzisz 20 zł, i tak okradasz producenta.

CytujTakie pożyczanie płytek wg jest takie jak pożyczenie książki od sąsiada.

Nieprawda. Byłoby tym samym, gdybyś pożyczoną książkę skserował całą i miał na dysku bądź wydrukował. Wtedy to również będzie kradzież. Owszem, możesz poążyczyć grę od kumpla, ale nie możesz jej przegrywać.

CytujA ściągnięcie z netu pirackiej wersji to tak jak wypożyczenie książki z biblioteki.

Co to za porównanie? Ok, a zabicie sąsiada to tak jakby pójscie do sklepu, nie?. Inteligentnie... -_-' :brood: Nieprawidłowe porównanie, biblioteki są po to, żeby pożyczać książki i jest to zgodne z prawem. Pirackie wersje to przestępstwo.

Co ty chcesz z prawem się kłócić, które w tym miejscu ma rację?

[edit]

CytujA tak BTW to się nie siedzi za kupowanie piratek...

Mylisz się. Możesz pójść siedzieć. Tyle że nikt ci nie zrobi bez powodu nalotu na dom, więc to mało prawdopodobne.

CytujA jak zciągasz z internetu jakąś giero to też niby jest przestępstwo?
Przecież nie zarabiasz w ten sposób kasy, tylko na moje oszczędzasz pieniądze.

I znowu to samo mógłbyś powiedzieć o kradzieży samochodu. Przecież to nie przestępstwo, tylko ty oszczędziłeś pieniądze, bo nie musiałeś kupować tego wozu... Jest to przestępstwo, bo okradasz producenta, któremu musisz zapłacić za jego produkt.
23
Gry / Oryginały - warto?
2006-01-27 10:58:28
Nie chcę się tutaj bawić w Wielkiego Dobrego Nigdynieoszukiwacza (tm), ale wg tego co piszesz, mvk, to mógłbyś okraść babcie idącą ulicą z 200 złotych, bo przecież nie będziesz zapier*alał 5 km do banku / do pracy, żeby wybrać/zarobić pieniądze.

Zresztą po kiego grzyba ten offtop? [edit]Offtop przesunięty bo temat imho ważny.[/edit]
24
CytujWczoraj lognąłem się na serwer Miloszza. Jest cała banda z ligi. Bawimy się modem default na duel2_ctf. Nagle Wsh zaczyna mnie jechać i wyzywać od zjebów itd. ponieważ "nie bawimy się manipem", "czekamy na... " (chyba Tomcia, nie jestem pewien, ale to nie ma znaczenia).

Z tego, co pamiętam, to wkurzyliśmy się, bo chyba 4 razy Ci pisaliśmy, że jest stop, bo czekamy na Tomcia, a poza tym nie używamy Manipulatora, a Ty dalej robiłeś swoje. A że my nerwowi jesteśmy, to tak wyszło. Zresztą potem się zdziwiłem, że poszedłeś, bo lepsza zabawa byłaby jakbyś został. Po prostu trzeba czytać, co pisze na czacie. :P

Cytuja po drugie przyjełeś te obelgi tak do siebie rzchój, z guthem wyzywam się w trakcie rozmowy co 6 sekund, i gdybyśmy brali to do siebie, to pewnie obydwaj leżelibyśmy już w piachu(hmmm...guth leżał by w piachu)

Tja, święta racja. Możnaby w sumie powiedzieć, że im częściej kogoś jedziemy, tym bardziej go lubimy. xD
25
Raziel: Pisząc na tym forum zwróciłeś się domyślnie do użytkowników tego forum, a nie do LX'owców (których tu zresztą nie ma :P). Ja tam w każdym razie poczułem się zaatakowany na początku, ale luz, już wszystko jasne. Po prostu twój post zabrzmiał raczej dla każdego jako adresowany właśnie do nas.
26
Oj już, spokojnie Jerac, nie irytuj się tak, będzie dobrze. Chuck Norris Cię nie dopadnie. :D

Btw, zauważyłem, że przy wstawianiu suxów/roxów, najpierw podaje się powód, a dopiero potem ewentualnie forum informuje nas, że musimy poczekać ileśtam godzin na zagłsowanie. Powinno być chyba na odwrót, bo człek się tu męczy, wymyśla powód, a tu dupa.
27
Też miałem kiedyś taki pomysł, i nawet coś podobnego chyba z kumplem wykonywaliśmy, ale okazało się to kompletnie niegrywalne. Nie dało się po tym sensownie przemieszczać, 5 lat trwało, zanim dopadło się przeciwnika, a nawet, jak już się to zrobiło, to i tak najczęściej wróg czekał za rogiem aż wyjdziemy, kampując. Nie dało się grać na tym w każdym razie.
28
Gusanos / Re: Wygląd Sajtu
2006-01-25 17:55:56
Błędzik znalazłem. W artykułach na stronie oficjalnej Gusanos wszędzie jest napisana komenda p0_color, a z tego co się orientuję, to działa tylko p0_colour.
29
Mój kumpel bardzo łądnie to wszystko określił o Chucku Norrisie.

"Czytając to, zastanawiasz się, czy to ty jesteś głupi, czy te żarty."

:D Ogólnie to to jest pojechane, ale faktycznie przytoczone tu perełki są boskie. ;]

PS A na dom Chucka Norrisa nie pada deszcz. Ponoć też Chuck Norris stworzył globus Polski.
30
Od jakiegoś czasu, jeśli zagłosuje się w ankiecie Comsera z poziomu strony LL, to od razu po kliknięciu przenosi nas na pustą, białą stronę. Owszem, głos się zalicza, bo jeśli przejdę ręcznie na www.liero.org.pl, to już głosować nie mogę i widzę wyniki, ale jednak powinno nas automatycznie znowu przenosić na główną stronę z widocznymi już wynikami.