2020-09-22 04:26:40

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Smoothguy

31
Gusanos / Re: Gusanos vs. Wurmz!
2006-01-24 12:28:23
CytujAle jak mam kogokolwiek na studiach przekonać do W!, skoro konfiguracja i odpalanie trwa tyle że spokojnie można całe mistrzostwa w Liero rozegrać?

No tu się muszę z Tobą zgodzić. Nie ma to tamto, ale nawet pomimo braku rozwiniętego (pozwalającego ustawić klawisze, wybrać moda, etc.) menu w Gusanos, dużo szybciej się G ustawia.
32
A Smuf widzi gdzie i bardzo mu się cała ta nowa koncepcja "reputacji" podoba.
33
CytujI tak jest dobrze.
Lepiej się przechodzi z 'ostatnich wiadomości'.


Klient nasz pan... Ty wiesz, jak, mi się lepiej przechodzi? No właśnie... To że tobie tak łatwiej, nie znaczy, że mi też. Zwróciłem na to uwagę, bo jest teraz inaczej, niż było wcześniej.
34
Gusanos / Re: Gusanos vs. Wurmz!
2006-01-23 22:20:35
Wiem, noob, że to wina twojego sprzętu, ale co ma to do rzeczy? No chyba, że takiemu Jeracowi, który tam na górze coś narzeka na tempo gry w W!, przeszkadza w graniu na jego własnym kompie twój słaby sprzęt. Aż tak ze sobą powiązani jesteście?
35
Gusanos / Re: Gusanos vs. Wurmz!
2006-01-23 21:57:30
Narzekacie. Jak się miało jako takie łącze, a nie 128 kbps dzielone na 8 z sąsiadami, którzy 24h na dobę ściągają pornuchy, to pograć można było 30 razy szybciej i efektowniej niż w Liero. Wtedy to się dopiero zasadzało spajki.
36
Fakt, kliknęło mi się akurat niechcący wstecz wtedy.

Btw, od zmiany SMF, kiedy loguję się na forum z poziomu strony głównej LL, nie przenosi mnie na forum, tylko zostawia na głównej (już jako zalogowanego) i muszę sam ręcznie klikać "Forum". OH NEI! TO STRASZNE!
37
[CUT]!

Mój błąd, myślałem, że wsh albo guth znowu zmienił sobie nicka i się wkurzyłem... Nie przesadzajcie z tymi "śmiesznymi" zmianami ksywek co tydzień, haha.

------------------

Jakiś czas temu oglądałem Transportera 1 i 2. Wysilać się nie będę. Ot, zwykły film akcji, ale bardzo ładnie zrobiony i jedynka nawet z fajną fabułą. Dwójka już nudniejsza, ale można obejrzeć. Ogólnie to główny bohater jest bardzo gangsterski i fajnie się bije.

Więcej nie powiem, bo na filmach się nei znam, mało oglądam i nie wiem, co dobre, a co nie. Mi się w każdym razie spodobało. Ale myślę, że większość osób jedynkę faktycznie uzna za warty uwagi projekt.
38
Zauważyłem miłe rzeczy:
1. Przycisk "ostatnia wiadomość" na konkretnym podforum. Przydatne, jeśli chcemy coś napisać w temacie, w którym nie ma nowych postów.
2. Coś dla Guthów i innych narzekaczy: Wymóg podania powodu wstawienia suksa. Już użyłem tego nawet. Dobrze, że jest, bo nie będą już ludziki narzekać na to. Btw, czy taki sam wymóg jest przy roksie?

Edit: Przy wysyłaniu tej wiadomości, wyskoczyło mi, że nie wyśle jej, bo taka wiadomość już jest i najprawdopodobniej nacisnąłem niechcący dwa razy "wyślij". Ale kłamie... żadnej wiadomości nie było i musiałem jeszcze raz wysłać. ctrl+a, ctrl+c przydaje się czasem...

ad.2. Aha, jeszcze jedno. Trochę za bardzo jest ograniczona długość tego powodu i w niektórych przypadkach można się nie zmieścić. Przydałoby się trochę więcej znaków.
39
http://strony.aster.pl/piccolo/omfg.html
Rozmowa metala z yo ziomem hiphopowcem (palish blanty?!?). Może się trochę ładować, bo kod jest wygenerowany przez program Microsoftu. :brood: Ogólnie jest to kolejna rozmowa z yellonkiem.
40
Gusanos / Re: Mody...
2006-01-22 21:17:16
Mój błąd, nie pomyślałem, że nie jestem na bieżąco z Gusanos, i nie zauważyłem, że jest to wytłumaczone na gusanos.liero.org.pl. Nie zmienia to jednak faktu, że prostą nazwę mod powinien mieć od razu, a nie żeby KAŻDY użytkownik musiał na początku (przed pierwszą grą) ręcznie ustawiać sobie alias dla moda. I basta.
41
Gusanos / Re: Mody...
2006-01-22 21:09:47
To wytłumacz newbiem, co to jest aliasowanie. Bo nawet ja nie mam pojęcia i zwykły użytkownik nie będzie się na tym znał.

Czemu połowa z was, gusanowców, twierdzi, że każdy powinien znać się na tyle na kompach, żeby móc sobie wszystko robić ręcznie, w configach, aliasować, bindować, etc.?

Jerac: Święta prawda.
42
Gusanos / Re: Mody...
2006-01-22 19:23:12
WSh: Kilka kliknięć więcej przy JEDNYM uruchomieniu moda. Przy trzecim razie będzie to już irytujące. A poza tym na razie nie ma zmieniarki modów w menu, więc palce mogą poodpadać, także ładne nazwy by się faktycznie przydały.
43
Aktualności / Re: Podsumowanie Roku
2006-01-22 19:07:50
Plus dla Tomcia za ładną inicjatywę i podjęcie się jakiejś roboty. To mi się podoba.
44
Gusanos / Re: Mody...
2006-01-22 19:06:39
Nie jestem akurat na bieżąco w Gusanos, więc nie wiem, jak się dokładnie ma sprawa z nazwami (folderów) modów, ale jednak myślę, WSh, że się mylisz. W interesie autora moda powinno leżeć to, żeby mod był jak najbardziej przystępny dla użytkowników, czyli w tym, aby miał prostą nazwę, dzięki czemu łatwiej będzie go uruchomić. No chyba, WSh, że robisz moda tylko dla siebie...
45
Hm... W sumie, to mamy 17 stycznia, ale może po ostatnich imprezach wcięło mi jeden dzień. :P

Ale jednak myślę, że to ty jakieś podróże w czasie uprawiasz, Van_Hoover.