Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Jerac

1
OJAAAA odzyskałem hasło :D

Dla mnie każdy wieczorny/weekendowy termin w wawie jest dobry, dopasuję sobie resztę.

W ogóle - w firmie gramy w liero.... dostaniecie w dupsko aż miło :D
2
Gry / Re: blood
2009-07-30 16:08:28
Ja bym sobie nawet zagrał... gdyby nie to że odpalanie go z dźwiękiem pod XP jest co najmniej karkołomną zabawą :D
3
Gizmo:

Nie wyobrażam sobie liero po bluetooth. Po prostu. Bardzo bym chciał aby mnie ktoś wyprowadził z błędu, ale przyznaje się uczciwie: nie wierzę że przez bt da się zrealizować połączenie w grze w której aż tak ważna jest błyskawiczna reakcja na ruchy przeciwnika.

Sterowanie takie jak zaproponowałeś jest lekko palcołomne. Ja wiem że czysto teoretycznie to da się upchnąć nawet 12 funkcji, bo każdy telefon ma co najmniej 12 klawiszy. Ale czy będziesz w stanie z nich skorzystać? Mnie się na komórkach najwygodniej gra w gry w których wykorzystuje się możliwie mało klawiszy (np sonic jump - banalna gierka w której tak na dobrą sprawę mamy od czasu do czasu lewo/prawo i doublejump, a mimo to, skill jest dość istotny). W tym potworku którego napisałem zresztą też używa się tylko kierunków (strzał jest automatyczny - on/off), a już to sprawia graczom problemy, jeśli telefon nie ma wbudowanego joysticka albo chociaż ładnie pogrupowanych przycisków kierunkowych.
4
Nie widzę tego tbh. Komórka z definicji ma niewygodne sterowanie, a trzeba obsłużyć co najmniej 7 funkcji: chodzenie lewo/prawo, celownik góra/dół, strzał, skok, zmiana.

Druga sprawa: z kim byś grał? Z AI? To chyba jedyna sensowna opcja, ale algorytmy do obsługi porządnego AI szybkie nie są, a komórki z definicji są powolne w porównaniu do komputerów. Z żywym graczem? Do dzisiaj nie ma klona liero z dobrym netplayem, a ty chcesz na komórkę zrobić, gdzie wszystko jest WOLNE z wyjątkiem pamięci?

Trzecia - rozdzielczość. Robaczek na 9px na ekraniku dajmy na to 176 x 220 będzie tak maleńki że ledwo go będzie widać, że już nie wspomnę o takich sprawach jak celowanie.

5
Gusanos modowanie / Re: Przeróbka broni
2009-06-23 08:34:50
sda?
6
Okay, I will exist a program on resizing. Altough I don't remember where did I put my resizing so most likely you'll have to wait a moment. And by the way, the answer to all of your questions is:

NO.

7
Gusanos / Re: Map maker battle
2009-04-22 21:29:17
Zorganizuj jakąś, choćby symboliczną nagrodę, a frekwencja skoczy.

Ogólnie to konkursów dla mapmakerów nie pamiętam za bardzo... pomysł brzmi więc fajnie.
8
Wurmz ma jedną przewagę nad gusanos: o ile wszyscy gracze mają szybki internet, ma o niebo lepszy netplej. Bez żadnych przekłamań, desynchów i innych takich.
9
Liero 1.33 / Re: Lina w grze
2009-04-16 15:11:47
I jak będziesz z kimś grał to też będziesz go prosił "ej, daj się ubić bo mi się nie chce cię ganiać"? Czasem odrobina własnego wkładu nie boli.
10
Liero 1.33 / Re: Tworzenie broni
2009-03-16 19:30:05
Mogę Cię co najwyżej pocieszyć: mniej się TEŻ nie da zrobić. Niestety 40 broni, nie mniej, nie więcej.
11
A tak z ciekawości - skoro już temat rozgrzebany - czy LX jeszcze żyje? Dłubią przy nim, eteceeteece?
12
Możecie przestać się produkować. W przypływie litości dałem mu bana.
13
me lu lu mu al nu um me en ki me en me lu lu me me al nu ume me me mu lu e al nu um me me mu lu e al nu um  lu lu mu al nu dug ga mu me mu le al nu um me en ki me en me lu lu me me me me mu lu e al nu um  lu lu mu al nu me mu lu e al nu um me me prosiłbym o numer telefonu i rozmiar majtek osoby ktura się zna

Mniej więcej tak samo czytelne i tyle samo sensu.
14
Taa, zaabaaawne. Rzzeeeechhóoooj.

15
No wiesz, nauka zna przypadki gdy placebo pomagało bo pacjent głęboko wierzył że ten lek mu pomoże... tak więc to działa na takiej zasadzie - ktoś kupi, wierzy, pomoże mu... a potem np przyjdzie na forum pisac o tachionach :D