2019-11-12 16:48:16

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

Menu

Strony: 1 ... 18 19 [20]
Dotarły dwa zgłoszenia. Od Gutha i Tomciopalucha.
Skórka Gutha jest mocno lierowa, dość funkcjonalna, choć ma niewielkie niedociągnięcia.
Skórka Tomcia również ma "lierofeel", lecz sam wygląd jest mniej czytelny i występuje problem z kolorami.
Wobec czego ogłaszam, że 1 miejsce zajęła...

Read More

5 komentarze
Zauważyłem ostatnio całą masę pomyłek przy próbach odgadnięcia hasła. Jeśli masz problem z przypomnieniem sobie hasła po miesiącach nieobecności, wyślij do mnie email z nazwą konta.
Przypominam uprzejmie, że podczas założenia konta, a także przy zmiani...

Read More

0 komentarze

Pogrom 

Przesłałem do wszystkich użytkowników forum emaila z zaproszeniem na mistrzostwa. Część może zapomniała już o Liero, część może nie zauważyła, że po kolejnym padzie serwera forum odżyło, więc postanowiłem im przypomnieć :)

Niestety tak ponad setka emaili wróciła z informacją o usunięciu s...

Read More

14 komentarze
Za trzy i pół tygodnia odbywają się IV Mistrzostwa Ligi Liero.
Termin i miejsce są już ustalone (dokładne info w wątku powyżej).

Dodatkowo z dobrych wiadomości:
Dziennie stronę odwiedza około 800 osób. Od czerw...

Read More

7 komentarze
Przypominam, że konkurs na skórkę do komunikatora trwa do końca września.
Spakowane archiwum ze skórą (zip lub rar) proszę słać na mój email

Póki co dostałem aż jedno zgłoszenie, więc jeśli nie chcecie oddać walki walkowerem, to słać prace s...

Read More

5 komentarze
Właśnie znalazłem (dzięki Ulvowi) nowy klonik Worms.
Wörms of Prey
Pojawił się z nikąd, a wygląda dość lieropodobnie. Ściągać proszę (na dole strony w download/binaries) i opisywać wrażenia :)
5 komentarze
Przypominam o zgłoszeniach na mistrzostwa LL.
Najbardziej prawdopodobny termin to noc 21 października w kafejce Cyberland w Dąbrowie Górniczej.

Dla tych co się nie mogą doczekać gry przez internet: obejrzyjcie najnowszy [...

Read More

4 komentarze
Po pierwsze:
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin Smuf i pacha do netó!

Po drugie:
Tak wygląda Gusanos z 300 botami  ;D
12 komentarze
Już bardziej oficjalnie ogłaszam, że w październiku odbedą się IV Oficjalne Mistrzostwa Ligi Liero. Zainteresowanych odsyłam do tego wątku.

Dla zasobnych kieszeni przekazuję też informację, że w 2006 roku w Brukseli jest organ...

Read More

0 komentarze
W ramach potrzeb naprawiłem niedopatrzenie, jakim był brak LieroHackera w plikowni. Jest teraz w narzędziach, a przy okazji dorzuciłem też PLedit czyli edytor do map typu "Power".

Konkurs na skin do gadu-gadu 7 idzie pełną parą, jak do tej pory otrzymałem 1337 * 0 zgłoszeń :(

W...

Read More

16 komentarze
Strony: 1 ... 18 19 [20]