Jak zainstalować moda??

Zaczęty przez daro, 2008-11-28 16:48:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

daro

2008-11-28 16:48:08 Ostatnia edycja: 2008-11-28 16:53:34 by daro
pewnie wielu z was się zastanawia jak zainstalować moda więc podaje krótki tutorial:


otóż na początek ściągamy wybranego moda w naszym przypadku będzie to promode można go ściągnąć stąd --->http://promode.pordesign.eu/promodev128.rar
i rozpakowujemy go jak jest pokazane na screenie :

jeżeli nie mamy winrara i nie mamy tej opcji ściągamy winrara stąd ---> http://www.rarlab.com/rar/wrar361pl.exe
jeżeli nie potrafisz zainstalować winrara wchodzisz tu http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare lub czekamy na następnego frajera który wam zrobi tutoriala. ok a więc idziemy dalej.

i zostaje nam taki pliczek

i wykonujemy następującą czynność (przenosimy folder)



patrzymy czy tam jest tak jak na screenie jeżeli nie ma tam tego to klikamy duży przycisk na obudowie komputera z napisem on/off i uderzamy głową w monitor aż do skutku xDD.

i teraz odpalamy gusa normalnie bez jakichś wymysłow  z zamienianiem plików -.- otwieramy konsole na tyldzie "~" taki znaczek pod escape  lub obok  jedynki "1" lub nad klawiszem "tab" -tabulator i wpisujemy "game promode" i teraz najważniejsze ... klikamy enter po napisaniu tego .. i zmieniamy mape jeżeli czegoś niezrozumiałeś przeczytaj jeszcze raz i tak z 10 razy jak dalej nic to polecam tego linka ----> http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare

"that's all folks xDD"

Shivek

Troche żalowate, ale ujdzie :P
Lece zainstalować promoda.
<robal_czarny><strzela>

daro

Rozwiń  swoją myśl mówiąc "żalowate" xDD  pewnie tak mówisz bo klikałeś wten link o instalacji winrara xDD

Shivek

<robal_czarny><strzela>

cmons

Shivek marudzisz ;) Ten topic jest dobry, nie jednokroć nasłuchiwałem się po prośbie zagrania z kimś na promode, tekstów w stylu "Mam promode ale jest jakiś dziwny. ( pytam "dlaczego dziwny" ) "A bo nie umiem go włączyć, gus mi się popsuł i musiałem na nowo ściągnąć".

Shivek

Ja takich problemów nie miałem, może dlatego że jestem bardziej rozumny niż przeciętny defaultowiec :P
<robal_czarny><strzela>

daro

Wątpię żebyś za pierwszym razem nie czytając tego co jest tutaj na stronce wiedział jak odpalić moda o.O Większość  zielonych "defultowców" zmienia po prostu pliki zamiast przeczytać jak włączyć moda. ew. niektórzy napiszą na forum posta typu jak odpalić moda a teraz zieloni będą widzieć topic "jak zainstalować moda " i od razu w niego klikną...

Guthrick von Kewpa

Niech mi ktoś wytłumaczy wyższość tego całego wywodu nad 'wypakuj paczkę do katalogu gusanos'. Ale sensownie bo zabiję.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

daro

przeciętny gus odpisze ci "co to katalog i jak wypakuj bo nierozumie" ...

cmons

Dokładnie. Wiele razy tłumaczyłem osobom co to jest folder i co to są pliki. Jak się kopiuje etc. Poprostu istnieje taka rasa graczy, którzy mają skróty do gier na pulpicie a reszta ich gila ;) obchodzi. A już o wypakowaniu nie wspomnę.

Wesz

Pora pokarać plebs.

Cytat: daro w 2008-11-30 19:06:13
przeciętny gus odpisze ci "co to katalog i jak wypakuj bo nierozumie" ...

Wyraz gus/gusik i inne jego odmiany brzmią co najmniej tak kiepsko jak gej.

Netsu

W Liero nie da się grać bez słowa gej, ta gra traci wtedy cały sens, geju! :>0
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Wesz

W liero nie da się grać dwoma rękoma, a gra tak 99,93% community.

Poza tym, miałeś mnie popierać za ty wszystkie roxy ty @!@4@$ gusie 8)

Robaq

Imo Gej>>>gus i niech tak zostanie.
Wracając do tematu to NIE WIERZĘ, że ktoś nie wie jak rozpakować rara, albo co to jest katalog. Ludzie, przecież informatyki w szkołach uczą od czwartej klasy (nawet gdyby nie uczyli to trzeba być naprawdę mega bubrem żeby nie zrozumieć), nawet jedenastolatek powinien dać sobię radę...
Liero przymiera głodem, deal with it

cmons

To uwierz. ;) Nie jednej takiej osobie musiałem przyjść na chatę i pomóc zainstalować grę etc. Oczywiście za opłatą ( Łatwy zarobek :D ). Jeszcze raz to wytłumacze ale trochę inaczej. A więc istnieje taka rasa kilkaczy którzy dostali pierwszy komputer na gwiazdkę komunie czy inne tam jakieś i następnie przyszedł jakiś wujek, pokazał gierke i od dziś klikacz wie, że komputer służy do kliknięcia w kwadrat z literami np. "Call of duty 4". I że błąd komputera to jego złośliwość. xD