L666

Zaczęty przez Guthrick von Kewpa, 2005-12-04 10:33:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Guthrick von Kewpa

Te 2 suxy były wliczone w cenę, więc nie mów, że się o nie dziwiłem [Choć i tak nie wiem, czy to za to, thanks to n00bs]

Po pierwsze - Muggler nie wygląda mi na n00ba w konwersjowaniu, choć mogę sie mylić
Po drugie - choćbym robił czas wybuchu dla minu dłuższy o sekundę przez 666 lat, to nie jest to dobry pomysł, żeby robic z tego zaraz nową konwersję.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

mlr

Primo - Jak mam opakować drinka z Żubrówki i soku jabłkowego? Jako Żubrówka, czy jako drink? (taki przykład bardzo obrazowy) ;)
Secundo - Wydawało mi się, że podrasowałem wszystkie bronie i fizykę. Może nie są to wielkie zmiany, ale trochę tego jest. I nie mam pojęcia dlaczego nie miałbym nazywać tego konwersją? A może "Super Extra Liero 133 Tunning Pack"?
Tertio - Nie wiedziałem co do tego punktu wpisać... A Promode to nie jest tunned 133? Jest. Narażam się wam i mówię , że chcę stworzyć dla niego konkurencję ;) Eee... a może ja taki ambitny nie będę? ;)
Quatro - Nie wiem kto wg. ciebie jest n00bem, a kto nie - w każdym razie wielu tc nie zrobiłem, a dobrych jeszcze mniej (jedną?).
Quinto - EOT?
Wino i kobiety wykoleją mądrych, a kto przylgnie do nierządnic, będzie bardziej bezwstydny; padnie łupem zgnilizny i robaków i zatraci się dusza zuchwała. (Syr, 19:2-3)

Guthrick von Kewpa

Erste - Możesz nazywać to konwersją, a ja w ciągu godziny mogę wydać 15 różnych konwersji 1.33 by Guth
Zweite - Jest, tylko porządnym.
Dritte - n00b - new bie, ktoś nowy i słabo obeznany w danym temacie.
Vierte - L666 wg. Ulva::>
<Wei-Suf-Fer> L666 was a Liero clone deveopled by Guth von Kqpa (or whootever) in 1666. It became the first ever Liero clone created, and the only one which was created BEFORE the creation of the original Liero. Upon completion of the clone, satan rose from hell and slew Guth and all his piglets. The source for L666 was lost.

Btw. Ejrze, no, pishcie notki bo wersja LIERO 666 nearlyHalfPreJedeniCzteryCzwarteviertelFinal 0.0.3 RC285 jest juz prawie gotowa!1!! 111

Robaq

CytatBłąd!
Nie odnaleziono strony.
AdsADsadaASDasdaSd!!!
Istnieje gdzieś jeszcze jakaś wersja tej szatańskiej konwersji?
Liero przymiera głodem, deal with it

Guthrick von Kewpa

Argh, przepraszam wszystkich fanów za chwilowe niedziałanie linków, wybaczcie

Najbardziej szatańska pod słońcem konwersja Liero - Liero666v1.0.0 RC3!!!

tymolord

2006-11-04 20:04:17 #20 Ostatnia edycja: 2006-11-05 20:56:59 by Greybrow
ściągnąłem  i jakoś mi się nie spodobała. Zwykłe Liero tylko że z czerwonym tłem
Heyah tymolord!! !! !! !! !!

Guthrick von Kewpa

2006-11-04 20:12:15 #21 Ostatnia edycja: 2006-11-05 20:57:11 by Greybrow
nie graj w moją uberkonwersję, zapomniałem dopisać w kreditsach, że masz zakaz.

Robaq

Jak dla mnie to wypas, denerwuje mnie tylko blokujące mięso. Gdyby były jakieś nowe bronie pasujące do 666 tematu to w ogóle byłby kosmos (a raczej piekło :devilish:)
Liero przymiera głodem, deal with it

Guthrick von Kewpa

Zagubiony przed laty twór szatana został niedawno odnaleziony!

Nie działa za bardzo z openliero co godne jest pożałowania, ale dla koneserów sztuki jak znalazł.

http://labs.pordesign.eu/L666_1_0_0RC3.zip