[Karma] Czytamy czy może jednak nie.

Zaczęty przez Guthrick von Kewpa, 2005-12-06 18:59:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Guthrick von Kewpa

2005-12-06 18:59:27 Ostatnia edycja: 2005-12-06 19:01:05 by Guth von kQpa
Czemu oddzielny wątek? Problem na aktualną chwilę chyba dośc groźny i warty nagłośnienia.

Tak więc pierwsza sprawa - jak w temacie - czytamy, czy może jednak nie?

Jeszcze na wstępie chciałem zaznaczyć, że ostrzejsze słowa są kierowane do pseudokosiarzy, którzy koszą, ale boją się o tym mówić. W hołdzie dla Was, o wielcy, zapraszam do lektury.

Chodzi konkretnie o 14 punkt regulaminu, który jest przestrzegany jak ja pier*ole. Przykład zademonstruje na samym sobie, jakoże nie dysponuję tak dobrymi srodkami wywiadowczymi, cobym mógł kogoś wykorzystać.
Od momentu wprowadzenia do regulaminu 14. punktu dostałem jakieś 15 suxów. O ilu zostałem poinformowany? O.. TAK!!! W aż 0 przypadkach nadanie suxa zostało potwierdzone przez nadawacza. Mało tego - góra w 6% tychże wiem, ża co je dostałem. Chciałem w tym miejscu pogratulować ograniczonych umysłów wszystkim karmiaczom. O czym to świadczy? O tym że jednak nie czytamy, aaalbo nie, czytamy, ale łamiemy, bo i co z tego, że nie powiem ziumqó'owi, że go nakramiłem - i tak nikt tego nie zweryfikuje buhaahah. Tak, jesteście n00by, w d*pie mam takich zaje*istych kosiarzy, którzy koszą w większości pewnie dla zabicia czasu, niźli skarcenia. Błędny wniosek? Hah?

Po co rozdajemy karmę? Zeby odreagować? Nam to i tak nic na zaszkodzi - jesteśmy anonimowi, a przy okazji podkopiemy troche autorytet karmionego, nie?

Wyróżniamy też inny rodzaj karmienia - sportkarmienie - polegający na karmieniu wybranego uzytkownika co jakis czas, za to że go nie lubimy, bądź też ma zbyt wysoką karmę.

Wracając do Gutha - Suksy wpadały mu co kilka dni, nawet jak nie pisał, albo pisał tak, że nawet najstarsi indianie nie potrafiliby nadac mu suksa, bo po prostu nie było za co.

Mamo, mamo, to wszystko gó*no prawda, Guth pie*doli głupoty, było za co, wk*rwiłem się i mu dałem!!! - Tak więc pochwal się tym, drogi karmicielu, bo w przeciwnym wypadku, nie dość że łamiesz regulamin forum, dajesz przykład tego, że jesteś pie*dolnięty do potęgi, nie posiadasz mózgu oraz innych niezbędnych do myślenia narządów.

Przykład równie dobry - ostatni sux, na który skarżył sie Tomcio.

[Generalizacja ma jednak swoje wady]Nie chcę używać tu ciężkich słów, ale naprawdę, nie potrafię sobie wytłumaczyć motywacji do działania takiego suxera [albo w pierwotnej wersji - zje*ańca etc.] i nawet jeśli nie ma złych intencji, to bardzo mi przykro, ale jest przypadkiem opisanym wyżej.

I jeszcze jedna sprawa wymagająca wyjaśnienia - Sprawa karmienia jest jasno wyjaśniona w regulamine, tak więc, g*wno warta za przeproszeniem jest nasza subiektywna opinia na temat nadawania suksów typu - a ja uważam, że jeśli ktoś jest inteligentny to się domyśli za co dostał - jeśli z tego korzystamy, mimo wszystko proszę o stosowanie się do regulaminu, albo danie sobie bana. Przykład z życia - Mogę napisać kwiecisty post, bez przekleństw etc. i będzie ok. Mogę napisać terefera, jeśli regulamin nie wspomina o cenzurowaniu, ale wspomina, tak więc zamiast terefera, piszemy k*rwa.

Okazuje się, że brak umiejętności czytania ze zrozumieniem doskwiera nie tylko nowym, hah?

Podsumowując, jeśli się nie da tego konkretnie weryfikować, ani wymusić na użytkownikach [bądź też nikomu nie chce sie z tym bawić] zachęcam wszystkich użytkowników do informowania o karmieniu z dobrej woli [jeśli ktoś nie wierzy w Boga, to trochę trudniejsza sprawa, choć po co plamić własny honor], a jeśli mimo wszystko, nadal będziecie robić swoje prace społeczne, to ch*j Wam w d*pę o wielcy zje*ańcy.

Nie, nie jest to manifest boskości zbuntowanego nastolatka, to jest, manifest poirytowania przeciętnego użytkownika forum przyzwyczajeniami praktykowanymi przez coponiektórych.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Jerac

Przyznam szczerze - przyglądam się karmie Gutha od dłuższego czasu, i o ile teraz na przykład wiem za co dostaje suxy, to są okresy (po 2, 3 tygodnie) gdy naprawdę nic suxów nie usprawiedliwia - kogoś coś boli i musi odreagować?

Zresztą to widać. Guth dostaje suxa regularnie co 2-3 dni, nawet jak nic nie pisze, a gdy popisze się czymś co na suxa zasługuje dostaje suxy podwójnie (czyli te "regularne" + zasłużone).
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Miloszz

Hm, no ja ostatnio dostałem serię roxów i też nie wiem konkretniej za co.
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Jerac

Ale naprawdę śledziłem wypowiedzi Gutha i naprawde ma takie okresy gdzie nie zasługuje na suxy...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Doman

Cytat: Guth von kQpa w 2005-12-06 18:59:27
Problem na aktualną chwilę chyba dośc groźny i warty nagłośnienia.
Widać to dosyć subiektywna sprawa, bo ja problemu nawet nie zauważyłem, bo po prostu na karmę nie zwracam uwagi.
Jak na razie nie da się wymusić wysyłania informacji o każdym przyznanym suksie i dlatego w regulaminie nie jest to kategoryczny nakaz a jedynie prośba. Tak więc użalanie się nad gwałceniu regulaminu jest moim odrobinę przesadzone.
May the Schwarz be with you!

Kuraj

2005-12-06 19:57:08 #5 Ostatnia edycja: 2005-12-06 19:58:57 by Skurek
Ja dostałem minusika po tym, jak napisałem poradnik dla gry, która wymaga IE do stworzenia konta. I będę szczery, nie był to poradnik na odwal się. Ale jeżeli dostajemy karmę za nic, to nie lepiej to po prostu olać i nie przejmować się? Kiedyś, jeszcze przed padem serwera miałem karmę podobną do Qbona (metafora taka) i owszem - teraz mogę stwierdzić, że były w pełni zasłużone. Ale to chyba nie jest powód, żeby pisać manifesty, bo jeżeli ktoś mnie nie lubi, to będzie mnie regularnie karmić bez względu na to, czy mi się to podoba, czy nie. Właśnie to, co napisał Doman, podczas gdy pisałem tego posta.

Jerac

Forum powinno pokazywać chociaż za które posty dostaje się karmę - bo to jest mocno upierdliwe... a są na świecie ludzie którzy żeby siebie wybielić na tle innych, anonimowo na nich wrzucają (choćby Numa - strona z mapkami do eNa, gdzie jeśli zrobisz dobrą mapę, a nie pochwalisz umówionej ilości map innych, to ci nuby dadzą rating na 1, lub też stara baza danych samochodów do GR, zniszczona własnie w ten sposób przez JEDNEGO debila...)...

Guthrick von Kewpa

Doman: W wypadku więc, gdyby 1. punkt regulaminu zamiast:
"1. Nie klnij; jeśli musisz użyć mocnego wyrazu, to go 'ocenzuruj', tzn. wykropkuj część literek albo coś w tym stylu."
byłby sformułowany:
"1. Nie klnij; jeśli musisz użyć mocnego wyrazu, to w miarę możliwości go 'ocenzuruj', tzn. wykropkuj część literek albo coś w tym stylu."
sprawiłoby, że zacząłbyś kląc jak poje*any?

Wesz

2005-12-06 20:26:31 #8 Ostatnia edycja: 2005-12-12 14:06:00 by Greybrow
OMFG, znowu to samo, pamiętam mój poczatek na forum, ktoś też mnie intensywnie karmił(Zasłużenie bądź niem ale dostawałem także regularnie, czy pisałem czy nie.), napomkłem chyba nawet kiedyś guthowi i jeracowi...i sprawa odeszła w zapomnienie.  Zresztą, guth, wiadmo że niby jakoś tam szarpie "reputację", jeżeli karmę można tak nazwać,  ale tak szczerze po pewnym czasie uznałem że mam wyje*ane na karmę, także myślę że trzeba wyluzować, chociaż wiem jak się czujesz. A tak btw to moim zdaniem nie powinno być karmienia.

Guthrick von Kewpa

2005-12-06 20:32:32 #9 Ostatnia edycja: 2005-12-06 20:45:25 by Guth von kQpa
Nie chodzi mi o to, czy karmienie być powinno, czy też nie. Nie sądze, że problem dotyczy tylko mnie, a jest groźny, jakoże codziennie regulamin w jednym tylko punkcie jest bez przerwy łamany.

Jeśli karma dotyczyłaby tylko tego, co ja o niej myslę, to wcale bym tematu nie zaczynał, jednak jest ona obrazem tego jak piszemy, oraz jak jesteśmy postrzegani na forum/przez ludzi z zewnątrz [czytelników itp.]. Jeśli już jestem postrzegany jako n00b, to chce chociaż wiedzieć za co, bo ludzie z zewnątrz właśnie nie potrzebują dopingu do śmiania się z qbona - widzą karmę, i jadą.

A, i jeszcze opieprzanie nowych userów za brak umiejętności pisania po polsku też jest absurdem, ponieważ w regulaminie wymóg poprawnej pisowni określony jest "W miarę możliwości (...)" Hah?

[VT] EdgeCrusher

Ja pierdziele...jakos umknal mi ten watek i chyba nawet lepiej. Czy wy nie przeceniacie karmy? Normalnie jakas dziwna moda na to zapanowala, niemalze lanserka - ojeeej dostalem minusika. Podobnie jak Doman, nie zwracam na te cyferki kompletnie uwagi, a one u was przybraly range dlugosci czlonka. Wiekszosc z nas sie zna na tyle dobrze, ze nie potrzebuje cyferek na to zeby wyrobic sobie o kims opinie. Dlatego prosze bez takich histerii bo takie jazdy wplywaja na mnie duzo negatywniej niz -666 punktow karmy pod nikiem...
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven

[VT].:nomind:.

Cytat: [VT] EdgeCrusher w 2005-12-19 12:20:54
Podobnie jak Doman, nie zwracam na te cyferki kompletnie uwagi, a one u was przybraly range dlugosci czlonka. Wiekszosc z nas sie zna na tyle dobrze, ze nie potrzebuje cyferek na to zeby wyrobic sobie o kims opinie.

Moze troche wiecej tolerancji?! Uraziles swoja wypowiedzia wszystkie kobiety na forum, oraz tych ktorzy czlonka nie mają!

Ja niestety(? ;) ) nie znam 'wiekszosci z nas' na tyle dobrze zeby miec opinie na podstawie dlugosci czlonka..
[sory za OT - mornin' fajka headrush again :) ]
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

Biernath_John

2005-12-30 14:17:39 #12 Ostatnia edycja: 2006-01-21 19:12:50 by Greybrow
Karma? Polecam!

KLIK