Post przedgwiazdkowy

Zaczęty przez Greybrow, 2005-12-13 10:49:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jerac

Ględzeń w historii LL było od ch*. I nikomu to nie przeszkadzało, więc uważam że ten argument jest nic nie wart.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Tomcio

CytatLub zostawienie jak jest, bez żadnych zmian. Aczkolwiek też już się zaczynam zgadzać, bo taki bajzel się zrobił rzechój... ale niech mi ktoś wytłumaczy - dlaczego karma ładnie działała przez tyle lat, i nagle się zepsuła (I nie uwzględniamy niczego co było napisane po usunięciu karmy, jako iż jest to skutek)?

Coś z historii Rzplitej:

Zasada liberum veto też ładnie działała przez wiele lat, i nagle się zepsuła ;)

Jerac

A co to ma do karmy? Ja sie pytam dlaczego się zepsuła. Liberum Veto się zepsuło, gdyż z czasem, nadużywane, doprowadziło do totalnej niemożności wprowadzenia jakichkolwiek zmian.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Guthrick von Kewpa

Jerek - Właśnie dlatego że się skumulowały te nic nie warte ględzenia, to argument mógł stać się silniejszym.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Tomcio

CytatA co to ma do karmy? Ja sie pytam dlaczego się zepsuła. Liberum Veto się zepsuło, gdyż z czasem, nadużywane, doprowadziło do totalnej niemożności wprowadzenia jakichkolwiek zmian.

Ma trochę do karmy.

Zapomniałem dodać, że gdy zniesiono liberum veto, to już było za późno.

Karmę zlikwidowano, zanim doszło do wojen/sprzeczek/itp.

Jerac

Wojny/sprzeczki/itp są wręcz skutkiem usunięcia karmy - wcześniej były 2 (słownie: dwa) tematy n00bów z zapytaniem o karmę, i sytuacja Gutha - to tak wiele?

Van_Hoover

2005-12-16 21:29:50 #51 Ostatnia edycja: 2005-12-16 21:56:23 by Van_Hoover
A Guth też święty nie był, bo nieraz karmił za tak głupie posty, że aż się prosiło o suxa..

[edit]Karmił w sensie, że dawał roxy za posty, które na roxa pod żadnym względem nie zasługiwały.
Co do uargumentowania to nie mam możliwości edytowania cudzych postów a nie będę stawiał posta tylko po to aby napisać, że dałem komuś roxa/suxa za to a za to.[/edit]

Guthrick von Kewpa

Jerek, dobrze wiesz że nastąpiło ględzenie nad faktem dokonanym, wymiana zdań poszczególnych użytkowników na temat zniesienia karmy, to nie jest wojna/sprzeczki.

Hoover - zaletą moich suxów było to, że były uzasadnione [nawet jeśli czyimś zdaniem marnie, ale to zostało wyjaśnione wyżej] i widziane przez suksionego, just that.

ambasador

Przesadzacie trochę z tą karmą i karmionymi użytkownikami. Kilka osób dostało suxy, kilka osób roxy... To było normalne aż do jakiegoś momentu, ponieważ teraz karmienie przerodziło się w jakieś wielkie nieporozumienie. Panowie przecież nie o to chodzi ! Prawdopodobnie nie każdy z nas jest aniołkiem... "ja nie dałem nigdy suxa" czy też "uważam że gnębienie debili jest nie słuszne". Ja też dostałem kilka suxów i jakoś mi to nie przeszkadza.
Wiele osób czepia się Gutha bo on rozpoczął temat o tym że dostaje suxy regularnie, a inni od razu jakieś luberum veto i wogóle farmazony ostre. Może on poprostu się wkur*ił i powiedział co o tym myśli, a to że utrzymuje swoje zdanie nie jest tak do końca głupie. Chciałbym jeszcze raz podkreślić że karma nie określa człowieka który jest po drugiej stronie komputera.

A tutaj taki kwiatek ciekawy --> Rejestracja dla karmionego :) (ciekawe zdjęcia zrobione przez nas w podróży nad jezioro)
It's this way because that's the only way we do it.

Jerac

Volum, ale to wszystko rozpętało się PO pojawieniu się tego tematu. Powiedz ty mi dlaczego się on pojawił. Bo jak dotąd nikt nic nie wymyślił sensownego.

Guthrick von Kewpa

Jerek, co ma jedno z drugim? Nikt na forum nie rozmawia o tym jakie 0.9 jest fajne, bo jeszcze go oficjalnie nie ma.

Jerac

To ma jedno z drugim, że zastanawiam się co było przyczyną usunięcia karmy.

CytatNikt na forum nie rozmawia o tym jakie 0.9 jest fajne
- ROTFL miesiąca? ;] I tematu o G.9 też nie mamy? I nigdzie się o tym nie mówi?

Guthrick von Kewpa

Tyle ile o karmie przed usunięciem, owszem ;]

Zamiast marnować energie na kłótnie zacznij lepiej robić jakiegoś moda do 0.9  :devilish:

Świąteczne zestawienie:
[Karma]Post przedgwiazdkowy - 56 comments

[Gusanos]Irc w Gusanos - 4 comments
[Gusanos]Wieści ze świata - 0 comments
[Gusanos]Film z Gusanos 0.9 - 20 comments
[Gusanos]Gusanos 0.9 BETA na wigilię - 11 comments

Jerac

Już powiedziałem - robie sobie wakacje od Liero(i lieropochodnych) więc nie spodziewaj się że cokolwiek zrobię - a 35 > 0, nieprawdaż? ;]

[VT] EdgeCrusher

Hmm..mi sie wydaje, iż karma stanowila dobra marchewke dla poczatkujacych misiow. Bardzo czesto sa to organizmy tak proste w swojej budowie, ze naprawde moga czuc sie przejeci tym, ze maja jakies minusiki pod awatarkiem i hamowac sie w tworzeniu sobie okazji do zwiekszenia tej ilosci (czasami strach ten moze wywolac efekt milczenia na forum).

Przypomne tylko ze za czasow Igiego jeszcze zaczal funkcjonowac, uwazam bardzo sprawny system oceniania przez gwardzistow poczynan robactwa i przyznawanie misiom (tym bardzo wybrykowym) ostrzezenia, moderowania, wyciszenia oraz bana. Wymagalo to jednak sporo uwagi i pracy a karma, uwazam, stanowila dobry polsrodek przed sadem rady mrocznych kosiarzy.  :>
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven