moja strona z forum

Zaczęty przez mortus, 2005-12-19 11:34:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mortus

2005-12-19 11:34:51 Ostatnia edycja: 2005-12-19 12:45:40 by mortus
mysle o zrobieniu stronki z forum tylko niewiem jaki temat wybrac i jak tobybyla liga:
liga gusanos
tactical ops
wolfenstein et
forum cheatów (uwaga chodzi mi o programy cheaterskie typu etcl do et cczyli aimbot wallchacki i tym podobne!!)

jaki skrypt wybrac:
phpbb by przemo
vbiulletin
power invasion forum czy cos takiego
php fusion
smf

czy pomogli byscie mi w robieniu strony głównej bo nieznam dobrze htmela o i proszil bym tesz o cos w podobje css

uhonorowani przezemnie urzytkownicy forum:
greybrow i inni administratorzy dostanom na mojm forum moderatora   ;D  :D
netmail na bbs'ach: mortus@becksbbs.synchro.net

Smoothguy

1. Nie znasz htmla i CSSa i się zabierasz za własną, poważną stronę? Powodzenia...
2.
Cytatforum cheatów (uwaga chodzi mi o programy cheaterskie typu etcl do et cczyli aimbot wallchacki i tym podobne!!)
SUX SUX SUX! A chodź, zrobimy stronę, która uczy, jak napadać na ludzi, kraść im pieniądze i gwałcić ich?! Dawaj! :brood:
Takich ludzi, co użuwają cheatów, aimbotów, itp., i grają potem tak w necie, to bym wykastrował.

Greybrow

Po pierwsze: jak nie wiesz o czym robić stronę to jej nie rób. Stron, które są o niczym jest mnóstwo i nikt ich nie odwiedza. Jak masz dobry pomysł na zawartość, to sam wygląd schodzi na dalszy plan.
Po drugie: Najpierw musisz mieć miejsce na serwerze. I to takim, który udostępnia php i mysql.
Potem na dzieńdobry proponuję php-fusion jako najprostsze z nich wszystkich.

Kuraj

Ja swoje PHP-Fusion mam na http://www.host.sk/, obsługuje te wszystkie bajery, tylko (niestety) wolne bardzo jest. Można sobię bazę danych pod dowolną nazwą stworzyć. Tyle, że podczas instalacji w polu host nie wpisujesz localhost, tylko db.host.sk.

A jeżeli to ma być samo forum, to wejdź sobie na http://www.fora.pl/, tam sobie wszystko zrobisz bez potrzeby grzebania w plikach. Z tym, że:
CytatMoje forum zostało usunięte, pojawia się Wasza strona, dlaczego?
Przypuszczalnie rozpowszechniałeś materiały nielegalne lub w inny sposób zmałameś regulamin. Druga możliwość jest taka, że Twoje forum było nieużywane, nie zawierało postów i zostałousunięte.

więc cheaty odpadają. :P

EDIT: Zmałameś XD

Doman

Z prostych lekkich, rzeczy jest np. MiniBB.

Cytatwięc cheaty odpadają.
Nie znam się na tym zupełnie, ale, czy programy typu aimbot są nielegalne pod względem prawnym? Korzystają z wykradzionych źródeł, czy jak?
May the Schwarz be with you!

mortus

2005-12-19 19:51:39 #5 Ostatnia edycja: 2005-12-19 21:30:26 by Greybrow
Mam hosting www.5gigs.com 5 gb transferu, 150 mb przestrzeni dyskowej i wszystkie bajery.

[VT] vugie

Cytat: Skurek w 2005-12-19 14:02:03
Ja swoje PHP-Fusion mam na http://www.host.sk/, obsługuje te wszystkie bajery, tylko (niestety) wolne bardzo jest. Można sobię bazę danych pod dowolną nazwą stworzyć. Tyle, że podczas instalacji w polu host nie wpisujesz localhost, tylko db.host.sk.

Na host.sk nie dają baz już dawno. Tymczasowo niby.

.... napisał kiedyś do mnie pewien Ukrainiec, który polskiego nauczył się z naszej telewizji - bardzo podobnie to wyglądało.... on za to przeprosił :)

na temat zakładania forum dla zakładania forum to juz sie nie wypowiem
Ptyś... sam zobacz... czy.... czy on jest przejechany?

mortus

pozatym ja sam cheatuje jest to super naprzyklad aimbot  :D  ;D
Data wysłania: 2005.12.19 20:53:35
mam jusz odpowiednie rzeczy robie tak:
php-fusion i temat: ligagusanos!! :happy:

Kuraj

Cytat: [VT] vugie w 2005-12-19 19:52:52
Na host.sk nie dają baz już dawno. Tymczasowo niby.

Dają, dają. Bez bazy danych bym PHP-Fusion nie postawił.