2021-05-10 10:17:23

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Filmy

Zaczęty przez Greybrow, 2001-11-12 00:31:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Denethor

Albo Twierdza co zresztą niedawno leciała. Nicolas Cage jak zwyke tak samo morde wygina ale Harris i Connery pierwsza klasa

zap

mi to chyba sie najbardziej podobał SwordFish(Kod Dostępu)(jak to sie pisze?) ale niezłe były też: Raport Mniejszości i Znaki (już gorzej)

Biernath_John

ROTFL. Swordfish i Minority Report to filmy na bardzo bardzo równym poziomie - dennym. Dno i metr mułu po prostu. Kicha. Śmieć. Aaaa co za beznadziejne filmy.

Durbik

E, co ty, raport ci się nie podobał? Scena z oczami? Nie jesteś kul.

A najza***stszy motyw w sworfishu to było jak on hakował. Tak realistycznie itp....
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

Denethor

No, a Ediego naszego kandydata do Oscara ktoś widział???

Durbik

LOCK, STOCK, AND TWO SMOKIN' BARRELS. Po naszemu porachunki. Ten film tak rox, że to aż nieprzyzwoite, że żyją na ziemi ludzie co go nie widzieli.

[SS]Crusher

Oglądał ktoś może Big Lebowski'ego? Fajny film a mózyka bardzo dobrze dobrana... jakby ktoś go oglądał w przyszłości to zauważcie zgranie się słów z muzyki np "The Man i Me", "Do Do Do" z przezwiskiem Jeff'a czyli "Dude";)
Buck OFF!!!!
B4L
coza idiotyczne nicki, no jak bracia....

wiraqcza

Porachunki to chyba Guy'a Ritchiego? Tego co Snatch zrobił? Podobno jest też trzeci w podobnej konwencji utrzymany...

Jaras

polecam Ringu - Krąg. film kręci ostro, szczególnie w nocy. zawiodą się jednak miłośnicy akcji, bo to azjatycki horror. podobno remake tego, który właśnie wszedł do kin, jest lepszy (co przeczy "zasadzie remake'u" i "zasadzie holywoodzkiego ścierwa"), ale na razie udało mi się tylko zobaczyć powyższy.

wiraqcza

No ja japońskiej wersji nie widziałem, ale ta co w kinach jest faktycznie przeraża, zacząłem sie telewizora bać nawet. Polecam.

Durbik

2002-12-08 12:18:09 #160 Ostatnia edycja: 2003-01-10 23:07:06 by Durbik
Też słyszałem o tym trzecim filmie Ritchiego, jak go upoluję to będę szczęśliwy.

Jaras

pytanie pośrednio związane z filmami: kto wie, jak zmusić winblows media prayera, co by odczytywał napisy z plików *.smi, bo podobno potrafi?

viper1

2003-01-09 21:08:46 #162 Ostatnia edycja: 2003-01-10 17:01:43 by Durbik
nie wiem ale moge ci pomuc weś se jakiś inny program do otdważania filmów naprzykład "all player'',''v player''

KRWIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
viper to moje prawidłowe pseudo.

[VT] Patrys

viper, skoro nie czytasz prywatnych wiadomosci to napisze ci tutaj: przeczytaj wiadomosc ode mnie prywatna, na gorze strony forum masz taki link z napisem 'masz 1 nowa wiadomosc'. kliknij tam i rpzeczytaj zanim skasuje ci usera.
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Jaras

właśnie wróciłem z Superprodukcji (na szczęście bilety gratis) i muszę przyznać, że polska kinematografia jakoś odżywa. film ogólnie do dupy - bez pomysłu, bez polotu, niespójny, nielogiczny. ale najważniejsze - przesłanie - czyli krytyka środowiska filmowego, jest wręcz idealnie zrealizowane. szkoda, że to jedyny atut filmu. no i jest to komedia, w której polewka jest tylko z bluzg (wyłączając w.wym. krytykę), ale jak by nie patrzeć, "terefera" też trzeba umieć powiedzieć, żeby to śmieszne było. tak więc w DivX'ie (czyt. darmowo) można obejrzeć, a w kinie (czyt. za kasę) nie polecam.