2021-05-10 08:51:49

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

No weapons found in mod folder

Zaczęty przez Tomcio, 2006-01-03 21:11:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomcio

Ściągnąłem parę modów do Gusanos 0.9., ale żaden nie działa. Wypakowałem, włączyłem plik .bat, host game i... w konsoli pisze "No weapons found in mod folder". Czarny ekran, gry nie ma.

Co więc mam zrobić, by zadziałało?

Guthrick von Kewpa

2006-01-03 21:47:00 #1 Ostatnia edycja: 2006-01-03 21:53:32 by moo!
Ehm, plik .bat? O których/do czego konkretnie modach ględzisz?

* moo! idzie dodać oznaczenia 09/081 do downloadu gunsos.

/poprawione(tm) Chanibal, mimo nagminnego braku czasu mógłbyś się tym w końcu zainteresować...
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Tomcio

Mam problem z WH40K, a także SorGusanos i Gus133 Jeraca. Że to niby do 0.81.? Nigdzie nie pisało, to myślałem, że do 0.9.!

Zaś przy modzie Chanibala jest komunikat "mod 133 not found".

Van_Hoover

WH40 i właściwie wszystkie wymienione przez Ciebie mody były do 0.81. Heh sam się dzisaj dziwiłem czemu mi nie działa i np. przy wybieraniu broni nic nie widać :D

A z modem ChanibaLa to chyba złą nazwę folderu z modem podajesz. Wyjścia: albo wpisz 'game (i tutaj nazwa folderu w jakim się znajduje 133, bo 133 to on domyślnie się nie nazywa)' albo zmień nazwę tego folderu na 133 i będzie działać przy wpisywaniu 'game 133'

Wesz

Cytat: Tomcio w 2006-01-03 22:36:44
Mam problem z WH40K, a także SorGusanos i Gus133 Jeraca. Że to niby do 0.81.? Nigdzie nie pisało, to myślałem, że do 0.9.!

Zaś przy modzie Chanibala jest komunikat "mod 133 not found".

Mod chanibala jest na 0.9, i jeżeli wyapkowałeś tam gdzie trzeba to nie ma możliwości żeby nie widziało broni etc. Ewentualnie pachnij do katalogu z modem, i sprawdz jak wygląda struktura czy jest:
20051225-133
                    |-weapons
                    |-objects
                    |-sounds...itd.
czy:
20051225-133
                    |-20051225-133
                                          |-wepaons
                                          |-objects
                                          |-sounds

Możliwe że tak jak w drugim drzewku przy rozpakowywaniu twój ariwizator utworzył jeszcze jeden katalog, ten błąd naprawi przeniesieni z drugiego ktalogu o nazwie "20051225-133" całej zawartości do pierwszego.

Tomcio

Dziękuje, problem już rozwiązany.

Musze tylk wpisywać tą długą nazwę - 20051225-133, bo jak zmienię nazwę folderu z modem, to w konsoli pisze jak wcześniej:

Cytuj"mod 133 not found"

Miloszz

Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

marek_sp

ja nigdy nie mialem problemow ze zmiana nazw folderow z modami, zawsze dzialalo ;)
Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami!
(Kosmos też już 2 razy okrążył) - więcej info na http://www.chucknorris.glt.pl

Jerac

Jest tylko jeden haczyk. Jeśli zmienisz nazwę katalogu z modem, nie będą działać skrypty. Więc jeśli nie chce się samemu w nich grzebać, proponuję graczom nie zmieniać nazw modów, a modderom proponuję dawać proste nazwy.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

ChanibaL

No dobra, już dobra, zrozumiałem aluzję, cały świat przeciwko mnie :'(
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Jerac

Nie tylko ty masz skłonność do dawania TAAAAKICH-475567-285-53759 nazw :D Sam przyznasz, że łatwiej jest wpisać w konsoli "game abcd" niz "game 12244-45564-45536-43543-abcd". IMHO mój system, czyli prosta nazwa moda i z-wersyjna w zipie jest niezły.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

marek_sp

ale ja nie mam prolemow ze skryptami!!! gdybym zmienil nazwe moda z "237-2772-1337-DEAD-kqpa" na "kqpa" albo na "smrodSpodPachy" to i tak by dzialalo
Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami!
(Kosmos też już 2 razy okrążył) - więcej info na http://www.chucknorris.glt.pl

Wesz

Zależy z jakim modem to sprawdzałeś, jeżeli np. z 133, to luz, bo akurat nie posiada żadnego skryptu, ale ściągnij GPRO i zmień nazwę katalogu z pro np. na kQpa, i sprawdź czy skrypt będzie działał bez uprzedniego grzebania w nim.