2021-04-15 18:34:25

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

klawisze

Zaczęty przez Netsu, 2006-01-04 16:51:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Netsu

szukałem ale nie znalazłem, co jest tym dziwniejsze że już kiedyś taki topic chyba gdzieś widziałem... no ale nic to.
A więc, jak przporządkowac kilka akcji do jednego klawisza? Tak żeby można było wystrzelić linke albo zmieniać broń w przód/tył jednym przyciskiem?
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Jerac

Nie jest to dozwolone. Licz się z tym że jak tak zrobisz to z miejsca wszystkie serwery na które wejdziesz będą zmieniać port i przehostotwywać się na nowo.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Guthrick von Kewpa

2006-01-04 18:19:13 #2 Ostatnia edycja: 2006-01-04 19:25:01 by Jerac
Możesz pokombinować z [CENZURA]czymkolwiek co nie zostanie uznane za gre jako hackzor. Wszak nie jest to nigdzie zakazane, tak więc używanie tego póki co nie powinno być kwalifikowane jako zbrodnia przeciwko robakom.

[edit] -by Jerac- nie niszczmy innym przyjemności grania w Gusanos. To samo było kiedyś w LieroX, i jest gorsze niż granie na 0% reload. Żeby mi to było ostatni raz. Jak już ktoś MUSI tego używać, to niech się tym chociaż nie dzieli.[/edit]
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

ChanibaL

Guth... jakby to powiedzieć, to jest zbrodnia przeciwko robakom (chyba pamiętasz co się działo) i Basara obiecał to zblokować przy najbliższej okazji.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Guthrick von Kewpa

2006-01-04 19:45:06 #4 Ostatnia edycja: 2006-01-04 19:52:41 by Guth
Jak WSh zrobił ajmbota, albo coś w tym stylu, co strzelało pionowo do góry/do dołu, to krzyczałem na niego noob, no ale nieważne, przez conajmniej przez najbliższy miesiąc jakiś mniejszy czy większy hackor może szkodzić, pisać ajmoty, zmieniarki do broni, etc.

Btw. faq z dokumentacji gusanos, chyba dosyć oficjalne i zatwierdzone przez jakieśtam wyższe instytucje
http://gusanos.sourceforge.net/docs/doku.php?id=main:general_docs:faq
nie trzeba się nawet dużo wysilać żeby się nauczyć być hack0rem

Jerek, czy tam Chanibal. Skoro to co zostało ocenzurowane, przynajmniej w części, można zrobić z poziomu .cfg, więc równie dobrze konsoli (sic!) to, ehmmm... stos STOS STOOOsO!1o1 !?1 111:<>>1.111 Pytanie tylko, dla kogo.:>

Jerac

Jak już ktoś zada sobie ten trud żeby to odkryć - mówi się trudno. Ale 99% n00bów nie chce samemu nic wymyślać, za to chętnie kombinują jak im ktoś poda część wiedzy na talerzu. A jak się poda coś konkretniejszego to amen.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Wesz

No ale mnie się wydaje, że takie n00bowaty bind liny na jednym klawiszu nie powinien być zabroniony, w końcu po to dostaliśmy tak ohakcerowane gusanos, żeby można było robić to czego dusza zapragnie.

[OT]
Mój ajmbot, obsługuje teraz zmiane koloru robaka po każdym strzale...n00b :devilish:
[/OT]

Jerac

To przy najbliższym testowaniu G3 ustawie sobie 5x rail w jednym strzale... albo 5x pg... albo 5x sg i będę rządził. I co, fajny będę? Zniszczę twoją pracę jako moddera w ten sposób, bo kompletnie rozwalę grywalnośc.

Guthrick von Kewpa

WSh, ale ten hax na linę to klucz.

Jerek, w g3 aktualnie wystarczy jedna RL i jakiś bind na autofire [np położyć jakąś cegłówkę na przycisk fire or sth], więc nie ma się co męczyć z hakowaniem konfika, ale to temat an inny ot.

WSh, nie szpanuj, też zrobiłem bindy na kolorki, i ksywki, i... no właśnie, nieważne, cze!1 1  8)

kamil077

E..... o.... a... y.... co to......  :o

CytujMój ajmbot, obsługuje teraz zmiane koloru robaka po każdym strzale...n00b
co to znaczy  ::)

Tomcio

ajmbot - (aimbot - przyp red.) dzieło hakera, który chce sobie ułątwić, bądz "urozmaicić" grę, np poprzez "samonacelowywanie", czy inne bajery

obsługuje teraz zmiane koloru robaka po każdym strzale - chodzi o to, że po każdym wykonaniu akcji "strzał"(fire), robak(worm) zmienia swój kolor(colour R G B).

n00b = newbie = zupełne przeciwieństwo PRO = zgadnij kto(hint - ktoś, kto napisał jeden z postów w tym temacie ;))

josh

jeżeli taki proceder jak modyfikacje configów będą się powtarzać, to na pewno wielu będzie przeciwko.

dzisiaj grałem na jakimś publicznym serwerze, chyba na El_public, albo sth like that. i był jeden gość, co grał na takim "haxor-skim" konfigu. ale nie grał długo, bo strasznie lagowało. na początku grał z 5 shot'ami i za jednym razem szła salwa 5 strzałów. potem grał na bazooki.
długo nie grał, poszliśmy gdzie indziej, bo jak graliśmy normalnie to tracił punkty do liderów fragowania :/

z jedej strony smutne, z drugiej - widać, że każdy ma jakiś sposób na wygranie z czymś takim, w tym wypadku było "pojechanie" gościa(de facto z polski) i pójście na inny serwer. jednak ciągle brakuje nam >kick nazwa gracza(albo jego numer) - to by pomogło. Basra mówił, ze bedzie.

Wesz

Cytat: josh w 2006-01-15 22:06:49
jednak ci&#177;gle brakuje nam >kick nazwa gracza(albo jego numer) - to by pomog&#179;o. Basra mówi&#179;, ze bedzie.

Ej, no jak to, kick nie działa?

Guthrick von Kewpa

Kick ksywkowy to kQpa - Wystarczy zapodać dłuższą nazwę robaka + kilkuksywkową zmieniaczkę i serwer nam nic nie zrobi.

josh

wystarczy mieć kolor w ksywie...