2020-09-21 20:31:27

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Eksplozje i piach

Zaczęty przez Express, 2006-01-07 16:41:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Express

Wreszcie przypiąłem się do sieci w domu, ściągnąłem g i potestowałem.

Jeszcze nie miałem okazji w sieci, na raie po prostu polatałem i postrzelałem.

Czy to, że np. pocisk larpy (albo cała blarpa w pro) nie niszczy piachu to jest zamierzone, czy to braki g?
To samo dotyczy wielu broni (testowane na 2xkross prosto z instalki) w szczególności z pro.
Może to tylko zwalona mapka?
[przyznaję bez bicia - w G nie wiem nawet jak zrobić mapkę, więc nie potrafię szybko ocenić. Może teraz majac dostęp do netu trochę więcej znajdę czasu na robaki]

Acha: zagraliśmy wczoraj z vugie w Wurmzy. Trochę przcinało (nie wiem dlaczego), choć bez desynchro. Ale ogólnie W! nadal mi się bardziej podobają od G. To takie subiektywne wrażenie.

Jerac

Niemożnośc niszczenia piachu w Gpro to tylko i wyłącznie moja wina. Nie zrobiłem jeszcze tego po prostu, i tyle. Gorzej, że przyszłość Gpro stoi pod znakiem zapytania (a może i wykrzyknikiem), bo bez syncowania spajków w zasadzie nie da się grać.

Gdyby tylko G miało bardziej konwencjonalny kod sieciowy...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Express

W defaultowym modzie pocisk (główny)  larpy też nie niszczy. Dlatego zastanawiałem się nad mapą jednak.

Jerac

Jak będę miał jakieś widoki na przyszłość G-pro to to poprawię... zresztą na Comserze zainteresowanie było w zasadzie żadne. I nie dziwie się, bo Liero Promode generalnie znaczny popularnościowy sukces osiągnęło tylko w Polsce.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

ChanibaL

Dla pocieszenia 133 ma ładne kopanie larpą (choć niestety trochę paskudniejsze niż w liero).
zaraz się Miloszz odezwie co do wyższości liter w nad g.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

addel

2006-03-22 11:13:33 #5 Ostatnia edycja: 2006-04-12 11:36:05 by addel
deszcz plomieni:
podrzucamy w góre molotova i odpalamy tarcze.
G 0.81 default

ChanibaL

Bądź taki miły i pisz w jakim dokładnie modzie to obowiązuje, ponieważ trochę tego się utworzyć zdążyło...
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

kamil077

Może chodzi mu o moda DOOM i pomylił molotove z NFG-Granade (czy jakoś) a tarcze z Energy sheld......
ale to i tak neidziała bo spłoniesz żywcem  ;D