Czemu wszyscy mówią, że Liero Xtreme jest złe?

Zaczęty przez Robaq, 2006-01-19 10:50:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SeaSoft

Mnie LieroX nie przypadło specjalnie do gustu, ale zauważyłem, że wiele osób tu przebywających bluzga na tę grę chyba tylko po to, aby być zaakceptowanym w społeczności.

Jerac, w jednej sprawie się z Tobą nie zgodzę. Prawdą jest, że duża ilość mocnych broni to nie jest wina gry, tylko moda, ale wtedy, gdy mod nie jest dostarczony razem z grą, jak ma to miejsce w przypadku LieroX. Po prostu to wina autorów/autora tego projektu, że wcisnął do gry guano bez zastanowienia.

A ta kwestia z "Nie chcę roxa. Prędzej suxa" mnie rozbawiła, ale... już to gdzieś widziałem. Czyżby było więcej takich masochistów na forum?

kujon

Po pierwszym włączeniu lieroX zaskoczyło mnie ładnie i czytelnie wykonane menu, spodobał mi się pomysł modeli ale ludzie bez przesady po co co komu zelda albo sonic  ??? mogli by dać same robaki,komandos itp , fizyka aż szkoda słów,
co do modów to zdecydowanie ilość nad jakość :/ , mapy tez nie najlepszej jakości, tak jak w przypadku gusanos lieroX ma swój odpowiednik manipa :/, ale to co mnie najbardziej wkurza to to że większość graczy lieroX to nóóóóbstwo to potęgi, nie muszę tego chyba opierać przykładami wystarczy że ktoś sobie je włączy :/m jaki  z tego płynie morał: lieroX nie jest zły po prostu trzeba nad nim dłużej popracować
»»»»»»»»»

Jerac

kujon, mam wrażenie jakbym czytał to samo po raz 667dmy, ile można? Nie napisałeś absolutnie nic nowego. Takie powtarzanie na siłę tego co już było.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Jerac

2007-08-26 15:48:50 #18 Ostatnia edycja: 2007-08-26 16:10:50 by Jerac
Wiem, doublepost, ale tutaj najbardziej pasuje.
Krótka historia z mojej próby pogrania w LX:

Pomińmy instalkę i config, w każdej grze to chwilę zajmuje, zresztą, nie było trudno. O, nawet routera nie muszę przestawiać, rox. No to co - net play, skanuje serwery - o, fajnie, około 20 stoi. Co prawda większość ma playing, a w LX podłączyć się do już grających nie można, ale trudno. Wchodzę na pierwszy open - nie oznaczony jakoś specjalnie - kick. Nawet nie zdążyłem obejrzeć dobrze lobby. No nic, czekam na następny, gdzie posiedziałem całe 2 minuty zanim ktoś stwierdził "noobs out" - i również kick. Trzeci - to samo. Czwarty, piąty, ...., za JEDENASTYM razem udało mi się dołączyć do kogoś, i przekonać do meczu 1v1... nawet się zgodził. Pierwsze wrażenie - ugh, mapka naćkana jak obrazy Picassa, ale trudno, może chociaż grywalna. Moda nie znam, ale od zawsze szybko się uczyłem więc wybrałem parę brzmiących znajomo zabawek z liero/quake, start... no cóż, bronie z liero nic nie robią, wybór miałem pechowy a na dodatek oponent znalazł sobie jakąś zabawkę przed którą zwyczajnie nie dało się uciec. Po drodze zebrałem parę własnych zimmów które w dupie mają jakąkolwiek logikę. Minął jeden frag, drugi i trzeci, zanim znalazłem jakąś inną broń - ray grenade - która nawet o dziwo działała. W zasadzie to działała na tyle dobrze że w 30 sekund miałem 3 fragi. Szkoda tylko że całe jej użycie to stanięcie gdzieś gdzie jest trochę miejsca i po prostu zasranie mapy aż przeciwnik zgibnie. Oczywiście mapa została zaprojektowana po prostu wspaniale przez co dopóki stałem na środku nie można mi było, dzięki wspomnianym granatom, nic a nic zrobić. Rox, grało się świetnie. I pewnie było by XXX:3 dla mnie, gdyby nie to że gej zrezygnował, postawił następnego serva skąd mnie już potem kickał do woli. Uuber.

No to co, nie ma co się zrażać, poszukam innego serva bo sam postawić narazie nie mogę, musiałbym z routerem pogadać a nie chce mi się. Szukam, szukam, szukam, wchodzę, kick, szukam, wchodzę, kick, szukam, wchodzę, "no fucking nooobs!", kick.... I nie, nie wchodziłem na serwery "restricted" albo "pro only" czy też inne "clan XXX". Wchodziłem na zwykłe arek's servery gdzie raczej nie spodziewałbym się takiego chamstwa w stosunku do nowych.

Dodam że prawie na tych wszystkich servach gdzie wlazłem grany był mod ze wspomnianym granatem, więc sporej części graczy LX wyważenie gry wisi. Mapy niestety w większości również są pokroju "caffeterii", bo tak się ta na której grałem nazywała, sprawdziłem sobie lokalnie.

Idę pograć w gusanos na defaulcie...

[EDIT]
E, nie poszedłem. Dałem LX drugą szansę, po zaledwie 10 minutach znalazłem serwer gdzie nie tylko mnie nie wykickali od razu (cud!), ale także grali w liero v1.0...

...wyszedłem jak zobaczyłem doomsdaye. I cannona, chainguna, ssg. Wiecie czemu w LX nikt nie lata, czemu wszyscy ruszają się jak muchy w smole? Bo dowolna większa od minimalnej prędkość to proszenie się o kłopoty. Lecisz za szybko -> żresz własne kulki, po prostu...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

rryk

Wiesz nie obrażaj się za to  co powiem ale w lx trzeba umieć grać na takiej fizyce to znaczy trzeb uważaj jak się strzela -kierunek, kąt nachylenia oraz na swój speed im większa prędkość tym trudniej trafić a łatwiej się zabić dla tego najprawdopodobniej nazwano tą grę Liero Xtreme czyli liero extremalne bo granie na chama to tam po prostu szaleństwo, trzeba grać rozważnie z umysłem a nie jak debil czyli: LECIM NA SCZECIN!!!!! KAMIKAZEEEE!!!
Ps. A ci co poruszają się jak muchy w smole i jak nie latasz to jesteś noob po prostu z tego wnioskuje że grałeś z noobami
Don't wory be happy!

Jerac

Well, nie miałem żadnego wyboru co do graczy - grałem z tymi którzy nie wykopali mnie z serwera od razu, co zresztą świetnie świadczy o poziomie tych ludzi...

Przy takim ABWM (czyli wpływie ruchu robaka na ruch pocisku) jakie mają bronie wszelkie powietrzne akcje są bardzo bardzo utrudnione, więc bardziej opłaca się stać na ziemi - co ludzie chętnie czynią. Mapy też są przystosowane do chodzenia a nie latania. A jeśli twierdzisz że jestem debilem dlatego że chcę zaatakować z doskoku, czyli użyć jednej z podstawowych taktyk w liero - to sorry, ale nie zasługujesz na inne określenie poza tym którego sam użyłeś.

rryk

nie nie nie zrozumiałeś mnie z do skoku w lx potrzeba ciutke wprawy do tej gry jak jesteś jeszcze newbie (albo jak niektórzy - noob) za chiny ci sie nie uda jak nabrałbyś wprawy udałoby ci się;p
PS. A co do map to kto powiedział że musisz grać na podstawowych mapach lx ja se gram np na mapach liero albo czasami na castle strike tam można ciut polatać ale lepiej na mapach liero 1.33
Don't wory be happy!

misiek261

ja tez sie zastanawiam, czemu?
Liero X ma w sobie to niestety, że ma słabą grywalnosc a jak ktos nie gral to niech nic na ten
temat nie pisze...
Poza tym Liero X ma nie tylko robale ale tez inne postacie ale to juz chyba jest dla tych co lubia sie odrozniac ;)
Tak więc ``LX`` jest cool tylko niektorzy nie grali i twierdza, ze jak ktos gral i mowi ze jest glupie no to najpierw niech sami sprobuja.                 :)
Chcę umieć jak bóbr w reklamie 36.6!!!!

Guthrick von Kewpa

Przeczytałeś coś poza pierwszym postem?

Cytat: Guthrick von Kewpa w 2006-01-19 16:16:37
Ja tam też nie, ale słyszałem że w temacie o mylącym tytule 'Liero Xtreme' można się ciekawych rzeczy dowiedzieć o tym.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Jerac

A tak z ciekawości - skoro już temat rozgrzebany - czy LX jeszcze żyje? Dłubią przy nim, eteceeteece?

Wesz

Ostatni news na oficjalnej stronie sprzed 3 lat chyba dobrze nie wróży ;)

barnex

OpenlieroX za to żyje. Nawet dość intensywnie - 18 minut temu ktoś grzebał w ichniejszym svnie...

Cytat: Chip.plOpenLierox jest swietna strzelanką czasu rzeczywistego charakteryzującą się niezwykle wysoką grywalnością i niskimi wymaganiami sprzętowymi.

<owco>
Uciekajmy do smolnetu

Polski_Deutschlander

Jakaś nowa wersja jest czy cóś. Bo cos sie nie moge zalogowac do serva.
Polski_Deutschlander <robal_czarny>