2020-10-29 09:42:19

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Uwagi na temat tego forum 4, czyli SMF 1.1

Zaczęty przez kamil077, 2006-01-23 12:57:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

To forum

Jest takie jakie ma być, żadnych zmian.
16 (61.5%)
Coś bym zmienił, ale niewiele (zaraz opiszę co)
10 (38.5%)
to syf (zaraz napiszę co powinno być innego)
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Greybrow

Obelix

Mam ważne pytanie na tle strategicznym.

Kto zjadł ROTFLA?!?!?!?!?. Normalnie najśmieszniejsza kategoria na forum a tu ktoś zjadł! :'(  :'(  :'(

Jerac

Grey uznał że jest niezgodny z PolitykąDlaBardzoWrazliwych.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Obelix

Bo kiedyś miałem rotfla, nonsensopedie i www.śmiech.net a teraz mam tylko to drugie i trzecie.

Trudno się mówi

Pan Heniek

Hehe, lepiej wejść na pełnowartościowy serwis z dowcipami niż siedzieć na jakimś nędznym podforum ;p.

Jerac

To nędzne podforum było śmieszniejsze niż wszystkie pseudodowcipy o Chucku Norrisie razem wzięte.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Smoothguy

Oj już, spokojnie Jerac, nie irytuj się tak, będzie dobrze. Chuck Norris Cię nie dopadnie. :D

Btw, zauważyłem, że przy wstawianiu suxów/roxów, najpierw podaje się powód, a dopiero potem ewentualnie forum informuje nas, że musimy poczekać ileśtam godzin na zagłsowanie. Powinno być chyba na odwrót, bo człek się tu męczy, wymyśla powód, a tu dupa.

Robaq

Zgadzam się z Jeraciem.
Można było tam się wyluzować po dwóch godzinach spędzonych nad dłubaniem w mapach i modach :)
Liero przymiera głodem, deal with it

Guthrick von Kewpa

Ejrze, chuopaki, powiedzcie, jak to jest z tymi małymi literkami? dlaczego napisanie '*tu - strzelał' i innych równie głupich/nieinteligentnych komentarzy typu bogurodzica wymaga użycia czcionki 1pt albo coś koło tego? No, wolniej, bo zaczyna mnie to piekielnie irytować, rzekłbym kusi mnie to o nakarmienie delikwenta. Stąd moje pytanie - czy obrazi się jakiś następny rzuczek za otrzymanie suksa za małe literki? Nieważne czy musze je czytać, czy nie, czy zawierają coś głupiego czy niedorzecznego itp. Mogeeee?
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Tomcio

Guth - wystarczy zwrócić uwagę, napisać PM, że cię to irytuje; dlaczego od razu suksa :happy:

Smoothguy

No to właśnie poszedł krok dalej i napisał o tym nawet na forum, a nie w PM. ;) Przyznam szczerze, że mnie to też denerwuje, a ciągłe kopiowanie takiego tekstu i wklejanie w pierwsze lepsze miejsce, czytaj: pasek adresu, jest dość irytujące. Tym bardziej, że nie pamiętam dnia bez tych małych literek. Po prostu ich nadużywacie.

Doman

Oj tam kopiowanie. W cywilizowanych przeglądarkach wystarczy kilka razy '+' wcisnąć. Ale rzeczywiście nadużywane bywa irytujące - choć samemu zdarzyło mi się raz czy dwa tak napisać.
May the Schwarz be with you!

Greybrow

jak irytuje, to można zlikwidować możliwość pisania w ten sposób w ogóle.

Wesz

Logicznie myśląc, to po co te małe literki?!! Jesteśmy tak cywilizowaną społecznością ;D że takie bzdury nas nie rajcują, W razie sprzeciwów co do usunięcia proszę podać jeden SENSOWNY argument. Jestem za wywaleniem.

ChanibaL

Sensowny argument? Takie głupoty dodają smaczku forum, ich nadużywanie co prawda wręcz przeciwnie, ale nadużywania nie stwierdzono.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1