2020-10-29 09:50:40

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Uwagi na temat tego forum 4, czyli SMF 1.1

Zaczęty przez kamil077, 2006-01-23 12:57:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

To forum

Jest takie jakie ma być, żadnych zmian.
16 (61.5%)
Coś bym zmienił, ale niewiele (zaraz opiszę co)
10 (38.5%)
to syf (zaraz napiszę co powinno być innego)
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Guthrick von Kewpa

Ejrze ejrze, to i tak było pytanie retoryczne, właśnie taki masowy PM rzekłbym, nie ma co usuwać małych literek, zawsze jeden powód do koszenia więcej będzie ;)
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Smoothguy

/\ :D

Niech zostaną te małe literki, ale żeby miały na tyle sensowny rozmiar, żeby dało się je przeczytać bez sztucznego powiększania.

Greybrow

Przywróciłem wszystkie znaczniki. Przy nadużyciach proszę o reakcję moderatorów.

Smoothguy

Ominęło mnie to, więc chciałbym się zapytać, a właściwie upewnić:

Co oznacza zielony kolor nicka? Że użytkownik jest nowy (niedawno się zarejestrował)? Bo tak wynika z moich obserwacji. Trochę dziwne oznaczenie, bo się bardzo rzuca w oczy.

josh

mnie to też ciekawi, bo ja mam taki kolor...

Greybrow

Tak sobie pomyślałem, że ten zielony, razem z ikonką apteczki wskaże użytkowników, którym trzeba pomóc zaaklimatyzować się na forum.
Napisana: 2006.01.31 02:02:06
udało mi się naprawić tło na forum 8)

Van_Hoover

1. Jak możliwe żeby gość słał wiadomość?
2. Co to jest RSS XML?

ChanibaL

1. Cholera go wie, może poprostu kliknął odpowiedź, dostał się na stronę 'nei masz uprawnień' ale i tak mu zaliczyło, znając życie to jakiś googlebot był
2. RSS XML to są wiadomości z nowości na stronie, firefox i (chyba) opera mają wbudowane czytniki tego. Co wciąż nie zmienia tego, że i tak wygodniej wejść na stronę główną i zobaczyć ostatnie wątki.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Greybrow

ad 1. Jeśli ktoś nacisnął wyślij, a w międzyczasie wygasła sesja
ad 2. [google]RSS[/google]

Miloszz

IMO do RSS duzo wygodniejszy jest jabberowy bot... -.-
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Smoothguy

... Który działa bardzo wolno i czasem trzeba czekać 24-48h na powiadomienie o wpisie od momentu faktycznego pojawienia się go na stronie. Firefox po prostu jest najprostszą metodą, bo sporo osób korzysta z tej przeglądarki, więc od razu będzie mogło przetestować kanały RSS bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Swoją drogą, faktycznie kanał RSS dla postów na forum to dziwny pomysł (pierwszy raz się z takim czymś spotkałem), ale w sumie przy takim ruchu, jaki teraz jest na LL, może być niektórym przydatny, więc OK.

josh

Cytujpierwszy raz się z takim czymś spotkałem

to chyba jeszcze mało różnych "for" odwiedzałeś...

ale RSS to dobry pomysł dla tego forum, zawsze szybciej do widomości ;)

ColonelMatey

Ej, czyżbym zgłupiał/oślepł kompletnie? Chcę sobie wrócić ColonelMateya zamiast Matyiego, i patrzę:

* Matyi von Kluney zauważa brak opcji przy zmienianiu nazwy wyświetlanej.

Mamo, mamo, oddaj opcyję!

Wesz

Osobiście uważam że blokowanie możliwości zmiany ksywki jest bez sensu. Niedługo to wiadomości nie będzie można wysyłać :devilish: Dojdzie jeszcze do tego że desperacie będą specjalnie tworzyć sobie nowe konta, tylko po to żeby mieć inną kswykę ;).

Jerac

Przyznam szczerze: Wkurzające jest gdy ktoś znany jako mr.A zmienia ksywkę na mr.Z. Szczególnie, jak są powiedzmy 3 osoby, A,B,C, których nie znamy za dobrze (tzn nie odróżniamy po stylu) i nagle wszystkie naraz zmienią.

Jeśli w ogóle powinny być zmiany ksywek, to imo tylko w charakterze podań do admina.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.