2020-10-29 09:04:55

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Uwagi na temat tego forum 4, czyli SMF 1.1

Zaczęty przez kamil077, 2006-01-23 12:57:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

To forum

Jest takie jakie ma być, żadnych zmian.
16 (61.5%)
Coś bym zmienił, ale niewiele (zaraz opiszę co)
10 (38.5%)
to syf (zaraz napiszę co powinno być innego)
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Greybrow

racja racja, moja literówka, i to taka, której nie widzę mimo wskazania :)
zaraz naprawię

Michał Mleczko

Forum jest super, ale jedną rzecz można by poprawić - ten dział. Na początku nie wiedziałem nawet o co chodzi, a w dodatku przydałoby się go wyeksponować.

Greybrow

Ja tak sobie myślę, że jak ktoś nie umie czytać, to lepiej, żeby tu nie pisał. ;)

Michał Mleczko

Umiem czytać i nie chodzi tylko o mnie. Zobacz, ile osób udziela odpowiedzi na ankiety. Powinny być bardziej na wierzchu a nie schowane w "Testach", które przeciętnemu Kowalskiemu nic nie mówią.

Greybrow

dział testy o ile przeczytałeś ;), służy tylko do testowania, a nie do ankiet.
a tu piszą ludzie, którzy zwykle czytają i myślą troszkę zanim napiszą.
Reszta nie jest w stanie napisać coś więcej niż "OMG nei moge grać w leiro przez neeet pomurzzzz!!!!!!1 LOL dajcie linka na email"
im mniej takich tu trafi tym lepiej

Jerac

Przycisk "przeczytane" na dole forum powinien chyba się nazywać "oznacz wszystko jako przeczytane" - bo tak to ciężko zgadnąć...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Greybrow

myślałem nad tym, ale zająby wtedy za dużo miejsca

Jerac

To jak ktoś na niego najedzie, niech pojawia się ramka z napisem "oznacza wszystkie fora jako przeczytane"... albo zrób nie tyle przycisk, co po prostu długi napis w stylu linka...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

ChanibaL

Albo może title="oznacza wszystkie fora jako przeczytane" dodać, w końcu jak ktoś nie będzie wiedział co to jest to zastanawiając się z kursorem nad może to zobaczy...
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Michał Mleczko

Coś jest nie tak z czasem na forum. W tej chwili forumowy zegar wskazuje 18.02 a jest 19.06!!!! O co tu chodzi?? W dodatku, przy szybkiej edycji przydałoby się dodać title="szybka edycja", bo nie wiadomo do czego służy.

Doman

Pewnei serwer stoi gdzies, gdzie nie maja czasu letniego ;)
Wejdź sobie w profil -> opcje wyglądu -> przesunięcie czasu i wpisz jeden lub "wykryj automatycznie".
May the Schwarz be with you!

ChanibaL

Nie przemęczaj się, bo już Ci zmieniłem.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Greybrow

nie przemęczajcie się, bo już zmieniłem globalnie ;)

Wesz

Proponuje jakiś test na inteligencję/ortografię przed rejestracją, nie moge poprostu patrzeć jak szerzy się analfabetyzm.1!1!!

Aceb

Zgadzam się z Weszrick von Kewpa.Będzie mniej takich jak ja albo wogle ich nie bedzie.

Ps:hehe mam nadzieje że sie poprawiłem.