Uwagi na temat tego forum 4, czyli SMF 1.1

Zaczęty przez kamil077, 2006-01-23 12:57:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

To forum

Jest takie jakie ma być, żadnych zmian.
16 (61.5%)
Coś bym zmienił, ale niewiele (zaraz opiszę co)
10 (38.5%)
to syf (zaraz napiszę co powinno być innego)
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

kamil077

Bardzo ciesze się z Nagrody Największego Buca "NNB" .....  ;D
ale gdzie moja nagroda , może pieniążki..........  ::)

a tak na serio to....

Potrochu forum się "psuje" przekształca (niema EDIT'a , kiedyś było takie fajne pisanie kolorowe {chyba BOWL} )
poprostu wtedy "raczej" było lepiej.......  :verysad:

tu dajcie też swoją OPINIE.........  :devilish:

Obelix

Miloszz

Glowa nie ma, bo działa tylko w IE, tak jak zresztą wiele dawnych 'udogodnień'.
A Edit jest przecież. Dużo lepiej jest tak jak jest teraz.
Ale 'doublepost`a' nie ma i to jest be.
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Pan Heniek

Cytat: kamil077 w 2006-01-23 12:57:34
    Potrochu forum się "psuje" przekształca (niema EDIT'a , kiedyś było takie fajne pisanie kolorowe {chyba BOWL} )
poprostu wtedy "raczej" było lepiej.......  :verysad:

Bez EDITA żyć się da. Po prostu trzeba pomyśleć w trakcie pisania postu a nie po napisaniu :P. A co do kolorowości to nastała era Firefox, który nie obsługuje dużej ilości niepotrzebnych bajerów i uważam że to bardzo dobrze (strony są bardziej czytelne, i o to chodzi!) . Jak chcesz mieć bajerki to se odpal IE i narażaj sie na wirusy i trojany. ;p

EDIT: Ale przecież jest EDIT. To co mówisz że nie ma? :/

ColonelMatey

2006-01-23 13:12:10 #4 Ostatnia edycja: 2006-02-05 19:15:16 by Matyi von Kluney
Cytat: kamil077 w 2006-01-23 12:57:34
Potrochu forum się przekształca

Wszystko się zmienia w czasie, nie ma czego rozpaczać.
Cytujniema EDIT'a

Jak to nie ma? O.o Przecie widzę że mam taki guzik edytuj, więc co zmyślasz że nie ma?
Cytujkiedyś było takie fajne pisanie kolorowe

Fajne? Ono syfiło forum, zostało wywalone z mojej inicjatywy  :devilish:
poprostu wtedy "raczej" było lepiej

"Raczej było" czy "było"? Bo "raczej" czyni wielką różnicę ! >:0
[E]Moooooooooooooooooooooo! >:0 W sumie to się nie dziwię że zostałeś Największym Bucem, skoro edita nie widzisz.
A tak btw, wywalmy obrazki, tak dla przejrzystości forum?[/e]

kamil077

2006-01-23 14:25:10 #5 Ostatnia edycja: 2006-01-23 14:49:56 by Greybrow
A NAPRAWDE TO CHODZI MI O EDIT

TAKI W WIADOMOŚĆI

NP.

EDIT- Co znaczy ta modlitwa :P

Jerac

Ej, a ty do szkoły to chodzisz...? Bo to jedna z nielicznych rzeczy które pamiętam ze szkoły :D (ale mogłeś nie mieć, bo to może dopiero w liceum miałem.... hymz).
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Van_Hoover

Muahaha genialnie, że tego edita wywalili.. Bo żeś bucu roku 2005 na tym forumTM go nadużywał i nie edytując posta EDITY wstawiał (czyli tak bardziej zrozumiale zamiast "ps.'a" albo "btw" "edit" wstawiał choć guzika "edytuj" nie wciskał)
i IMHO to tylko strata double posta na minus zaliczana jest

V_Hv

Obelix

2006-01-23 16:15:44 #8 Ostatnia edycja: 2006-01-23 16:21:55 by Obelix
Cytat: Jerac w 2006-01-23 14:38:07
ale mogłeś nie mieć, bo to może dopiero w liceum miałem

to je jestem lepszy bo to w poprzednim semestrze miałem (a chodze do szóstej klasy podstawówki) i nas wampir od muzyki dręczył tą piosenką która (pomijając to że była naszym hymnem) jest gópia do potęgi i średniowieczna

EDIT: fajnie że nie pokazuje tych napisów typu "zmodyfikowane przez kogośtam dnia 666.1337.1234567890"

EDIT2: bardzo ciesze się z tej niewiemcomiprzypominającejTM   ikonki którą ma każdy nad miejscem gdzie powinien mieć adres ip

Greybrow

Ok. Naprawiłem klikanie na ikonki "nowy"

Miloszz

A czemu tak mi się dzieje?

[E]
Już nie.
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Guthrick von Kewpa

Ejrze, a ja własnie strwożony spostrzegłem, że chcąc powrócić na stronę główna dusząc w to u góry po prawej NEI DA SIEM, a szkoda, bo fajne było.:>
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Miloszz

COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Smoothguy

2006-01-23 19:37:40 #13 Ostatnia edycja: 2006-01-23 19:56:59 by Smoothguy
Zauważyłem miłe rzeczy:
1. Przycisk "ostatnia wiadomość" na konkretnym podforum. Przydatne, jeśli chcemy coś napisać w temacie, w którym nie ma nowych postów.
2. Coś dla Guthów i innych narzekaczy: Wymóg podania powodu wstawienia suksa. Już użyłem tego nawet. Dobrze, że jest, bo nie będą już ludziki narzekać na to. Btw, czy taki sam wymóg jest przy roksie?

Edit: Przy wysyłaniu tej wiadomości, wyskoczyło mi, że nie wyśle jej, bo taka wiadomość już jest i najprawdopodobniej nacisnąłem niechcący dwa razy "wyślij". Ale kłamie... żadnej wiadomości nie było i musiałem jeszcze raz wysłać. ctrl+a, ctrl+c przydaje się czasem...

ad.2. Aha, jeszcze jedno. Trochę za bardzo jest ograniczona długość tego powodu i w niektórych przypadkach można się nie zmieścić. Przydałoby się trochę więcej znaków.

Jerac

Cytuj2. Coś dla Guthów i innych narzekaczy: Wymóg podania powodu wstawienia suksa. Już użyłem tego nawet. Dobrze, że jest, bo nie będą już ludziki narzekać na to. Btw, czy taki sam wymóg jest przy roksie?

No i ok, tylko gdzie podejrzeć to co się dostało? Bo specjalnie założyłem juzera, napisałem nim bzdurę, potem go nakarmiłem... No i potem z jego pozycji przekopałem cały profil i nie znalazłem nigdzie "podejrzyj-za-co-dostałeś-suxa" ani nic z tych rzeczy. User to ajuilbided, tak btw.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.