2020-09-22 02:51:16

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Uwagi na temat tego forum 4, czyli SMF 1.1

Zaczęty przez kamil077, 2006-01-23 12:57:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

To forum

Jest takie jakie ma być, żadnych zmian.
16 (61.5%)
Coś bym zmienił, ale niewiele (zaraz opiszę co)
10 (38.5%)
to syf (zaraz napiszę co powinno być innego)
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Smoothguy

No i znowu mamy podobną sytuację, opcja wg mnie powinna być dostępna (może kiedyś zechcę sobie zmienić ksywkę ze Smoothguy na Smuf?), ale NIEKTÓRZY źle ją wykorzystują...

Wesz

Dokładnie tak smuf, a tak forum będzie zalatywać monotonią.

Cytat: Jerac w 2006-02-19 14:34:00
Przyznam szczerze: Wkurzające jest gdy ktoś znany jako mr.A zmienia ksywkę na mr.Z. Szczególnie, jak są powiedzmy 3 osoby, A,B,C, których nie znamy za dobrze (tzn nie odróżniamy po stylu) i nagle wszystkie naraz zmienią.

Jeśli w ogóle powinny być zmiany ksywek, to imo tylko w charakterze podań do admina.

Może mr.A zmienia ksywkę na mr.Z ponieważ nie chce być już rozpoznawany jako mr.A, dlatego że niektórym się źle kojarzy gość z taką ksywką, i woli rozpocząć smrodzenie na forum tak jak by od nowa. A admin i tak będzie wiedział że mr.Z to mr.A. :D No i na dodatek, ja już wspomniałem powyżej nię będzie monotonii.

Jerac

Smuf: i właśnie po to żeby nie było nadmiernego używania tego, to robiłby to admin. Zapewne zgodziłby się za pierwszym razem, i pewnie i drugim, ale gdyby miał trzeci raz w tygodniu zmieniać to pewnie by powiedział: no EJ!
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

ColonelMatey

Cytat: Jerac w 2006-02-19 14:34:00
ktoś znany jako mr.A zmienia ksywkę na mr.Z.

Zaraz zaraz, ale to nie tak! Przecież zmiany nie są aż takie drastyczne. Nie zmieniłem sobie np. jednocześnie ksywki z ColonelMatey na Der Muzg Na Ścianie, i za jednym zamachem zmieniłem awatar, podpis. I zmiany ksywek też nie są drastyczne - Guth von kQpa jest bardzo podobna do Guthrick von Kewpa. A sądze że też każdy się kapnąl kiedy zmieniłem z CMa na MvKa.
Lub będzie można dodać opcję taką że gdzieś się wyświetla ( w PW, pod awatarem, pod imieniem ) tekst "znany ostatnio jako XXX", by nie było zaskoczenia. I takie coś wyświetla się przez jakiś tydzień. Ew. zablokujemy możliwość zmieniania ksywki by nie było zmieniania nazwy co 5 minut, tylko np. raz na miesiąc. Ograniczmy opcję, a nie ją zablokujmy. A jak nie to wróćcie mi ColonelMateya...

Smoothguy

CytujA sądze że też każdy się kapnąl kiedy zmieniłem z CMa na MvKa.

Ja się nie skapnąłem. A jak zobaczyłem znowu jakąś nowa ksywkę, że ktoś sobie zmienił, to się nawet mocno wkurzyłem i pojechałem coponiektórych zmieniaczy w poście (myślałem pierw, że to wsh albo guth), ale jednak po chwili się opamiętałem i skreśliłem to.

Są drastyczne zmiany i to, że 3 literki się powtarzają w starej i nowej ksywce, nie znaczy, że możecie robić bałagan. Bo taki wg mnie robicie.

CytujSmuf: i właśnie po to żeby nie było nadmiernego używania tego, to robiłby to admin. Zapewne zgodziłby się za pierwszym razem, i pewnie i drugim, ale gdyby miał trzeci raz w tygodniu zmieniać to pewnie by powiedział: no EJ!

Tak, ale to jest męczenie admina czymś, co normalnie mogłoby być automatyczne. A nasz admin jest dość zapracowany i nie bywa 24h na dobę na forum.

CytujMoże mr.A zmienia ksywkę na mr.Z ponieważ nie chce być już rozpoznawany jako mr.A, dlatego że niektórym się źle kojarzy gość z taką ksywką, i woli rozpocząć smrodzenie na forum tak jak by od nowa.

Jejku, co wy tak bardzo się boicie starych postów, że musicie rozpoczynać nowe życie co chwilę? Człowiek się zmienia, i to nie powód, by po każdej zmianie się "resetować". Ja mam beznadziejne posty z początku mojej kariery i jakoś nie przygotowuję się na stryczek na samą myśl o nich. In real life jest identycznie - nie odpowiadam sa swoje myśli i błędy, jak byłem w gimnazjum i ogólnie ssałem.

Mam pieprzone wrażenie, że niektórzy na tym forum są przewrażliwieni. Tak, może za to ja jestem pedantem. Taką mam naturę.

Jerac

Smuf, takie podanie nie musi być rozpatrzone od razu - nic się nie stanie jak przeleży parę dni u admina. Pozatym, niewiele osób zmienia ksywki, więc IMHO to niebyłby absolutnie żaden problem. Pozatym, giganyczne forum RSCnetu, gdzie AKTYWNYCH użytkowników liczy się w tysiącach, ma to właśnie w ten sposób zrealizowane. Skoro tam to nie jest za dużo roboty, to tutaj też nie będzie.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Guthrick von Kewpa

Eee tam chłopaki, zgadzam się ze Smufem, jesteście przewrażliwieni. Ja jakoś nigdy nie napotkałem problemu z rozpoznaniem delikwenta po przemianowaniu, nieważne czy siebie, czy WSZa, CM'a czy nawet Reddinga kiedy przestał być Reddingiem i stał się Shodanem z innym avatarem, mejlem, sygnaturą itp., itp,. Czasami zmiana się przydaje, Smuf, powinieneś o tym najlepiej wiedzieć, sam się w końcu zmieniasz co tydzień :> No i biadolenie takie też nie bardzo ma sens skoro przez ostatnie pół roku jedynie jakieś 3 czy 4 robaczki postanowiły się przechrzcić, oh nei, to strarszne, przyłączam sie do pochodu żałobnego >:0

Tylko nei zabierajcie nam opci zmieniania avatara plx! 1
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Doman

No ja rozpoznałem Reddiga w Shodanie dopiero po kilku(nastu) postach. No i nagminnie mylił mi się Jaras z Patrysiem gdy mieli numerkowe nicki i ten sam awatar.
May the Schwarz be with you!

Guthrick von Kewpa

Zaraz po zmianie forum zauważyłem, że w ostatnich 50 tematach wyświetla się ostatnie 29 czy coś koło tego tematów, no ale niby uznałem, ze to wina przesiadki i zaraz się zapełni do 50 or sth, ale jednak to jakis buont o którym z dumą i oddaniem powiadamiam.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

ChanibaL

Hm... racja, był gdzieś limit tego, ja to na swoim SMF'ie jakoś wychaczyłem... spróbuje i tutaj.
Napisana: 2006.03.10 23:06:39
Poprawione
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Tomcio

2006-03-18 22:39:52 #70 Ostatnia edycja: 2006-03-18 22:50:46 by Greybrow
Zauważyłem coś dziwnego na forum:

[edit]brak tekstu w raporcie reputacji[/edit]

Greybrow

Naprawiłem jeszcze zanim napisałeś :)

Van_Hoover

Taki mały błąd wychwyciłem: żeby wstawić brązowego robaka trzeba wpisać
<roal_brazowy> a w przypadku pozostałych robaków <robal_[kolor]> czyli, że się chyba literówka wkradła <wilq_zdziw>

Greybrow

nie wiem czy pliterki potrafi obsłużyć smf, więc na wszelki wypadek nie próbowałem

Chollix

chodziło raczej o "roal" (podpowiem, że powinno być roBal :P), a nie brak polskiej literki w nazwie koloru.