Liero Extreme - n00bki w necie i inne takie

Zaczęty przez Raziel, 2006-01-26 16:28:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raziel

Witam!

http://thelobby.altervista.org/file.php  -  FileBase (mozliwośc ściagnięcia/zuploadowania gry, plansz, modów orazz skórek do gry LieroX )

Tak tylko napomknę... to w co teraz gówniarze grają, znaczy Modern Warfare i tylko Mortars... to jest śmieszne. Bawi mnie jak siebie samych nazywacie "PRO", a tych co nie grają w te wasze BOSKIE ustawienia zwiecie NOOBami. To jest zwyczajnie żalosne. Większośc normalnych graczy, co grają w Lx dluzej niż rok czy dwa, bez najmniejszego problemu wygra 1 vs 5 w te wasze zabawne ustawienia. Pozwolę sobie zacytowac jakiegos 'znanego' gracza w Quake "macie ZERO tereferA SKILLA". Ale spoko, bawcie się dobrze z Mortarami. Serio, zajefajniscie dużo zabawy...

Pozdrowienia, [RIP]Raziel

Jerac

Uno momento. Bo nie rozumiem. Do kogo ty to piszesz? 90% ludzi z LL nie gra WCALE w LX. Więc nie wisz nic o tym jak MY gramy.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Guthrick von Kewpa

2006-01-26 16:44:35 #2 Ostatnia edycja: 2006-01-26 17:10:06 by Guthrick von Kewpa
Serdecznie witamy nowego jeden_czy_czy_siedem u_rzyd_konika 4óm1 1 cze1 1

Ejrze, to szło inaczej - "[...]Ja ku*wa tego nie rozumiem, ty wcale nie grasz a kur*a farcisz, zero ku*wa skilla, a wszystko, wszystko ku*wa farci pier*olony sku*wiel![...]" - Cytat z lanmers - szaleństwa jakiegos tam infiego, autentyczne i w ogóle, rządzi, poczytac więcej o całym zdarzeniu można na q3arena.gry.imro.pl, a ściągnąć zewsząd.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Raziel

Cytat: Jerac w 2006-01-26 16:42:08
Uno momento. Bo nie rozumiem. Do kogo ty to piszesz? 90% ludzi z LL nie gra WCALE w LX. Więc nie wisz nic o tym jak MY gramy.

W orginalne liero również gralem duzo, kiedyś.

To jest częśc forum poświęcona LieroX, prawda? Poniżej tej tablicy są wzmianki o modifikacji ModernWarfare modów i takich tam pierdól- wszystko odnoścnie LieroX, taaaak?
Wiem, ze to nie pasuje bezposrednio do tej tablicy... ale to bylo wspomniane tylko tak przy okazji. Dodam, by nie bylo wiecej niescislości, to bylo zaadresowane do graczy Lx, wiec o co tyle krzyku?

Tomcio

AAA! To chyba do mnie!

To ten post mojego autorstwa cie zmylił:

CytatLudzie pomóżcie mi!!! Co się ze mną dzieje!?

Dziś przyśnił mi się lieroX na modzie WH40, mimo, że nigdy nie grałem na tym modzie. Tak w ogóle to prawie nie grałem nigdy w LieroExtreme.
Jakaś dziwna siła sprowokowała mój umysł do zassania tej gry z neta(dawniej skasowałem ją po 30 minutach grania).  Mimowolnie stworzyłem swój profil i klikłem na "netplay". Wybrałem otwarty serwer (mortar coś tam) i zacząłem grać. Grano samym mortar launcherem(nie, to nie był ten mod co się przyśnił).  Nie zwracałem uwagi na "do dupy fizykę" tylko skakałem i strzelałem. Gra wciągnęła mnie na dobre.  Nie żebym zachęcał do grania w to, ale za gra naprawdę nie jest taka denna jak mówicie. Ale co zawładnęło moim umysłem?...

Żeby nie było nieścisłości - nie jestem już graczem LieroX. To był tylko chwilowy "urok", "czar", powiem nawet "klątwa"  ::)

Robaq

2006-01-26 17:19:40 #5 Ostatnia edycja: 2006-01-26 17:31:39 by robaQ
Ja na przykład grałem w LX dopóki nie zagrałem na słynnych mortarowych ustawieniach;)
Było czterech graczy - ja i jakichś trzech polaków.
Gdy zacząłem wygrywać o 10 killów, w czacie ujrzałem takie coś:
>Ku*wa co za noob!
>cziter jakiś
>wszystcy na nooba!!!
Po prostu rzygać mi sie chce jak widze coś takiego :P
Liero przymiera głodem, deal with it

Jerac

Raziel, z twojego posta NIE WYNIKA że to tylko do części LXowej, która na naszym forum jest szczątkowa. To tak jakbym wszedł na forum LX, i napisał że wszyscy tam ssają, i jak śmią nazywać siebie PRO (...), bo to JA mam rację, JA jestem mastah i w ogóle.

...a potem się ludzie dziwią, ci LXowcy tacy dziwni...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Raziel

Bosz...

Sori, LX'owce' liczą na minimum inteligencji u odbiorców.
Ściezka do tej tablicy:

Forum Ligi Liero  |  KONTYNUACJE LIERO  |  Liero Extreme  |  Wątek: Liero Extreme - skąd ściągnąć?

Czy to już nie sugeruje do kogo ja sie zwracam? Moze nalezy się doszukac ukrytego znaczenia pogrubionych liter...

Owszem, zdaje sobie sprawe, że nie przepadacie za LX'owcami'.. toteż nie pisze w innych częściach- tam gdzie jesteśmy niemile widziani, zgadza się? Czy ktos jeszcze ma jakies bystre spostrzezenia co do niesciclosci zawartych w moim poście? Moze mam paść na kolana i przeprosić? Obelga, jesli takie coś wlaśnie ktoś odczul, jest skierowana do imbecyli grających w najgUpsze ustawienia w LX jakie ktowolwiek mogl wymyslić. Jeszcze ktoś będzie plakal, ze "Ale nie napisales, że to tylko do nich..." ? Już napisalem.

Tomcio

2006-01-26 17:40:01 #8 Ostatnia edycja: 2006-01-26 17:46:38 by Tomcio
AAA, więc zwracasz się do 10% forum, które od dawna porzuciło forum, bo tu userzy jadą LX?

Myślę, że ten cały dział powstał dla formalności, bo LX to w końcu "lieropodobna gra".

======================================

Ja mam inny obrazek z tej [żarcik]wspaniałej[/żarcik] gry:

Zostało ich dwóch.

Każdy z nich miał.... oczywiście - mortar. I po jednym życiu.

Mapka oczywiście ta z wieżą i niby zamkiem.

Jeden siedział w piwnicy i kampił.

Drugi siedział wyżej, nad pierwszym i czekał, aż ten kamper wejdzie na górę(i wtedy ubije go instagibowym mortarem)

Pierwszy siedział w piwnicy i czekał kiedy drugi zejdzie na dół(i wtedy ubije go instagibowym mortarem).

=5 minut później=

Robal na górze nerwowo zaczepiał linę o sufit, ani myśląc o zejściu.

Robal na dole zaczął strzelać w ścianę.

Sytuacja patowa trwała, i trwała...

...rozumiem nerwy Raziela...

...i 90% forum też!

Od zawsze wiedziałem, że LX ssie!

Smoothguy

Raziel: Pisząc na tym forum zwróciłeś się domyślnie do użytkowników tego forum, a nie do LX'owców (których tu zresztą nie ma :P). Ja tam w każdym razie poczułem się zaatakowany na początku, ale luz, już wszystko jasne. Po prostu twój post zabrzmiał raczej dla każdego jako adresowany właśnie do nas.

Robaq

2006-01-26 17:46:43 #10 Ostatnia edycja: 2006-01-26 17:52:19 by robaQ
Zauważyłem, że jak już nie grają mortarami to rifflami :P
I jeden gość mi wytłumaczył dlaczego! Otóż:
Riflle to najlepsza broń ponieważ nie trzeba się męczyć z celowaniem tym cholernym, lamerskim celowniczkiem.          No comment
Liero przymiera głodem, deal with it

Raziel

Eh...
Przypadkiem trafilem na to forum. Zauważylem skrawek poswięcony Lx, totez zamiescilem link z przydatnymi elementami do tej gry.
Powstrzymac się nie moglem od komentarza, kiedy wcześniej natrafilem na parę prześmiesznych postów w innych tablicach (równiez poświęconych Lx).
Ale skoro piszecie, ze NIE MA tu już zadnych innych... no to chyba moge sobie iść.

Zapraszam z kolei na The Lobby forum, w najgorszym razzie zabanuje "ssących" uzytkowników. Ale mozecie się nie krepowac... tyle że jest to forum angielskie.

http://thelobby.altervista.org/index.php

Co do grania za pomoca Rifle etc... owszem, to jest dosc popularne. Jednak jest pare starych klanów, z czlonkami zajmujacymi sie grą w bardziej wyrafinowanym stylu, bardzo podobnym do orginalnego liero, tyle że wersja online. Jak na przyklad [RIP]. Ale to już niesitotne.
Reasumując, post mial na celu popsuć sielankowe wyobrażenia o uzywaniu Mortars Launchers (jedno trafienie i po zawodach... ) jako najlepszej i jedynej slusznej broni w LX. To tyle.

Au revoir, robale.

ColonelMatey

Eee, trochę przesadzacie. Narzekacie tylko na graczy/ustawienia_jakie_oni_stosują a to nie wpływa na grę. Nópki, chamy, niesprawiedliwe zachowania zawsze się znajdą, w KAŻDEJ grze. Założę się że gdyby Gusanos też byłoby tak popularne to też 666 nópków grało by na instagibie. Lub inny przykład : MoH:AA. Kiedy grałem ostatnimi czasy po netó w MoHa też było 666 serwerów "sniper only". Lub Q3 - jest 1337 serwerów "rail only". Ale to nie znaczy że MoH:AA i Q3 suxxorz z powodu nópkarstwa.
Co do treści RobaQa:
Cytat
>Ku*wa co za noob!
>cziter jakiś
>wszystcy na nooba!!!
Wczoraj lognąłem się na serwer Miloszza. Jest cała banda z ligi. Bawimy się modem default na duel2_ctf. Nagle Wsh zaczyna mnie jechać i wyzywać od zjebów itd. ponieważ "nie bawimy się manipem", "czekamy na... " (chyba Tomcia, nie jestem pewien, ale to nie ma znaczenia). Szczena mi opadła. Nópki tylko w el iks? Nie sądze  :inquisitive:
I taki OT - sugeruję przenieść offtopa do innego tematu o LX.
A także kwestia dot. Wsha nie sądzę że złamałem regulamin, ponieważ bluzgi na mnie były rzucane w obecności tych_wszystkich_ludziów_co_byli_na_serwie_Mzza_wczoraj_po_siedemnastej. Więc te bluzgi nie miały charakteru prywatnego.

Tomcio

2006-01-26 18:12:56 #13 Ostatnia edycja: 2006-01-26 18:19:04 by Tomcio
CytatPowstrzymac się nie moglem od komentarza, kiedy wcześniej natrafilem na parę prześmiesznych postów w innych tablicach (równiez poświęconych Lx).

Ajaj, mógłbyś wskazać te "prześmieszne posty"? Posty dotyczące mortara byly dwa - oba moje i wcale nie śmieszne.

szukaj = mortar

CytatWczoraj lognąłem się na serwer Miloszza. Jest cała banda z ligi. Bawimy się modem default na duel2_ctf. Nagle Wsh zaczyna mnie jechać i wyzywać od zjebów itd. ponieważ "nie bawimy się manipem", "czekamy na... " (chyba Tomcia, nie jestem pewien, ale to nie ma znaczenia). Szczena mi opadła. Nópki tylko w el iks?

Aj waj, to jak na mnie musieli bluzgać, gdy nie mogłem sie lognąć na serwer :devilish:

Jerac

[trollfeed, wiem, ale to jest przypadek szczególny i MNIE wolno ;D]
CytatSori, LX'owce' liczą na minimum inteligencji u odbiorców.
Jeśli jest to taka inteligencja jaka prezentujesz, panie Raziel, to ja wolę być głupi.
[/trollfeed]

A tak btw, uwaga o tym że nuby są wszędzie tam gdzie jest dużo osób jest jak najbardziej słuszna. Ciekawe jest natomiast to, że są gry gdzie z nubostwa się wyrasta (Liero na przykład, każdy zaczyna od 0% reload ale niemal każdy w końcu zaczyna grać normalnie), a są gry gdzie nubostwo się szerzy i wcale nie zamiera z wiekiem. I nie chodzi mi o LieroX, bo tą społeczność po prostu za mało znam. Ale jest tak na przykład w DawnOfWar, gdzie większość gra po netó używając Quickstarta i tylko Annihilate jako WinCondition (dla niewtajemniczonych - to właśnie taki 0% riloud, w wydaniu strategicznym).

ColonelMatey

CytatLiero na przykład, każdy zaczyna od 0% reload ale niemal każdy w końcu zaczyna grać normalnie), a są gry gdzie nubostwo się szerzy i wcale nie zamiera z wiekiem.
To zależy głównie od otoczenia w jakim się jest to zależy. Jeśli każdy z nas wołałby
CytatZEEERO RILOÓÓÓD r00rless :D :D :D :devilish: :devilish: >:D >:D >:D :o :o ??? ??? ??? :thinking: :thinking: :stunned: :stunned: :inquisitive: :inquisitive:s, a zwuażtcza mizle, tyl ko podhodzirz do geiia i mu jeb  niesz*(STRZELISZ) w tffasz toz ostanie kuppppppa FLAKUW!!@%!#$!^!#21213141563478690702q62141 :devilish: :devilish: :devilish: >:D >:D :'( >:( :inquisitive: :thinking: :o ::) :) ;D :D ;) :-\ :brood: :inquisitive: :inquisitive: :stunned: :happy: :( :'( >:( >:D :devilish:
( tłumaczenie - 0% reload rulz, a zwłaszcza missile, jak podejdziesz do geja i strzelisz do niego to gej zgibnie )
to całą taką bandę trudno nauczyć rozumu ( czyli grania na conajmniej 50% reload )

Więc uważam, że LX może być pr0, jeśli graliby w toto ludzie z IQ równym większości ludziów stąd.
Raz grałem nawet z jednym naprawdę niezłym Polakiem, i grało się nieźle - 666 razy lepiej niż z jakimiś nópkami w G.9 na Arenie ( arr, ta mapka sux, dlaczego wrzucaliście ją do oficjalnego releasu, tak jak wiele innych, np. Elegant)

Wesz

Cytat: Matyi von Kluney w 2006-01-26 18:11:26
Eee, trochę przesadzacie. Narzekacie tylko na graczy/ustawienia_jakie_oni_stosują a to nie wpływa na grę. Nópki, chamy, niesprawiedliwe zachowania zawsze się znajdą, w KAŻDEJ grze. Założę się że gdyby Gusanos też byłoby tak popularne to też 666 nópków grało by na instagibie. Lub inny przykład : MoH:AA. Kiedy grałem ostatnimi czasy po netó w MoHa też było 666 serwerów "sniper only". Lub Q3 - jest 1337 serwerów "rail only". Ale to nie znaczy że MoH:AA i Q3 suxxorz z powodu nópkarstwa.
Co do treści RobaQa:
Cytat
>Ku*wa co za noob!
>cziter jakiś
>wszystcy na nooba!!!
Wczoraj lognąłem się na serwer Miloszza. Jest cała banda z ligi. Bawimy się modem default na duel2_ctf. Nagle Wsh zaczyna mnie jechać i wyzywać od zjebów itd. ponieważ "nie bawimy się manipem", "czekamy na... " (chyba Tomcia, nie jestem pewien, ale to nie ma znaczenia). Szczena mi opadła. Nópki tylko w el iks? Nie sądze  :inquisitive:
I taki OT - sugeruję przenieść offtopa do innego tematu o LX.
A także kwestia dot. Wsha nie sądzę że złamałem regulamin, ponieważ bluzgi na mnie były rzucane w obecności tych_wszystkich_ludziów_co_byli_na_serwie_Mzza_wczoraj_po_siedemnastej. Więc te bluzgi nie miały charakteru prywatnego.

Coloney: Więc tak, żeby naprostować...Nagle Wsh zaczyna mnie jechać...to nie było nagle, latasz z tym manipulatorem i wciągasz larpy, uzumaki etc., mielisz wiare jak jakieś nie wydarzone dziecko, patrzyłem na to przez pewien czas, aż mnie to zdrażniło, wiadomo że nie jest to nigdzie zabronione, ale wyobraź sobie co się dzieje jak wszyscy biorą zestaw: manipulator,larpa,uzumaki.... Jedna osoba weżmie coś takiego, a już psuje innym całą zabawe i wszystkie inne korzyści jakie czerpiemy z gry, to po pierwsze, a po drugie przyjełeś te obelgi tak do siebie rzchój, z guthem wyzywam się w trakcie rozmowy co 6 sekund, i gdybyśmy brali to do siebie, to pewnie obydwaj leżelibyśmy już w piachu(hmmm...guth leżał by w piachu ;D)

Smoothguy

CytatWczoraj lognąłem się na serwer Miloszza. Jest cała banda z ligi. Bawimy się modem default na duel2_ctf. Nagle Wsh zaczyna mnie jechać i wyzywać od zjebów itd. ponieważ "nie bawimy się manipem", "czekamy na... " (chyba Tomcia, nie jestem pewien, ale to nie ma znaczenia).
Z tego, co pamiętam, to wkurzyliśmy się, bo chyba 4 razy Ci pisaliśmy, że jest stop, bo czekamy na Tomcia, a poza tym nie używamy Manipulatora, a Ty dalej robiłeś swoje. A że my nerwowi jesteśmy, to tak wyszło. Zresztą potem się zdziwiłem, że poszedłeś, bo lepsza zabawa byłaby jakbyś został. Po prostu trzeba czytać, co pisze na czacie. :P

Cytata po drugie przyjełeś te obelgi tak do siebie rzchój, z guthem wyzywam się w trakcie rozmowy co 6 sekund, i gdybyśmy brali to do siebie, to pewnie obydwaj leżelibyśmy już w piachu(hmmm...guth leżał by w piachu)
Tja, święta racja. Możnaby w sumie powiedzieć, że im częściej kogoś jedziemy, tym bardziej go lubimy. xD

ColonelMatey

Umm... Skoro wyzywasz się z kolegami i traktujesz to jako zabawę, to powiedz mi pierwej że wyzywanie od popie*dolonych zjebów to zabawa, bo na pierwszy rzut oka wyzywanie nie jest przyjacielskim gestem...  :brood:
A manipulator przecie jest po to aby się nim bawić i wkurzać ludzi, nieprawdaż? :>

Miloszz

2006-01-26 19:48:45 #19 Ostatnia edycja: 2006-01-26 20:18:04 by Miloszz
Na moich serwerach wolno używać manipulatora, ale nie wolno:
a] jednocześnie brać do zestawu manipulatora i uzumaki,
b] łapać manipulatorem larpy.

Tak będzie dobrze, jeszcze tylko drobne uwagi - jeżeli widzimy, że ktoś łamie ww. zasady:
a] DELIKATNIE (to głównie do Wsza) prosimy, żeby tak się nie bawił,
b] mówimy mnie.

Złamanie zasad - podczas każdej nowo rozpoczętej gry wpierw dwa ostrzeżenia a potem:
1-wszy raz - ban*,
2-gi raz - ban i sux,
3-ci raz - permanentny** ban i sux,

___
* Jeżeli zbanowany będzie się dalej podłązał do tej samej gry to ciągle bany.
** Czyli ban za każdym razem kiedy zobaczę, że zbanowany podłącza się do mojej gry.
___

Nie robię tak na złość nikomu, tylko po prostu obecne defaultowe bronie stwarzają możliwość bawienia się kosztem innych i popsucia całej zabawy z gry, a przecież gra siędla rozrywki, czyli innymi słowy dla zabawy. -.-
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Raziel

Cytat: Jerac w 2006-01-26 18:20:01
[trollfeed, wiem, ale to jest przypadek szczególny i MNIE wolno ;D]
CytatSori, LX'owce' liczą na minimum inteligencji u odbiorców.
Jeśli jest to taka inteligencja jaka prezentujesz, panie Raziel, to ja wolę być głupi.
[/trollfeed]

I calkiem dobrze Ci to wychodzi, panie Jerac.

Guthrick von Kewpa

Hejrze ziomek skound klikash?

Wszyscy się z Tobą zgadzamy. Idź już, no, albo nie, powiedz kiedy możemy Cię ukrzyżować, stfu, ukoronować!

Jerac

Dziękuję za uznanie moich zdolności przystosowawczych ;D
A jak widać w tym temacie, nie tylko LX cierpi na nubowatość.

ChanibaL

[offtop] Miloszz, u ciebie nie wolno wogóle manipulatora+larpa/uzumaki? To trochę przesada. On wcale nie jest aż tak niewyważony, a co do larpy to jak się chwilkę (max 10 sec) przytrzyma i używa w zwarciu to imho wcale nie podchodzi pod lamerstwo a raczej pod ryzykowną sztuczkę.

BtW: jak ktoś w ctf_duel2 zagra to nigdy mnie nie zawołają.[/offtop]

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Chollix

Raziel: weź, proszę, pokaż mi 5 serwerów LX na których mogę normalnie zagrać.

a właśnie może by tak w takim razie myknąć meczyk w Lx133 i np. W!133 na jakiejś tradycyjnej mapie. bo pierd0lenie, że ja to bym was zniszczył 1 vs 1337 na waszych ustawieniach z lagiem 123928901238, to ostatnio rzucałem poważnie w przedszkolu. to co, sparing?

Tomcio

Cytata właśnie może by tak w takim razie myknąć meczyk w Lx133

Oj uważaj bo Raziel weźmie 5x rifle i cię będzie ładował* 5x na sekunde :D!

*tu - strzelał

Chollix

* Chollix będzie uważał.

a na wypadek sparingu to może ktoś umie jeszcze grać w liero? bo może być kompromitacja :D

Jerac

ColonelMatey

Guthrick von Kewpa

Ejrze, Holiks, gówno prawda, to że nie możesz znaleźć normalnych serwerów, to nie znaczy że LX jest patologiczne, w gunsos jest tak samo, w liero też, zobacz jak grają dzieci w szkołach.

Smoothguy

No akurat, Guth, podłączałem się już do kilku przypadkowych serwerów Gusanos i może nie grzeszyły one tym, że grają na nich sami pro, ale jednak noobowo to tam też nie było. :P Zdarzyło mi się raz railgun only, ale w sumie... co w tym złego?

1/2 * 666 wiadomości! xD

Guthrick von Kewpa

Nie mówie o rajlgan only itp. tylko o 666xrajlgan/uzumaki/minigun/bazooka/manipulator na sekunde only, nie trzeba długo grać żeby gra się popsuła przez takich masterów, prawda jest taka, że 'LieroX jest be bo som gópie serwery only mortar or inne cudactwa i zła psyhika itp'., a tak naprawdę świat gunsos jest prawie taki sam, również świat wszystkich zarówno mini jak i maxi gier. Świat gunsos dodatkowo to beztroska rzeźnia, która w rzekomo niedobrym-bo-nopki-LieroX(tm) jest przynajmniej ograniczona przez limity itp. pomurz, to tak samo jak mówienie, że Kaczyński to zły prezydent bo jest wzrostu hobbita, a to juz było wałkowane 666x
gó*no prawda!

Raziel

Cytat: Chollix w 2006-01-27 12:04:17
Raziel: weź, proszę, pokaż mi 5 serwerów LX na których mogę normalnie zagrać.

a właśnie może by tak w takim razie myknąć meczyk w Lx133 i np. W!133 na jakiejś tradycyjnej mapie. bo pierd0lenie, że ja to bym was zniszczył 1 vs 1337 na waszych ustawieniach z lagiem 123928901238, to ostatnio rzucałem poważnie w przedszkolu. to co, sparing?

Wiekszośc klanowych serverów [RIP]. Po za naszymi, zapraszam na [HW] server, szczególnie kiedy hostuje Loop. [pC], [Osp], [nG]- to są klany, które reprezentują spore umiejetności w tej grze. Ustawienia najbardziej zbliżone do liero, te ktore MY gramy to:

mod: liero 1.0 lub liero 1.11
loading time: 100 %.

Nie gramy combo, więc czyjś niesamowice obfitujacy w zlosliwy humor post a propos moich 5 riflów jest wyjątkowo malo trafny.
Bronie są limitowane. Nie ma tak zwanych "spamowych". Znaczy nie ma bananów, nuke'ów czy innych śmieci.
Zazwyczaj tylko nizej wymienione bronie sa dostepne:
Super Shotgun
Dommsdays
cannon
handgun
Napalm
Chaingun
Minirockets

Inne zadają zbyt wielkie obrazaenia bądź zwyczajnie się nie nadają.

Co do pogrubionego tekstu na pomarańczowo.... sugeruję przeczytać post pierwszy ponownie. Gdzie byla wzmianka o "wszystkich ustawieniach"? Wspomnialem o idiotycznych mortarach, a ludzie tutaj jakos pomineli ten istotny detal i znajduja sobie powód by czuc sie wielce urazonymi.
Jeśli ktoś ma ochote sie zmierzyć w Lx-nie ma sprawy. Na normalnych ustawieniach z chęcią zoabcze jak sobie dają rade te wszystkie wygrażające się "cfaniaczki".

Cytat: Guthrick von Kewpa w 2006-01-26 20:13:05
Hejrze ziomek skound klikash?

Wszyscy się z Tobą zgadzamy. Idź już, no, albo nie, powiedz kiedy możemy Cię ukrzyżować, stfu, ukoronować!

Wroclaw.
Poszedlbym, ale slabo mi się usmiecha pozwalanie imbecylom na denne komentarze nie majace nic wspólnego z rzeczywistością.
Tak, stfu, też tak sądze.

Guthrick von Kewpa

2006-01-27 18:48:48 #33 Ostatnia edycja: 2006-01-27 18:55:35 by Guthrick von Kewpa
Ugóry masz, o Wielki, link do regulaminu. [Albo też na dole!]

Regulamin Forum

Poczytaj sobie co robisz źle i wtedy możemy porozmawiać, może nawet na poważnie, ok? A teraz już, sio, Hefajstos mówi że korony nie będzie dla króla który nie umie nawet czytać.

Btw. Mógłbyś zacytowac jeszcze jakiś fajny kawałek z infinite lanmers? Znam to na pamięć, ale bardzo lubie jak ktoś ptrzytacza jakieś ciekawsze fragmenty. :*

Tomcio

Raziel - sorry za ten głupi żart o riflu. Ustawienia, na których grasz są bardzo ciekawe i nie pozwalają na jak mówiłeś - "spamowanie".

Guth - treść i cała historia infinite lanmers

Jerac

A potem, Razielu, zagrasz z nami na naszym gruncie. W Gusanos. I wiesz co? Wygrasz w LX i przegrasz w Gusanos.

Chollix

Cytat: RazielCo do pogrubionego tekstu na pomarańczowo.... sugeruję przeczytać post pierwszy ponownie. Gdzie byla wzmianka o "wszystkich ustawieniach"? Wspomnialem o idiotycznych mortarach, a ludzie tutaj jakos pomineli ten istotny detal i znajduja sobie powód by czuc sie wielce urazonymi.
Jeśli ktoś ma ochote sie zmierzyć w Lx-nie ma sprawy. Na normalnych ustawieniach z chęcią zoabcze jak sobie dają rade te wszystkie wygrażające się "cfaniaczki".

raziel: a powiedz mi, kochaniutki, gdzie ja napisałem "na wszystkich" ? ale nawet gdybym napisał, to w całym poście chodziło o to, że rzucasz mi tutaj jakieś IMHO bezpodstawne przechwałki, że mielisz nas mimo, że NIGDY nie było ci dane zaznać naszego skilla/braku skilla. tak samo mogę powiedzieć, że na 100% mam mocniejszy łeb i bym cię przepił mimo, że NIC o tobie nie wiem. to mi się nie spodobało.

Cytat: Raziel
Zazwyczaj tylko nizej wymienione bronie sa dostepne:
Super Shotgun
Dommsdays
cannon
handgun
Napalm
Chaingun
Minirockets

Inne zadają zbyt wielkie obrazaenia bądź zwyczajnie się nie nadają.
[do tego się Raziel przyczepi jestem pewien]
BUAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHH! (buehahahhhahha i oni to nazywają liero ahahh weź mi wytłumacz jak można nazywać coś w co gracie liero jeżeli nie ma tam 90% normalnie używanych broni [jest SS])
przepraszam. świadczy to jedynie o tym, że nikomu (GDZIE JEST AUTOR?!) się nie chciało optymalizować i wyważać. to świadczy *DOŚĆ* źle o społeczności.
to właśnie mi się nie podoba Lxowej społeczności - 0 aktywności poza graniem. w LL niektórzy udają, że coś robią i niektórzy coś robią naprawdę.
[/do tego się Raziel przyczepi jestem pewien]

edit: a co do broni spamujących. chodzi o to, że zamulają rozgrywkę przez net? czy o coś innego? bo jeżeli nie o lagi, to chyba o reload 0%... a jak o riloud 0%, to o czym my mówimy?

edit2: aha, a siekanie mortarami chyba wymaga skilla, ale głowy nie dam.

Jerac

A gdzie Bazooka? A gdzie Rifle, A gdzie SPAJKI? I to ma być liero...?

ChanibaL

... gdzie zimm, gdzie chuiquita, gdzie mininuke, gdzie gauss ... no i co tam robi coś tak morderczego jak handgun ;D
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Obelix

Właśnie bo najlepsza taktyka dla handguna to nie brać

ColonelMatey

Cytat: Chollix w 2006-01-27 20:13:26
to właśnie mi się nie podoba Lxowej społeczności - 0 aktywności poza graniem.
O?
To niby skąd te 666 modów i 1337 mapek w LX?

Chollix

ej. ale powiedz. czy te mody są jakkolwiek rozwijane? czy zrobili i zostawili?

edit: kurde. fakt. zwracam honor, odszczekuję co powiedziałem. przepraszam.
edit2: no ale jak to jest, że mają lejromod, a NIKT go nie poprawia?

Jerac

Chollix: To dość proste. Po prostu nie wiedzą jak ma wyglądać PRAWDZIWE Liero 1.33.

Guthrick von Kewpa

Może czekają na Mesjasza jak przystało na prawdziwych wiernych?:> Zobaczcie co się dzieje z Gusanos - nie ma mesjasza, za to jest guns porno i 331 elo all, bez rąk, bez nóg, czasami nawet bez głów, ot co!

Oponiarz Sobiepanek

Nie wiem,  co wy chcecie od  Liero EXtreme. To lepsza gra od tych wszystkich waszych gusnosów, wurmzów, które albo nie działają albo nei ma menu. I LIERO EXTREME SIE ROZWIJA

Van_Hoover

Co my chcemy od lx pisze powyżej i wystarczy chcieć i przeczytać ZE ZROZUMIENIEM. Swoje zdanie marnie uargumentowałeś.. Bo akurat Gusanos ma menu i się rozwija. Może na dzień dobry suksika?

ColonelMatey

Cytat: Oponiarz Sobiepanek w 2006-02-10 12:37:27
gusnosów, które albo nie działają
Cytat: Van_Hoover w 2006-02-10 13:07:31
Bo akurat Gusanos ma menu i się rozwija.
Psst, Oponiarz po prostu nie umie odpalić Gusanosa xD

Jerac

Właśnie dzisiaj chciałem sobie zagrać w LX. I co? Spróbowałem się połączyć z którymkolwiek "open" serwerem. Jaaasne. No nic, z botem sobie zagram. Pierwsza próba - LX się zwiesiło po naciśnięciu "start". Druga próba - Niebieski Ekran Śmierci.

Co do rozwijania się to ponoć gracze LX są tak konserwatywni, że niechętnie witają jakiekolwiek zmiany...

Aceb

Lx jest fajną konwersją choc troche smieszna :P i czego od niej chciec :P  <apteczka>

Wesz

LX jest klonem liero, nie konwersją, konwersja to modyfikacja istniejącej gry, a klon to całkiem nowa gra mająca na celu odwzorowanie już istniejącej.

Aceb

sorry za pomyłke już mi sie to troche myli :P

Michał Mleczko

Wielkim atutem LieroX jest mnogość modów, lecz w zamian za to mamy beznadziejnego kompa. To w zwykłym liero komp ma losowo wybrane bronie, a w klonie tego nie zrobili? Gra z kompem w LieroX nie ma sensu - stoi i nawala pierwszą bronią. Trzeba przyznać jedno - nawala i to nieźle. Czasami jest trudno przetrwać. Trochę denerwują błędy w sterowaniu, tak że obu graczy nie może mieć przyporządkowanych do czegoś controli (lub altów, nie pamiętam dobrze) bo się lewy z prawym pokrywają. Oprócz tego - niezła gierka jak się ma dwa lub więcej połączonych komputerów.

Aceb

Tak ale jak dasz za duzo komputerow w tej ze grze to mozesz wogle nie przetrwac.

Szczeepan

ja mam na to sposob jak ustawisz 0 komputerow to napewno przetrwasz, chyba ze sam sie trafisz :p

Michał Mleczko

2006-05-14 16:09:10 #54 Ostatnia edycja: 2006-05-14 16:27:03 by Michał Mleczko
Cytat: Aceb w 2006-05-14 07:23:38
Tak ale jak dasz za duzo komputerow w tej ze grze to mozesz wogle nie przetrwac.

To nie dawaj za dużo komputerów. Po co w ogóle coś takiego pisać?

W dodatku od biedy w liero 1.33 też cie może rozwalić komp jak masz słabe bronie, ale nikt o tym nie pisze.

Van_Hoover

Cytat: Michał Mleczko w 2006-05-14 16:09:10
Po co w ogóle coś takiego pisać?

za to masz roksa, który tak btw Ci się należał ode mnie już dawno temu tylko, że musiałem czekac te kilka godziń po zsuxaniu Ciebie kiedyś tam dawno i mi się zapomniało
Cytat: Michał Mleczko w 2006-05-14 16:09:10
W dodatku od biedy w liero 1.33 też cie może rozwalić komp jak masz słabe bronie, ale nikt o tym nie pisze.

Ja pisze otwarcie, że mnie komp rozwala ale tylko dlatego, że on ma 100% życia a ja 10% i są tylko potrzebne bronie dostępne a nie jakieś dirtballe i tak sobie trenuje czasami z bucem

Aceb

A na internecie w tym graja tylko na mortary naprzyjklad bo lagi sa jak sa wszystkie bronie.

Wesz

2006-05-16 14:11:19 #57 Ostatnia edycja: 2006-11-21 13:40:23 by Greybrow
To grajmy w gusanos samym manipulatorem, wtedy gra nie będzie się rozjeżdżała, i już mamy problem z netplejem z głowy :devilish:

Aceb

Manipulatorem co chcesz przez to powiedziec odpychac sie bedziemy. <robal_bialy> <ogien> <ogien> <ogien> <robal_niebieski>

Redrax XVIII

2006-11-02 15:29:41 #59 Ostatnia edycja: 2006-11-21 13:40:46 by Greybrow
Pfujjj, :P... ja tam nie używam tak po frajersku manipulatora eh to chamski jest "przyrząd"
|| No life, no light, just darkness and fight || ban wieczysty

Stg. Killer

2006-11-21 13:24:47 #60 Ostatnia edycja: 2006-11-21 13:41:19 by Greybrow
U mnie też jak zabiłem takiego jednego gościa co stworzył serva... To on mnie wykopał...
You save the cheerleader, you save the world... - Heroes - Hiro Nakamura in future

GOKUSSJ3

Ja już wiele razy bylem nazwany n00bem bo nie lubie tego shitowego modu i jakis srortarow, albo dlatego ze lubie mod  <robal_bialy> Liero <robal_bialy>. A fakt ze "LXowcy" (czytaj: rzehóje) z n00bostwa nie wyrastaja potwierdza to, ze wiekszosc graczy to dorosli(najczesciej Holendrzy lub Finowie). Polskie serwery, oczywiscie, spotykam, ale niestety ich wlasciciele to nie sa prawdziwi Lierowcy tylko zwykle "mortarowe" n00by. A jeszcze bardziej denerwuje mnie to, ze te n00by tworza "klany" i uwazaja sie za Pr0.
<robal_czarny> <strzela>
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - LIERO! - i nie zmienia się nic!

Jerac

Taka sama sytuacja rośnie w Gusanos... 90% graczy w ogóle nie widziało nic innego poza defaultem, a 80% z nich nie ma nic przeciwko używaniu maniplarpy czy miniguna... i na wszelkie argumenty są totalnie głusi...

SeaSoft

Niestety, Jerac, chyba muszę przyznać Ci rację... choć po części, ale o tym za chwilę. Wiele razy nazwano mnie n00bem (tak samo jak GOKUSSJ3 w LieroX) tylko dlatego, że nie używam manipulatora i gość mnie kosił tym, co nazbierał, a że nie mogłem uciec, bo nie dość, że te gówienka latały po całej mapie, to jeszcze FPS spadł do 0,01. Ale, jak ktoś już powiedział, Gusanos właściwie powstało jako engine, nie gra... Chyba, że ktoś chciał defaultem zrobić coś innego i zwyczajnie to [----]...

Ale Gusanos nie spadnie nigdy do poziomu LieroX. Powód? Gusanos ma wiele fajnych modów, choćby moja ulubiona modyfikacja: G3A. Każdy mod w LieroX jest bez sensu (no, może są bardziej sensowne, lierowe wyjątki) i zrobiony w góra 10 minut. Poza tym potencjalny gracz skazany jest na ściągnięcie razem z oficjalną grą tego spamu (bo większość modów i map w LX wygląda IMHO jak spam: kolory, kolory i mieszanka różnych klimatów w jednym). A Gusanos? Gusanos to silnik, a gry na nim działające, takie jak G3A, mają zdecydowanie więcej miodu i grywalności. Nie jest jeszcze tak źle, jak mówicie. Już mówiłem Weszowi, że jak skończą tego G3A to napiszę recenzję do VictoryGames.pl, by tę grę bardziej rozpowszechnić.

Jerac

Nie zgodzę się że w LX nie ma grywalnych modów. Bo wcale nie o mody chodzi, tylko o mapy. Czy LieroPro jest grywalne na randomowej piachowej mapie w Liero? Średnio, prawda? A Liero Sub? A CS Liero? Też nie? A może SorLiero? Nieee? No to może to jednak jest wina czegoś innego niż moda... a mapy w LX są nawet gorsze od randomowych, bo randomowe po paru fragach zamieniają się w pustą jaskinie gdzie pojawia się pojęcie otwartej przestrzeni...

Rozwiązanie problemu manipa? Proste, bierz miniguna ale używaj go tylko i wyłącznie na delikwentów którzy bawią się manipem. Jeśli zaczną wrzucać Ci od n00bow - prosta kontra, bo oni sami użuwają manip+uzu. ew. manip+larpa.

SeaSoft

Nie powiedziałem, że nie ma, ale że jest ich większość. Poza tym na co komu super mapa, gdy broń ssie?

Guthrick von Kewpa

Jeżeli już Jerac wspomniał o dobrych modach, to mapy pewnie też istnieją. Reklamowanie g3 jakoś średnio i tak wypadło poza światem liero - "po co grać w g3 jak można w q3", ew. "fajne, bije nfk na głowę", ew2 "D:asdadfasdf niezłe", czyli raczej ludzie nastawili się na fajną minigierkę na którą można popatrzeć przez 2 minuty, wyłączyć i zapomnieć.