Liero Extreme - n00bki w necie i inne takie

Zaczęty przez Raziel, 2006-01-26 16:28:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Van_Hoover

Co my chcemy od lx pisze powyżej i wystarczy chcieć i przeczytać ZE ZROZUMIENIEM. Swoje zdanie marnie uargumentowałeś.. Bo akurat Gusanos ma menu i się rozwija. Może na dzień dobry suksika?

ColonelMatey

Cytat: Oponiarz Sobiepanek w 2006-02-10 12:37:27
gusnosów, które albo nie działają
Cytat: Van_Hoover w 2006-02-10 13:07:31
Bo akurat Gusanos ma menu i się rozwija.
Psst, Oponiarz po prostu nie umie odpalić Gusanosa xD

Jerac

Właśnie dzisiaj chciałem sobie zagrać w LX. I co? Spróbowałem się połączyć z którymkolwiek "open" serwerem. Jaaasne. No nic, z botem sobie zagram. Pierwsza próba - LX się zwiesiło po naciśnięciu "start". Druga próba - Niebieski Ekran Śmierci.

Co do rozwijania się to ponoć gracze LX są tak konserwatywni, że niechętnie witają jakiekolwiek zmiany...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Aceb

Lx jest fajną konwersją choc troche smieszna :P i czego od niej chciec :P  <apteczka>

Wesz

LX jest klonem liero, nie konwersją, konwersja to modyfikacja istniejącej gry, a klon to całkiem nowa gra mająca na celu odwzorowanie już istniejącej.

Aceb

sorry za pomyłke już mi sie to troche myli :P

Michał Mleczko

Wielkim atutem LieroX jest mnogość modów, lecz w zamian za to mamy beznadziejnego kompa. To w zwykłym liero komp ma losowo wybrane bronie, a w klonie tego nie zrobili? Gra z kompem w LieroX nie ma sensu - stoi i nawala pierwszą bronią. Trzeba przyznać jedno - nawala i to nieźle. Czasami jest trudno przetrwać. Trochę denerwują błędy w sterowaniu, tak że obu graczy nie może mieć przyporządkowanych do czegoś controli (lub altów, nie pamiętam dobrze) bo się lewy z prawym pokrywają. Oprócz tego - niezła gierka jak się ma dwa lub więcej połączonych komputerów.

Aceb

Tak ale jak dasz za duzo komputerow w tej ze grze to mozesz wogle nie przetrwac.

Szczeepan

ja mam na to sposob jak ustawisz 0 komputerow to napewno przetrwasz, chyba ze sam sie trafisz :p

Michał Mleczko

2006-05-14 16:09:10 #54 Ostatnia edycja: 2006-05-14 16:27:03 by Michał Mleczko
Cytat: Aceb w 2006-05-14 07:23:38
Tak ale jak dasz za duzo komputerow w tej ze grze to mozesz wogle nie przetrwac.

To nie dawaj za dużo komputerów. Po co w ogóle coś takiego pisać?

W dodatku od biedy w liero 1.33 też cie może rozwalić komp jak masz słabe bronie, ale nikt o tym nie pisze.

Van_Hoover

Cytat: Michał Mleczko w 2006-05-14 16:09:10
Po co w ogóle coś takiego pisać?

za to masz roksa, który tak btw Ci się należał ode mnie już dawno temu tylko, że musiałem czekac te kilka godziń po zsuxaniu Ciebie kiedyś tam dawno i mi się zapomniało
Cytat: Michał Mleczko w 2006-05-14 16:09:10
W dodatku od biedy w liero 1.33 też cie może rozwalić komp jak masz słabe bronie, ale nikt o tym nie pisze.

Ja pisze otwarcie, że mnie komp rozwala ale tylko dlatego, że on ma 100% życia a ja 10% i są tylko potrzebne bronie dostępne a nie jakieś dirtballe i tak sobie trenuje czasami z bucem

Aceb

A na internecie w tym graja tylko na mortary naprzyjklad bo lagi sa jak sa wszystkie bronie.

Wesz

2006-05-16 14:11:19 #57 Ostatnia edycja: 2006-11-21 13:40:23 by Greybrow
To grajmy w gusanos samym manipulatorem, wtedy gra nie będzie się rozjeżdżała, i już mamy problem z netplejem z głowy :devilish:

Aceb

Manipulatorem co chcesz przez to powiedziec odpychac sie bedziemy. <robal_bialy> <ogien> <ogien> <ogien> <robal_niebieski>

Redrax XVIII

2006-11-02 15:29:41 #59 Ostatnia edycja: 2006-11-21 13:40:46 by Greybrow
Pfujjj, :P... ja tam nie używam tak po frajersku manipulatora eh to chamski jest "przyrząd"
|| No life, no light, just darkness and fight || ban wieczysty