Liero Extreme - n00bki w necie i inne takie

Zaczęty przez Raziel, 2006-01-26 16:28:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stg. Killer

2006-11-21 13:24:47 #60 Ostatnia edycja: 2006-11-21 13:41:19 by Greybrow
U mnie też jak zabiłem takiego jednego gościa co stworzył serva... To on mnie wykopał...
You save the cheerleader, you save the world... - Heroes - Hiro Nakamura in future

GOKUSSJ3

Ja już wiele razy bylem nazwany n00bem bo nie lubie tego shitowego modu i jakis srortarow, albo dlatego ze lubie mod  <robal_bialy> Liero <robal_bialy>. A fakt ze "LXowcy" (czytaj: rzehóje) z n00bostwa nie wyrastaja potwierdza to, ze wiekszosc graczy to dorosli(najczesciej Holendrzy lub Finowie). Polskie serwery, oczywiscie, spotykam, ale niestety ich wlasciciele to nie sa prawdziwi Lierowcy tylko zwykle "mortarowe" n00by. A jeszcze bardziej denerwuje mnie to, ze te n00by tworza "klany" i uwazaja sie za Pr0.
<robal_czarny> <strzela>
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - LIERO! - i nie zmienia się nic!

Jerac

Taka sama sytuacja rośnie w Gusanos... 90% graczy w ogóle nie widziało nic innego poza defaultem, a 80% z nich nie ma nic przeciwko używaniu maniplarpy czy miniguna... i na wszelkie argumenty są totalnie głusi...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

SeaSoft

Niestety, Jerac, chyba muszę przyznać Ci rację... choć po części, ale o tym za chwilę. Wiele razy nazwano mnie n00bem (tak samo jak GOKUSSJ3 w LieroX) tylko dlatego, że nie używam manipulatora i gość mnie kosił tym, co nazbierał, a że nie mogłem uciec, bo nie dość, że te gówienka latały po całej mapie, to jeszcze FPS spadł do 0,01. Ale, jak ktoś już powiedział, Gusanos właściwie powstało jako engine, nie gra... Chyba, że ktoś chciał defaultem zrobić coś innego i zwyczajnie to [----]...

Ale Gusanos nie spadnie nigdy do poziomu LieroX. Powód? Gusanos ma wiele fajnych modów, choćby moja ulubiona modyfikacja: G3A. Każdy mod w LieroX jest bez sensu (no, może są bardziej sensowne, lierowe wyjątki) i zrobiony w góra 10 minut. Poza tym potencjalny gracz skazany jest na ściągnięcie razem z oficjalną grą tego spamu (bo większość modów i map w LX wygląda IMHO jak spam: kolory, kolory i mieszanka różnych klimatów w jednym). A Gusanos? Gusanos to silnik, a gry na nim działające, takie jak G3A, mają zdecydowanie więcej miodu i grywalności. Nie jest jeszcze tak źle, jak mówicie. Już mówiłem Weszowi, że jak skończą tego G3A to napiszę recenzję do VictoryGames.pl, by tę grę bardziej rozpowszechnić.

Jerac

Nie zgodzę się że w LX nie ma grywalnych modów. Bo wcale nie o mody chodzi, tylko o mapy. Czy LieroPro jest grywalne na randomowej piachowej mapie w Liero? Średnio, prawda? A Liero Sub? A CS Liero? Też nie? A może SorLiero? Nieee? No to może to jednak jest wina czegoś innego niż moda... a mapy w LX są nawet gorsze od randomowych, bo randomowe po paru fragach zamieniają się w pustą jaskinie gdzie pojawia się pojęcie otwartej przestrzeni...

Rozwiązanie problemu manipa? Proste, bierz miniguna ale używaj go tylko i wyłącznie na delikwentów którzy bawią się manipem. Jeśli zaczną wrzucać Ci od n00bow - prosta kontra, bo oni sami użuwają manip+uzu. ew. manip+larpa.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

SeaSoft

Nie powiedziałem, że nie ma, ale że jest ich większość. Poza tym na co komu super mapa, gdy broń ssie?

Guthrick von Kewpa

Jeżeli już Jerac wspomniał o dobrych modach, to mapy pewnie też istnieją. Reklamowanie g3 jakoś średnio i tak wypadło poza światem liero - "po co grać w g3 jak można w q3", ew. "fajne, bije nfk na głowę", ew2 "D:asdadfasdf niezłe", czyli raczej ludzie nastawili się na fajną minigierkę na którą można popatrzeć przez 2 minuty, wyłączyć i zapomnieć.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1