2020-09-22 04:09:08

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

Zmiana reputacji

Zaczęty przez Tomcio, 2006-01-29 09:58:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doman

Skoro tak miało być, to proponuję nazwać to jakoś bardziej jednoznacznie, np: Piątka z największą ilością +.
May the Schwarz be with you!

Miloszz

Grey: bardzo dobry pomysl.
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Smoothguy

Co do zresetowania reputacji: Bo ja wiem? Myślę, że nie trzeba kasować, i wolałbym, żeby zostało jak jest. Ale w sumie to możecie skasować, mi to obojętne.

Jerac

Imho nie ma po co kasować. Co by niby to miało dać? A co do "sklejenia" plusów z minusami... a jakbyśmy chcieili kiedyś wrócić do starego zapisu? Po co palić za sobą mosty :)
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Wingang

A ja nadal nie widzę za co dostałem karma... Cz y tam od kogo. :P
,,Prezydent Bush ma bowiem tę właściwość, że jest głupi" - Stanisław Lem

Wesz

Klikasz profil, a później w głównym oknie (to po prawej stronie, takie dużeeee...)  masz dwa odnośniki:
-Kto zmienił moją reputację
-Komu zmieniłem/am reputację?
Mają kolor ciemno-żółty, wybierasz któryś z nich wedle tego co chcesz sprawdzić.

Wingang

To ja chyba ślepy jestem. :(
Dajcie mi suxa za śle/głupotę...
Po prawej widzę tylko chude pole z avatarem, w środku suche informacje, na dole statystyki i prywatne wiadomości...
,,Prezydent Bush ma bowiem tę właściwość, że jest głupi" - Stanisław Lem

ColonelMatey

A kiedy się wstydzę opinii roxującego/samego roxującego, da się zrezygnować z roxa?

Smoothguy

Jak można się wstydzić opinii roksującego? Znaczy się w ogóle mówisz, że chciałbyś zrezygnować z roksa, którego ci przyznano? Po co? Kolejny samozniszczalny... :P

Guthrick von Kewpa

Albo możesz poprosić wujka Gutha o suksa, słyszałem gdzieś że bardzo chętnie rozdaje.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Kuraj

I gdzie ten link? Dostał nóżek? :<

Greybrow

Powinno już być dobrze. Proszę sprawdzić.

Kuraj

Krzys004

Jak dać komuś + lub -.
No to jazda !!!

Wesz

Na lewo od posta każdego użytkownika widać dwa tajemniczy odnoścniki:
-rox - plus
-sux - minus
Klikasz nn rox/suxa przy poscie użytkownika którego chcesz nakarmić.