2020-09-22 02:30:35

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Jaki jest najlepszy pogram do tworzenia map

Zaczęty przez Peciuś, 2006-02-02 17:32:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Peciuś

http://grysieciowe.forumer.pl nowe forum Hamachi Zapraszam (forum jeszcze sie rozwija)

kamil077

Combaine

Gimp do material.png, do level.png Paint Shop Pro.

Wesz

Szczerze...to zależy od twoich umiejętności graficznych i doświadczenia. Program raczej stoi na drugim miejscu.

Tomcio

Wesz

Pewnie się da, skoro nawet w paincie można zrobić :D

Tomcio

Ale tam nie ma trybu indexowanego chyba :-\

Wesz

Oj, coś mi się wydaje że tomcio słabo szukał w corelu :D, jak znajde gdzieś mojego corela to popacham albo zrobi to prędzej jakiś paker.

Guthrick von Kewpa

Guth mówi że najlepszy do haczenia map jest Gimp, tylko w nim siedzi i haczy. Darmowy jest, waży 10mb + 20mb instrukcji do possania w nawet_chińskim(tm) no i nie obciąża tak potwornie systemu, choć ten nowszy paskuda i tak nie gardzi.

Jerek coś wspominał o jakimś adobe photoshop or sth, nawet chciałem zapiracić i się przestawić bo niby lepszy itp, ale ponoć jest dużo_x bardziej ramojedzny od Gimpa, który wyciska z mojego sprzętu i tak za dużo.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Jerac

Imho oba programy mają podobną funcnkcjonalność. Po prostu tylę lat siedziałem na fotoszopie że nie chce mi się teraz uczyć od zera nowego programu...

No i nie podoba mi się to że Gimp wszystkie swoje okienka składowe wrzuca osobno na start - jak IE zupełnie... :D

Ale generalnie - który pierwszy się dorwie ten lepszy.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Robaq

Eee tam...
Dla mnie najlepszy jest sam Wormhole bo przy jakichś innych graficznych zawsze mi sie coś pi****li. A to paleta nie chce wejść a to po imporcie mapy nie da sie grać itd.
Liero przymiera głodem, deal with it

Smoothguy

Kurde, ale za moich czasów Wormhole służył do robienia map pod Liero, a nie Gusanos. Czasy się zmieniają widocznie. xD

marek_sp

CytujDla mnie najlepszy jest sam Wormhole bo przy jakichś innych graficznych zawsze mi sie coś pi****li. A to paleta nie chce wejść a to po imporcie mapy nie da sie grać itd.

Mamy chyba kolegę który szukał działu Liero Mapmaking a trafił do działu Gusanos...
Ja ostatnio ściągnąłem Gimp'a, fajny program tylko na 800x600 nie da sie pracowac za bardzo a moje "GFX_Abilities" (www.e-dict.pl dla nie-angielskojęzycznych) nie są zbyt dobre... (właściwie to jestem beztalenciem artystycznym)
Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami!
(Kosmos też już 2 razy okrążył) - więcej info na http://www.chucknorris.glt.pl