2020-09-22 02:42:45

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

sćemka 4 all

Zaczęty przez łowca robali, 2006-02-09 19:48:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

łowca robali

yyyyyyyyyyy to jestem tomek.
wiek nieistotny
gram w liero od roku. najpierw siostra mi chciała załatwić ale jakoś tak tego nie miałem.
później u kuzyna się nudziliśmy,właczyliśmy komputer i: ;D okazało się że on ma liero! ;D zagrałem kilka partyjek (0 przeładowanie) straszne wtopy ale po tygodniu go rozkwaszałem bez problemu.
tak się zaczaiłem kiedyś na gusanos ale coś mi umkneło i mam je dopiero od miesiąca; lepsze od liero szczurze mówiąc.
co by tu jeszcze napisać...
ktoś ma pomysł to pytać
Pracowawszy nad modem :devilish: jak ktoś naprawdę chce mnie nauczyć LUA to się nie obrażę :devilish:

Van_Hoover

Ja mam pomysł na głupie pytanie: czemu po prawie miesiącu od rejestracji postanowiłeś się Tomku tutaj przywitać z wszystkimi?

Smoothguy

No kurde, chciał się przed nami chłopak po prostu otworzyć i opowiedzieć swoją historię i przygodę.

Btw, pierwsze słyszę, żeby siostra (dziewczyna) załatwiała komuś Liero. ;)

Doman

No, ja też nie sŁyszałem. Ale mam na roku koleżankę, z którą czasem gram i zwykle wtapiam :brood:. No ale ciągle sie nie jestem przyzwyczaiłem do GOT.
May the Schwarz be with you!

łowca robali

No cóż ona mi chciała zalatwić od chłopaka.Powiedziała:"to taki jakby poprzednik worms" a wszyscy wiemy że to nie jest prawda więc nie chciałem tego na początku,ale u kuzyna się przytoczyła okazja żeby to obejrzeć i normalnie się prawie posikalem ze szczęścia jak pograłem z nim.

Van_Hoover:nie wiem,jakoś tak nie wiedzialem czy się wam przedstawić czy nie.Ale co w tym złego??

p.s.:ten chłopak lubi krwiste gry.
Pracowawszy nad modem :devilish: jak ktoś naprawdę chce mnie nauczyć LUA to się nie obrażę :devilish: