Soldat - Gracie jeszcze?

Zaczęty przez Tomcio, 2006-02-14 07:28:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomcio

[nie chciało mi się odgrzebywać straych tematów o soldacie, ięc stworzyłem nowy]

Zastanawia mnie fakt, czy ktoś z forum gra w soldata. Prawda, że jest Gusanos, ale dla odmiany można pocelować myszką;). Od początku znajomości z soldatem widziałem dużą grywalność tego klona. Chyba nie tylko ja - to obecnie najpopularniejszy klon liero na świecie.

Znalazłem jeden świetny serwer - (WM)leo's realistic ctf. Jak sama nazwa mówi, tryb gry to capture the flag z włączonym realistic. Odkąd znam ten serwer, gram wyłącznie na nim. A gra się naprawdę cudnie, bronie są nieco zmienione, tak dla stworzenia odpowiedniego klimatu. Można odczuć teamplay, bowiem na serwerze zjawiają się stali, dobrzy gracze. Szczerze polecam do grania na tym serwerze. Nie zapominajcie o soldacie!

Wesz

Jak komuś się chcę przenieść bronie, mapki etc na gusanos to mogę pograć. :devilish:

Guthrick von Kewpa

Ehm, man, ale to jest raczej niepotrzebne, soldat ma dobry kod sieciowy, dobre wyważenie, dobre wszystko, szczególnie dobrą atmosferę podczas gry - jest szybko, konkretnie itp. No i rzeczywiście, odbywają się w niego jakieśtam ligi cały czas itp., ale po ostatnich gunsosach 9c + guth + wsh g3 bije soldata na łeb:D Grałbym pewnie bardizej na poważnie w soldata, gdyby nie fakt że nie mam czasu ani sprzętu ;)
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

ColonelMatey

Cytat: Guthrick von Kewpa w 2006-02-14 11:12:29
Ehm, man, ale to jest raczej niepotrzebne, soldat ma dobry kod sieciowy, dobre wyważenie, dobre wszystko, szczególnie dobrą atmosferę podczas gry - jest szybko, konkretnie itp.
I nie ma problemów z syncami, Soldat jest rozwijany, więcej trybów, a mod default jest na tyle dobry że innych modów nie trza. A poza tym każdy host może wyważać defaulta wg. własnych upodobań - i nie ma problemu z ściągnięciem tego wyważenia. Jest automatyczne ściąganie map ( tak jak w ET chociażby ).
Cytat, ale po ostatnich gunsosach 9c + guth + wsh g3 bije soldata na łeb
Zaraz zaraz, że jak grasz z Guthem i Wshem to jest fajniej niż w Soldacie? Pff, w każdej grze lepiej grać z pr0 niż z n00bami. Przecie Soldat + pr01+pr02 + pr0mapa_by_ColonelMatey ( tak, tak, zrobiłem parę map i jeśli ktoś ciekawy to zamieszczę linka  :D ) bije Gunsosa na "łep i szyiem"...

Wesz

Cytat: Matyi von Kluney w 2006-02-14 13:15:46
Cytat: Guthrick von Kewpa w 2006-02-14 11:12:29
Ehm, man, ale to jest raczej niepotrzebne, soldat ma dobry kod sieciowy, dobre wyważenie, dobre wszystko, szczególnie dobrą atmosferę podczas gry - jest szybko, konkretnie itp.
I nie ma problemów z syncami, Soldat jest rozwijany, więcej trybów, a mod default jest na tyle dobry że innych modów nie trza. A poza tym każdy host może wyważać defaulta wg. własnych upodobań - i nie ma problemu z ściągnięciem tego wyważenia. Jest automatyczne ściąganie map ( tak jak w ET chociażby ).
Cytat, ale po ostatnich gunsosach 9c + guth + wsh g3 bije soldata na łeb
Zaraz zaraz, że jak grasz z Guthem i Wshem to jest fajniej niż w Soldacie? Pff, w każdej grze lepiej grać z pr0 niż z n00bami. Przecie Soldat + pr01+pr02 + pr0mapa_by_ColonelMatey ( tak, tak, zrobiłem parę map i jeśli ktoś ciekawy to zamieszczę linka  :D ) bije Gunsosa na "łep i szyiem"...

Chciałbym zaznaczyć że g też sciąga mapy 8), a guthowi chodził nie o to że my graliśmy ze sobą tylko o to żę graliśmy w G3.

Jerac

CytatPrzecie Soldat + pr01+pr02 + pr0mapa_by_ColonelMatey ( tak, tak, zrobiłem parę map i jeśli ktoś ciekawy to zamieszczę linka  Cheesy ) bije Gunsosa na "łep i szyiem"...

...i po mniej więcej 2 tygodniach skrajnego uwielbienia, Soldat mi się skrajnie znudził. Cały czas to samo...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Netsu

w soldata grałem dość długo, jakieś pół roku, założyłem klan, sparingi te sprawy, ale gry komputerowe zawsze prędzej czy później mi się nudziły (trzeba przyznać że soldat jest dosyć monotonny).. a teraz gusanos ma swoje pięć minut ;)
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Jerac

Jak dla mnie to jest jak z LieroPro. Genialne do meczy turniejowych, wywazone, grywalne, itd, ale jeśli by tylko w to grać to się szybko znudzi. Choć pro przetrwało u mnie prawie rok (samo), a nawet teraz, w erze Gusanos, w szkole gram jeszzce w pro.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Tomcio

Fakt - nudzi, jak każda gra. Ale do soldata zawsze się miło wraca!

Obelix

A ja soldata lubie i mam nawet klan (po przejściach) ale już nie gram bo soldata wyparł ET ale za to w soldacie jest 50%mniej lam niż w ET.

DJ LOLUS

:inquisitive: macie przed soba goscia ktory dopiero co sie styknal z ta gra i powiem wam ze moze sie znudzic po perwsze za malo ma opcji ale za to wyje.... multi gdy wszedlem do gry az mnie dzgnelo emocje jak w UT i T2

kamil077

gdzie moge to SOLDAT zassać
bo jak ściągam to pisze mi żebym się zarejestrował się za 9.99 $  >:D

Robaq

Liero przymiera głodem, deal with it

Obelix

to sie nie rejestruj i graj za darmo ------> będziesz miał 50% mniej opcji w grze ale będzie działało (REJESTR SUX!)

Krzys004

Jak roboty nei mam to se gram. Szkoda że broni mało.
No to jazda !!!