2021-01-27 23:38:41

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

mały ekran

Zaczęty przez ofa89, 2006-02-27 21:55:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ofa89

Rozpakowuje a potem gdzie to mam wrzucic?

Cyberworm

;)A próbowałeś uruchomić gusanos w roździelczości 640 x 480?
Dobry robak, to martwy robak.
Jesteś na moim plazmowym celowniku,wg moich obliczeń masz 0% szans na przeżycie.

Wesz

Proszę zwracać uwagę na datę wysłania posta, dokładnie czytać wątek. Naprostowanie - w gusanos nie ma roździelczości 640x480, gusanos pracuje w 320x240, "vid_doubleres 1" powiększa kazdy piksel dwukrotnie, ale roździelczość się nie zmienia.

Cyberworm

:happy:No tak, ale widzisz ja miałem na początku tak samo.
Zmieniłem roździelczość na 640x480 i był pełny ekran.
Przynajmniej u mnie trzeba było tak zrobić.
Dobry robak, to martwy robak.
Jesteś na moim plazmowym celowniku,wg moich obliczeń masz 0% szans na przeżycie.

hunter46

Witam, mam Windows7 i też jak włączam Gus.0.8.1 jest w takim maciupkim okienku, ale kiedyś grałem u siebie na Win XP Home Edition i Gus.0.8.1 było w rozdzielczości 1024x768. Czy nie można by było przeprogramować konsoli z Gus.0.9c do Gus.0.8.1 aby po naciśnięciu klawiszu F5 lub F6 okienko było powiększone?
Hunter

Wesz

alt + enter nie pomaga?

Miksior

eh u mnie jest to samo
jestem zagorzalym fanem gusanosa 0.8
0.9c nawet nie chce mi sie odpalic -.-
probowalem wszystkiego co bylo wymienone w tym temacie, moze ktos jeszcze udzielic pomocy? albo zapodac link do jakiegos programu?
Wesz twoj link mi nie dziala

daro

w config.cfg dopisz coś takiego.
sfx_output_mode nosfx
vid_doubleres 0
vid_fullscreen 1
vid_bitdepth 16
vid_filter nofilter
I jeżeli dalej nie będzie działać to usuń komende: "FULLSCREEN" ja tak zrobiłem i mi działa.
configa otwierasz notepadem.

Wesz

Daro podał rozwiązanie które prawdopodobnie umożliwi ci uruchomienie gusanos 0.9c (co gorąco polecamy). Jeżeli jednak dalej jest zainteresowany uruchomieniem gusanos 0.81 w fullscreenie stwórz w katalogu gusanos plik o nazwie gusanos.bat i wklep w jego zawartość coś takiego:
gusanos.exe -r

Zapisz tak przygotowany plik, a następnie uruchom grę klikając dwukrotnie lpm na gusanos.bat.

Miksior

Wesz nie bardzo rozumiem pojecie plik
co mam stworzyc dokladnie?

Wesz

Otwórz sobie notatnik, wklep tam to co podałem w poprzednim poście, i zapisz plik jako gusanos.bat w katalgu gusanos 0.81.

Miksior

Wesz jestes wielki;>
dzieki wielkie, wszystko dziala pieknie;>
ten temat powinien byc podklejony bo wiele osob ma podobny problem;p
pozdrawiam
Napisana: 2010-02-07 15:02:23
jeszcze jedno pytanie, da rade odpalic jakos bota?
zrobilem drugi plik botgusanos.bat ale niestety bot sie nie wlacza

Wesz