2021-02-26 19:16:17

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

BOOM !

Zaczęty przez Oski, 2006-03-15 15:34:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oski

Witam !

Jestem tutaj nowy, i bardzo podoba mi się gusanos... (jak chyba wszystkim na tym forum :) )
I tu moje pytanie. Bardzo podoba mi się broń "Chemical Bomb" jest ona w gs 0.8, i jak czytałem bronie z 0.8 niedziałają w 0.9
Da się tą broń jakoś "nakłonić" aby zechciała działać ? Nieznam się na tym zbytnio więc sami rozumiecie ;)
W poprzednim temacie pisaliście że się nieda, ale jak zrobić żeby działała ? napisać ją od nowa ? tylko jak   ???

Pzdr.

Jerac

Witamy, witamy.

Ale na początek cię pięknie dobiję: Nie da się tej broni przekonwertować na G 09c, gdyż nie będzie działać dobrze w necie. Powinno dać się w nowej wersji... (a jak się nie będzie dało, to ktoś w Argentynie zawiśnie)
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Wesz

W takim razie możesz już zbierać forse na bilet ;D

Oski

no trudno...

może mi ktoś wypisać gry w które da się grać przez sieć ??

w liero chyba się nieda, tak ?

grałem w wurmzm nawet, nawet...

pzdr.

PS. a są jakieś packi z broniami do gusanos 0.9 ?

Jerac

Sytuacja na rynku lieroklonów jest mniej więcej taka:

-LieroX, gigantyczny klon z ogromną ilością modów i graczy, ale cierpi na nadmiar noobów a także średnią według mnie grywalność. Ponadto wiemy już że nie będzie się rozwijać, więc tak czy siak LieroX czeka już tylko powolny regres.
-Wurmz! - "dobrze zapowiadający się klon liero", niestety na skutek niedokończenia na zapowiadaniu się skończyło. Kod sieciowy raz działa świetnie a raz beznadziejnie, szczątkowa ilość graczy, pare modów. Permamentnie zdechły.
-LOSP, klon który naprawdę przypominał Liero, aktualnie połączony z Gusanos 0.9.
-Gusanos 0.81, podobnie jak Wurmz!, niedokończony. A szkoda, bo potencjał był. Od diabła modów, 0 graczy ;D
-Gusanos 0.9. Czemu rozróżniam? Ze względu na kod sieciowy. Moim zdaniem ten z 0.81 był lepszy, wymagał tylko wywalenia paru bugów. G 0.9 boryka się z bardzo niedokładną grą przez neta, a także ograniczeniem niemal do zera możliwości modowania przez kod sieciowy. W splitscreenie liero znika w porównaniu do Gusanos.
-Soldat - nie jest to klon Liero, lub też jedyny który nie miał być podobny do liero. Duża rzesza graczy, lecz niestety jest płatny, możliwości modowania znikome a sama gra nudzi się po tygodniu/dwóch. Ale ten netplej i rzesze rządnych krwi sołdatów...
-Inne - czyli wszystkie te pomniejsze klony. Generalnie nie ma żadnego dokończonego, wszystkie są w mniej lub bardziej zaawansowanym stadium rozbebeszenia. 99% martwych, ogólna ilość graczy wszystkich razem wziętych jest pewnie na poziomie W!.

Co do G 0.9 - są pełnowartościowe mody. Było o nich pisane w newsach tutaj, więc poszukaj.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.