I nowy początek...

Zaczęty przez ChanibaL, 2006-04-01 16:35:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michał Mleczko

Aktualności by wypadało mieć, ostatnie wątki także są przydatne.

ChanibaL

Ostatnie wątki to podstawa, ale aktualności można by się ograniczyć do podsumowania np. 3 ostatnich, nagłówków jeszcze 5 a resztę pod guzikiem więcej
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Michał Mleczko

Jakby każdy user mógł sobie jeszcze określić, czy chce widzieć ostatnie 3 aktualności, czy wszystkie, to strona byłaby super. Nie wszyscy chcą po każdym zalogowaniu przyciskać "więcej"

ChanibaL

Z częstotliwością jaką u nas się pokazują aktualności to te 3 całkowicie wystarczą, pozatym widział by coś w okolicach tytułów 5 jeszcze starszych.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Michał Mleczko

Rzeczywiście, jak przeczytałem te aktualności to rezygnuje z mojego wcześniejszego posta. Nawet na tej stronie można by zmniejszyć ich liczbę, za to ułatwić do nich dostęp w innym linku. Fajnie jest je przeglądać, ale tylko raz.

kamil077

Nei......
wróciłem po krótkich 3 dniach (Piąt. ,Sob. ,Nie. u dziadzia i babci ::)) a tu super powitanie <!!!> LIGA LIERO UMIERA <!!!>

plsss.... możecie jakoś skopiować to forum i wszystko
(ew. lekko zmienić z tymi aktualnościami czy cuś) i żeby userzy zostali  :brood:
może jakoś się da.....-  :-\

Jerac

Niestety, nie ma takiej możlowiości. Nie płaciłeś, to nie ma.

Co prawda kombinujemy żeby jakieś alternatywne forum i główna były, coś jak to:
http://nowa-liga-liero.prv.pl/...

...celsymop i yspanys jentomas jejows jet cyzu syblgom ot wtb kat A
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Netsu

niestety struktura forum nie pozwala na zachowanie userów których nick zawiera na końcu zero i dwie siódemki, też miałem ten problem kiedy zamykali system freeweb
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Krzys004

Mi też nie chodzą linki :( :( :(
No to jazda !!!

Michał Mleczko

To jest zwykły obrazek, strona tak naprawdę nie istnieje. ;D
Ale jakby istniała, mogłaby być niezła. Trzeba by tylko utrzymać ją w takim klimacie.
No, może bez pomurz.