2021-02-27 13:38:36

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

Bug czy co innego?

Zaczęty przez Aceb, 2006-05-16 18:12:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aceb

Nie moglem znalesc takiego tematu to bo go nie bylo.A o to o co chcialem sie zapytac.Mam chyba buga.Bo jezeli dajmy na to kilka osob gralo w Gusanos na jednym serwerze i zniszczyli cala ziemie to jak zaraz potym doloncze do sewera to ja widze ta trawe i nie moge sie przez nia przekopac i jeje zniszczyc a gracze se po niej chodza jak by jej nie bylo wcale.(sorry jezeli to nie jest poukladane) :-\

Cyberworm

Aceb mam to samo, tyle że u mnie stopniwo ten teren zanika.
Chodzi tu o to, iż mapa ci się wczytała, ale nie wczytało ci się to co na tej mapie zniszczyli inni gracze.
Radzę ci poczekać jakiś czas po podłączeniu.
Dobry robak, to martwy robak.
Jesteś na moim plazmowym celowniku,wg moich obliczeń masz 0% szans na przeżycie.

Aceb

Prubowalem nic.Nie wiec co z tym jest.

Jerac

A to w Gusanos 0.81 jest czy w 0.9c? Bo jeśli 0.81 to jest wszystko w porządku (tam po prostu nie ma syncania ziemi), natomiast jeśli 0.9c to coś ewidentnie jest skopane...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Aceb

No bo jest cos w tym skopane.Bo to jest wersja 0.9c.        Ja stoje tu         <robal_niebieski>

Napisana: 2006.05.16 20:17:54
No bo jest cos w tym skopane.Bo to jest wersja 0.9c.        Ja stoje tu         <robal_niebieski>  l
                                                                                                           ________________l

Gostek tu  <robal_bialy> <ogien>
I on mnie moze zabic a ja go nie bo sam zgine od strzalu chyab ze to bron nie wybuchowa. <chiquita> <chiquita> <chiquita>
Napisana: 2006.05.16 20:19:22
Sorry za to nad tym co podalem stoje tu robal niebieski mialem laga na kompie i tak jakos sie zrobilo.Pszepraszam za to.