Friendly meczyk (Liero_) okolice wawy.

Zaczęty przez void, 2006-05-27 19:15:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

faktor4u

Od niedawna jestem warszawiakiem, więc byłbym chętny na jakieś małe lierowe spotkanko. Jeśli przypadkiem byłoby organizowane jakieś mistrzostwo to też chętnie bym się pojawił. Chwilowo spotkanie w moim mieszkaniu nie jest za specjalnie możliwe, ponieważ mam współlokatora chorego na ospę :) O 18 kończę pracę, więc po tej godzinie jestem względnie wolny. Uwzględnijcie, że Wawę znam jeszcze raczej kiepsko :) Preferowalbym głównie rejony śródomieścia, centrum i wolumenu.

[VT].:nomind:.

buuuuhuuuu!! kolejny warszawiak! buuuu!!  :inquisitive: ;)
Powodzenia w Stolicy faktor4u i niech Ci asfalt lekkim będzie ;) ( pozdrowienia znad morza, gdzie winko na plazy leje się leniwie w słońcu, a dziewczyny w bikini wesoło graja w siatkówke na piasku  :happy: ::) )

ad rem: Zasady rozgrywki wydaja sie ciekawe (reload 100 good thing), zupelnie tylko nie rozumiem banu dla BLarpy ktora jest w moim (i wielu Vermis Templarów) podstawowym weapon set'cie. No i mapa: random.. say w00t?  :stunned:
Jesli zagrasz z kims na takich ustawieniach to koniecznie zdajcie relacje!

Przy okazji wiekszego lieromeetu chetnie sie w Wawie pojawie (niestety nie przez najblizsze 3 tygodnie - sesja :( )
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

[VT] EdgeCrusher

No pomysl gry z bonusami i na randomowej mapie juz troszeczke mnie odstrasza....A moze by tak po bozemu? Na mapie jakiej? Z Bronia (Bronisława) ktora grac moze kazdy, tak jak lubi? No i na koniec jeszcze.....Pooo seeesjiiii :)
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven

Aceb

2006-05-30 15:03:09 #18 Ostatnia edycja: 2006-05-30 16:26:00 by Greybrow
Może  zamiast mapy random zrobić by jakąś dużą dobrą mape? Bo random jest troche nudzący że tak powiem.

Doman

May the Schwarz be with you!

Aceb

No taką gdzie naprzykład można na dużą odległość się atakować albo poprostu uciec na koniec mapy na czas przeladowania. <robal_niebieski> <ogien> <robal_niebieski>

Doman

2006-05-30 18:36:40 #21 Ostatnia edycja: 2006-05-30 21:19:55 by Greybrow
Map spełniających Twoje postulaty jest na stronie wiele: zarówno obszernych i otwartych jak Deathruw, czy Cathode, jak i takich, gdzie mozna się na chwilę przyczaić i zregenerować (Shayss)

Aceb

Cytat: void w 2006-05-27 19:15:38

Zbanowane są: Bouncy Larpa, Bouncy Mine, Greenball, RB Rampage, Flamer*

Jeszcze raz chciałem to tego wrócić bo mnie gryzło strasznie.Bouncy Larpa i Bouncy mine,RB Rampage oraz Flamer tak ,ale z greenballem napewno bym sie nie zgodził zagrać z 2 powodów.Chodzi mi oto że bez tej broni nie zagrał bym.(Nie umiałem inaczej tamtego napisać)
<robal_bialy> <ogien> <chiquita>.Green ball jest dobry na bronie typu big nuke.
<robal_czarny> <ogien> <chiquita>.Jest dobry jako osłona jeżeli sie umiesz tego używać.

Jerac

Najlepszą obroną na BigNuka jest... po prostu ucieczka. A jeśli rozbryźnie się w powietrzu, to nawet jak nie zdążysz zabierze ok.20 życia (chyba że stoisz na podłodze, ale przecież można skakać). Zanim się zbierzesz tym greenbalem do obrony, to BN faktycznie zdąży wybuchnąć.

A kiedy się przydaje GreenBall? Rzadko, ale czasem bardzo. Jeśli grasz z jakimś masterem Zimmów czy Larp, jest to idealna metoda na rozbicie jego długofalowych taktyk. Nie będzie mógł przewidzieć, gdzie są zimmy, bo przecież nagle im mogło coś zielonego zas*ać drogę.

Ponownie zadaję pytanię o BLarpę: Dlaczego jest niedostępna, skoro jest dostępna zarówno zwykła Larpa jak i Zimm?
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Aceb

No Jerac może mu chodzi o to że to sie odbija jak zimm i te kropki za tym spadają.Ale z drugiej strony troche racji w tym jest.

Greybrow

zasady w Liero_ są jakie są. Tak samo ustawienia ligowe, promodowe, vermistemplarowe, a nawet 0%reload są jakie są.
Jak sobie kto chce, niech wymyśla do woli.

Chollix

Hm, ja lokalu raczej nie zapewnie, ale zasugeruję może kawiarnekę na Pięknej (tam, gdzie ostatnio było spotkanie w Warszawie - www.piekna.pl). A termin? Może jakoś w tygodniu wieczorem?

Doman

Z lokalem mam tak samo - nadaje się conajwyżej na 2-3 osobową konfrontację. Być może będę mógł kogoś przenocować, ale to jeszcze nic pewnego. Co do terminu - ja bym był raczej za weekendowym popołudniem. Można wcześniej zacząć (w tyg. niekórzy mają pracę itd...) no i dla przyjezdnych zdecydowanie wygodniej. Można to zorganizować tak jak poprzednio, czyli zaczynamy wczesnym popołudniem, kończymy późnym wieczorem, albo tak jak na mistrzostwach, czyli przez noc do rana.