2021-01-18 15:41:42

Aktualności:

więc koniecznie przeczytaj regulamin (link pod guzikiem "Pomoc" powyżej)

Co zrobić aby gotowe bronie z LieroKit znalazły sie w Liero

Zaczęty przez M4X, 2006-06-03 14:59:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M4X

Co zrobić aby gotowe bronie z LieroKit znalazły sie w Liero <robal_zielony> <strzela> <robal_czerwony>?
Hmm...

ChanibaL

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Aceb

No a nie masz ich odrazu?Ja po zrobieniu broni mam ją w grze już więc nie wiem co uciebie może być nie tak?A jest ta broń w folderze z grą?

M4X

Poprostu w LieroKit-cie znalazłem kilka nowych broni i nie wiem co zrobić zeby z nich <strzela>
Hmm...

Combaine

Wybierz plik z nową bronią, wybierz starąbroń do zastąpienia i wduś 'activate'.

M4X

THANKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <robal_bialy> <robal_szary> <strzela> <robal_szary> <strzela> <robal_czarny> <strzela> <robal_brazowy> <strzela>
To teraz bedzie jatka!!!!!!!!

Napisana: 2006.06.03 21:16:07
EEE... a gdzie jest to  ,,Activate" ??
Hmm...

Combaine

Nie 'activate', tylko 'replace'. Mój błąd, ale całego lejtokita na pamięć znać nie muszę, a tego akurat mogłeś się domyślić.

M4X

Spoko juz se poradziłem. A przy okazji widziałeś taką bron która wygląda jak banana bomb tyle że po wybuchu rozrzuca ciała robaków?
Dziwna rzecz.
Hmm...

Combaine

Nazywa się Banana Fake i w teorii ma służyć jako straszak. W praktyce bezużyteczna. Tylko co to ma do rzeczy?

Guthrick von Kewpa

Chciał się pochwalić chłopak odkryciem. ;) [Na niskim riloudzie wygląda jak fajerwerki, pamiętam bo sam się tym namiętnie bawiłem ;)]
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

M4X

Nie tylko poprostu fajnie zasypuje planszę na loading 0%
Hmm...

Kuraj

Co wy gadacie, zawsze brałem Chiquita Fake i Chiquita Bomb do jednego zestawu i pozwoliłem koledze myśleć "prawdziwa, czy nieprawdziwa". Zwykle kończyło się fragiem. :)

Jerac

O, to dobry jesteś... z tego co grałem w W! z całą Ligową ferajną, to tylko Smuf coś tam próbował zrobić czikitą, i owszem - udało mu się ze 3 razy, aż się nauczyłem jak się przed tym bronić. Od tego czasu, zginąłęm od czikity mooooże 2 razy (raz co rzuciłem, i jakimś przypadkiem znalazlłem się tam gdzie ona w momencie wybuchu, i raz mnie bananek dobił).

Po prostu - nie licząć BigNuka, Cluster Bomb, Grenade trudno znaleść bardziej bezużyteczną broń. Żeby nie było - grywam ponad rok w Liero1.33 i LieroPro, z niezłym przeciwnikiem, i jakoś nikt nigdt nie wpadł na pomysł skutecznego zastosowania tej broni.

Do czego więc Chiquita Fake? Ma to sens, jesli podbije się czikitę. Zresztą, w tym samym zestawie z którego CF pochodzi jest chyba własnie przebajerzona czikita, i wtedy - owszem, ma to sens ;]
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Doman

Ee. Mi tam się chiquita nieźle sprawowała, zarówno w 1.33 jak i Pro.Może i nie była tak zabójcza jak gauss, ale dobrze pasowała do strategii trzymania się na dystans i powolnego nękania przeciwnika, zwłaszcza na mapach typu dookoła romek jak 2xKross.
May the Schwarz be with you!

Kuraj

Graliśmy na mapie z ciasnymi korytarzami, używałem CF aby wykurzyć kumpla z camp-spotu. A jak 2 raz już sie nie chciał nabrać to rzucałem prawdziwkę. :>