Kto wygra mistrzostwa swiata w piłce nożnej?

Zaczęty przez fishman, 2006-06-16 15:28:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aceb

Hehehe jeżeli dalej tak bedą grali to w finale bedą grali ze sobą Niemcy i Brazylia obie drużyny w dobrej formie.

fishman

Ale Chapaux Bas dla Francji....Brazylia odpadła....

Wygląda na to że juz tylko BJ i M4X zachowują szanse na roxa...(Jezeli Niemcy dojdą do finału to bedą typować wynik, a jeżeli nie dojdą to nikt nie dostanie roxa)

Wesz

Ale mi frajda wytypować zwycięzce z dwóch drużyn, powinny się liczyć drużyny obstawione w 1/8 finału. Przy dwóch drużynach to nawet moja stara powie mi kto wygra :D

fishman

Nie wiem Wesz o co ci biega...zasady były, są, i bedą takie ze mozna było do końca ćwierćfinałów typowac zwycięsce mistrzostw. Jak sobie spojrzysz wyżej to zobaczysz ze juz tylko BJ i M4X wytypowali Niemcy. Jeżeli Niemcy będą w finale to oni bedą typowć wynik(np.1-2 lub 3-2 itp).Ten z nich który bedzie blizej wygra. Jezeli Niemcy nie dojda do finału lub przegrają w finale to nikt nie wygra.

A tak na marginesie i słucham sobie zajefajn... komentarza:

Komentator1:  Niestety Francuz Viera dotknął piłki a gdyby tego nie zrobił to Henry nie byłby na spalonym.
Komentator2: No tak masz racje....Viera spalił kolege...
Komentator1: No tak....dobrze że nie naprawde. :stunned:

Biernath_John

Co zrobić.

Meczu nie widziałem, ale po statystykach wygląda na to że Włosi wygrali zasłużenie... teraz kibicuję już im tylko, bo portugejry i francy nie lubię.

fishman

Włosi byli lepsi na 100%...Aczkolwiek w czasie dogrywki obie ekipy miały szanse na zwycięstwo, jednak Niemcy nie wyglądali jak zgrana druzyna a tak naprawde wygrała włoska organizacja.

Jezeli chodzi o typy na mistrza swiata to nikt nie trafił.... :brood:

Teraz (oczywiście poza konkursem) stawiam na Francje...To co zagrali z Brazyli To normalnie.....CHAPAUX BAS...

Jeszce napisze w tym wątku tylko kto wygrał po finale i potem (po finale) bede uważał wątek za zamknięty.

Robaq

Cytat: fishman w 2006-07-02 10:26:45
Ale Chapaux Bas dla Francji....Brazylia odpadła....
Cytat: fishman w 2006-07-05 06:15:31
Teraz (oczywiście poza konkursem) stawiam na Francje...To co zagrali z Brazyli To normalnie.....CHAPAUX BAS...
Powtarzasz się  :devilish:
Liero przymiera głodem, deal with it

M4X

Szkoda że już niemcy odpadli. Aja już myślałem że będę miał ładniejszą reputację. Cóż tak to bywa. :'(
Skoro już na nich nie mogę liczyć to liczę teraz na Francję, lecz nie wiem dokładnie czy jeszcze nie odpadła z mistrzostw bo nie oglądam często meczów. ;D
Hmm...

Biernath_John

Nie odpadli. Grają o 3 miejsce przecież, a to jest coś

fishman

Zgadza sie John. Mecz finałowy Włochy - Francja
                         Mecz o 3 miejsce Niemcy - Portugalia

Wydaje sie ze ten finał będzie bardzo ciekawy, lecz z przebiegu całego turnieju to Francja zasługuje na zdobycie trofeum. Grają pieknie, widowiskowo, i z pomysłaem. Szczególnie podoba mi się Zidane i dwa płuca ekipy czyli Makalele i Viera. Jeszcze należy dodać młodość i kreatywność Franka Robery i powstaje przepis na sukces. Chyba jedynym słabym punktem tej drużyny na dzień dzisiejszy jesy bramkarz - Barthez. Francja jest według mnie faworytem ale wiadomo - piłka jest jedna a bramki są dwie....

Tomcio

Makelele właśnie tak dobrze nie gra. Vieira - masz rację, to doświadczony i bardzo skuteczny obrońca. Barthez - masz rację, ma czasami takie chwile, przepuszcza proste piłki, no ale w finale to będzie maksymalnie skupiony. A co do Franka Ribery'ego to on gra fenomenalnie! Nie myli się prawie nigdy, dużo biega i widać, że całe swoje serce wkłada w mecz. Jak ma piłkę, to wiadomo, że jej nie straci.

Cyberworm

2006-07-07 10:39:59 #26 Ostatnia edycja: 2006-07-07 13:10:02 by Cyberworm
 :(Skoro wszyscy których typowaliśmy odpadli to może, będziemy zgadywać wynik meczu finałowego?
Na roxa oczywiście.
Dobry robak, to martwy robak.
Jesteś na moim plazmowym celowniku,wg moich obliczeń masz 0% szans na przeżycie.

fishman

No ja mysle ze mozna typowac wynik ale dla przyjemnosci 4 fun albo cos ale nie na roxa.

Na roxa to mozna było typować ale do ćwierćfinałów jak było 8 zespołów a nie teraz jak już są tylko 2 zespoły bo załatwo by było. Ponadto zasady były znane dosyć długo (już od rozgrywek grupowych)

Cyberworm : Nie zmienia sie zasad w trakcie gry.

Jak juz powiedziałem mozna pisać jeszcze w tym wątku o strategiach, taktykach, itp ale roxa to nikt nie dostanie za to bo nikt nie trafił mistrza swiata.

Wesz

Van_Hoover

Cytat: fishman w 2006-07-07 13:19:16
Na roxa to mozna było typować ale do ćwierćfinałów jak było 8 zespołów a nie teraz jak już są tylko 2 zespoły bo załatwo by było. Ponadto zasady były znane dosyć długo (już od rozgrywek grupowych)

A mnie dalej zastanwia kto tego roxa by przyznał :thinking:. Anyway:
* Van_Hoover typuje, że wygra Italia i pokona Francję 2:1

[edit]już ćwierć tysiąca postów mi nabiło ;D[/edit]