program do blokowania wyskakujących okienek

Zaczęty przez Obelix, 2006-07-05 16:23:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Obelix

czy mógłby ktoś zapodac linkiem do jakiegoś dobrego programu blokującego pop-upy?

Wesz

Mnie kerio proffesional firewall bardzo ładnie bloku to świństwo. Więc jeżeli obecny firewall ci nie odpowiada lub go nie posiadasz to polecma Kerio.

Jerac

Hm, tylko Kerio ma średnią skuteczność pod tym względem, a na dodatek chetnie blokuje niektóre rzeczy które MAJĄ się pojawiac (tzn nie chcę aby były blokowane). Teoretycznie mozna jakąś-tam kombinację klawiszy zastosować przy klikaniu, ale nigdy nie pamiętam co to tam trzeba było wdusić.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Kuraj

Jerac

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Wesz

Control do jest domyślnie do tymczasowego zezwolenia na pokazywanie reklam chyba.

Express

Firefox+AdBlock, ew Flashblock (lub Opera+coś_tam, albo nawet już bez cosia). I z głowy.
A przy okazji cała masa innych rzeczy.

ChanibaL

Do duetu firefox+adblock polecam dodać jeszcze adblock filterset updater. W praktyce eliminuje 99% reklam bez blokowania wszystkich popupów.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Biernath_John

Doman

do IE też są jakieś dodatki blokujące pop-upy, ale nigdy sie tym na poważnie nie bawiłem.
May the Schwarz be with you!

Greybrow

ja korzystam z www.maxthon.com
Wygląd Opery (a nawet lepszy) obsługa gestów myszy (lepszy niż Operze), obsługa blokowania reklam (też lepsza), obsługa zakładek i silinik ie.

herself

2006-07-06 23:02:27 #11 Ostatnia edycja: 2006-07-06 23:22:30 by herself
Cytat: Greybrow w 2006-07-06 20:29:59
i silinik ie.

To zdecydowanie nie zaleta.
Z tego miejsca chciałbym pozdrowić ChanibaLa bijącego się z jsem pod IE :D