Strategie

Zaczęty przez scorpio, 2002-03-22 23:45:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Durbik

Cossacks... o ile bitwa jest bardzo ciekawa, formacje itp, o tyle rozwój bazy to już szczyt RTSowej nudy. Rozumiem że mnogość opcji jest fajna, ale tu mamy do wyboru np. 16 upgrade'ów... Ja przynajmniej nie mogę się w tym połapać.

No i zanim będziesz miał choćby czworobok piechoty, mija pół godziny. Ciężko sie w to gra. Może byłoby fajne w scenariuszach multi, ale nie grałem takowych.
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.

sir_Kris

Może i masz rację jeśli chodzi o ilość upgredów , ale niektórzy mogą poczytać to jako zaletę. Poza tym nawet w starcfcie chociaż niewatpliwie jest hitem nie używasz wszystkich "ulepszaczy" , w Kozakach też nie musisz. Problemem jest jedynie to , że musisz je najpierw poznać . Co do czasu tworzenia choćby czworoboku trwa to trochę no , ale w końcu nie jest to zwyczajny RTS.
Sir Kris, twórca mapy TERAZ3

kurff

po necie ciągle królują W3 i Starcraft

Biernath_John

Ogłaszam nabór do grania w Civilization III: Play the world przez email! Rozgrywki próbne już się rozpoczęły, gram Ja, Durbik i Sir_Kris. Zdało by się tak bardziej 4-5 osób które mogłyby poświęcić trochę czasu na częste wysyłanie emaili.

Jeśli ktoś jest zainteresowany i nie ma Civ3: PTW, to może się do mnie zgłosić - odpłatnie mu mogę wypalić i wysłać płytkę 8)

Jeśli ktoś jest zainteresowany i ma Civ3: PTW, to niech zainstaluje patcha 1.14f i zgłasza się z emailem.

zap

nie kapuje tego grania przez imejl;
ile płace :D ??

Biernath_John

10 zł mi wysyłasz i dostaniesz płytkę pocztą.

A gra przez email... robisz turę, wysyłasz save i czekasz aż wszyscy sobie go poprzesyłają... jak w szachach itd

Biernath_John

2003-01-26 22:45:46 #66 Ostatnia edycja: 2003-01-27 09:39:52 by Durbik
No civ3ptw play by email się rozkręca, początek jest dość żmudny bo nie ma co robić podczas tury, teraz jak się już ma po te 3 miasta to się robi coraz ciekawiej. Wnioskuję że wśród forumowiczów chętnych brak?

Zniszczę was moim archerem ahahahah... khm...

Kelner

Cytat: sir_Kris w 2003-01-13 20:34:43
Tak sobie myślę ,że każdy miłośnik RTS i strategii po prostu z przyzwoitości powinien zobaczyć Kozaków.
Gra jest naprawdę odjechana ,ma niezłą grafike , dużo możliwości taktycznych i pare innych zalet.
AAAAARRRRRGGGGHHHHH..... Gra jest rowno pokopana. nierowna. Upgrady zbyt radykalne (podwyzka dla gornikow=wydobycie kamienia +400%). Grafika jednostek sux. To po prostu nie ma sensu. A jak se zalatwisz armatki wielolufowe to juz sie kompletnie rozgrywka rozjezdza.
Łoś superktoś
JID: kelner@chrome.pl

tymolord

 A graliście może w Heroes of might and magic III? Nie? Moim zdaniem to najlepsza z części heroes.
8 miast + 1 dodatkowe w dodatku armagedons blade.pełno jednostek
Heyah tymolord!! !! !! !! !!

Jerac

Homm III samo w sobie jest takie sobie. Z AB jest nieco lepiej, z SoDem jeszcze lepiej, ale pelnie szczescia osiaga sie dopiero z nieoficjalnym, ale za to bardzo rozbudowanym i zaawanoswanym dodatkiem In the Wake of Gods (WoG). Jednostki tam zdobywają doświadczenie, zamki można NISZCZYĆ... lista ficzerów ciągnie się przez 4 strony. Oczywiście każdą opcję można przed grą włączyć/wyłączyć.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

tymolord

 Wake of gods jest super, ponoć można ale nie jestem tworzyć własne miasta. Nie umiem tworzyć skryptow ERM czy jakoś tak, poza tym homm III niechce mi zadziałać. Chyba potrzebny jest plik data4.dac czy jakoś tak.
Heyah tymolord!! !! !! !! !!

Maciejka

ja zainstalowalem WoGa i nie mam nowych jednostek >:( >:(
<robal_czerwony><strzela>
<a href="http://www.aqq.eu" title="AQQ.EU :: GG, Tlen, Spik, ICQ, MSN, SMS w jednym AQQ!"><img src="http://www.aqq.eu/images/promo/02-anim.gif"; border="0"></a>

tymolord

Cooooo?????? niemasz nowych jednostek? To niemożliwe! przecież są jednostki 8 poziomu, emisariusze, nowe jednostki neutralne np. gremlinołaj gremlin-św. mikołaj, a niedość tego to ja ściągnołem z jakiejś czeskiej strony i były 3 jednostki które niebyły opisane czyli: wilkołak, jakiś zgniły smok i jakaś baba-czarodziej w czerwonej szacie! Zobacz w edytorze map tam chyba będą
  <spikeball>  <spikeball>  <spikeball>
Napisana: 2006.10.20 19:28:11
Słuchajcie, wiecie może jak w WoG dać bohaterowi inną gębe niż są dostępne? <robal_niebieski>
Heyah tymolord!! !! !! !! !!

Adollo

A graliście kiedyś w Medieval 2 total war? Ta gra jest o wiele lepsza niż część 1, ale jest dość podobna. Mnie się bardziej podoba część turowa, bo bitwy na średnim poziomie trudności, jak sie dowodzi duuuuuuuuuuuużą armią i atakuje zamek, to jest sporo zamieszania. Komputer raz nieźle mnie wrobił w bambuko. Otóż miałem konnice, a przeciwnik jedynie kuszników. Nagle komp z obżesza miasta pszysłał włóczników, ustawił murem za kusznikami. No i kusznicy wybili mi konicę. No oczywiście szarżą konnicy na włóczników nie było mowy. Ale mimo wszystko bitwy w Medieval 2 są super
Co ja robię tu? a nic takiego :P

GOKUSSJ3

Ja lubie warcrafta II to moj pierwszy rts gralem w niego jak mialem 8 lat na play station. I caly czas gram(tym razem na pc) gra jest stara ale jara! A poza WC2 gram tez w AOE
<robal_czarny> <strzela>
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - LIERO! - i nie zmienia się nic!