Wurmz - mecze

Zaczęty przez Biernath_John, 2002-03-28 19:31:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

red

Kiedy beda jakies oficjalne zawody?
Wurmz!... nie gram... chyba ze beda zawody...

wiraqcza

Hmm, może jak będzie woormz gotowe?

[SS]Crusher

Było spotkanie:
[CSGSM]Cruzh3r
[LPL]Fieroman
[LPL]Endrju
Ligol
Buck OFF!!!!
B4L
coza idiotyczne nicki, no jak bracia....

red

Ale tak jak teraz wy sobie gracie a wurmz sie rozwija tak by dalej bylo... Tylko jakis ranking by mogl powstac czy cos... Tak jak w szachach... A gry toczyly by sie w jakies tam pasujace przeciwnikom dni... Tak mniej wiecej ja to widze... Moglibyscie nad tym pomyslec...

Biernath_John

Po co?

Lag internetowy uniemożliwia jakiekolwiek sensowne rozgrywki.

Nie ma możliwości sędziowania pojedynku (spectator)

Więc na aktualnym stadium nie ma co w ogóle dyskutować o oficjalnych rozgrywkach - takie mogą odbywać się jedynie przez LAN

Fieroman

2002-04-27 11:46:18 #20 Ostatnia edycja: 2002-04-27 11:57:11 by Fieroman
[CSGSM]Cruzh3r
[LPL]Fieroman
[LPL]Endrju
Ligol  

BJ przy tym pojedynku Lag nie przekraczał 1 sekundowego zacięcia się na 10 secund przy szybkości L 1.33 to chyba dobrze Crusher ma odlotowe Stałe Łącze :) Dziękujemy mu za to [mówie za Siebie  8)]

\/ gdyby nie Wurmz stracił bym forme bo nie moge z nikim grać tu u mnie a tak to sobie pograć można raz na dzień po godzince heh...

red

No to nawet nie musza byc oficjalne... moze to byc poprostu liga podworkowa... :)

Moze to bedzie powoli ale zawsze cos, czytalem tu sporo wypowiedzi ze ludzie nie maja z kim pograc... chyba jak raz w miesiacu sie do jakiejs kafejki wpadnie pograc to nie bedzie za duzo kosztowalo...

Po co sedziowac... wystarczy zmienic troszke gre zeby robil sie scrin z wcisnietym tabem u obu przeciwnikow i oni potem go wysla w jedno miejsce...

Przez lan to spore ograniczenie... ale wierze w internet...

[SS]Crusher

Jak grałem z Ligolem było 0 laguw chodziło perfekto...
a ostatnio jak graliśmy z Cryo to jak był lag to można było spokojnie wyłączyć wurmzy!... w trakcie tego meczu strasznie wszystko zwaliłęm Fiero może potwierdzić. Pojedynek trwał aż do czasu kiedy mi prąd wyłączyło:)
Buck OFF!!!!
B4L
coza idiotyczne nicki, no jak bracia....

wojtec

Kilku próbowało się ze mną połączyć ale nic z tego,mam SDI nawet firewalla wyłączyłem .

gg 1291847

The Bill # 001

Kiedys probowalem grac z Patrysem. I nie mogłem się połączyć, ale z nim a nie on ze mną. Patrys stwierdził, że coś przez co wychodzę na świat blokuje ten port z którego wurmz, korzysta. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jak bedzie mozna ustawic port to chyba sie skoncza problemy. Tak?
Chciałbym tu napisać, że policja to ... :)

Jaras

nie wiem na czym toi polega, ale jak patrys jest serw, to jest spoko, a jak ja, to rzuf.

Express

Kilkanascie minut temu rozegralem pierwszy mecz po LANie. Po poludniu byc moze bedzie kolejny, i nie tylko w dwie osoby.
W porownaniu z gra przez net - roznica kilku klas. to jak porownanie furmanki z ferrari. Super!

Johny

Jak ktos chce to bardzo chetnie pogram w Wurmz! przez internet, spotkacie mnie na gg (prawie ciagle jestem on-line) moj nr to 3770034

Pit

Jak ktoś ma ochote na meczyk wurmz! niech pisze
gg:1820205

Laska_z_Polski

PONIŻEJ MÓJ GG
aha mi wurmz chodzi szybciej (mam modem )jak zmiejszyłem se fps do 20