2021-01-21 19:06:50

Aktualności:

Kasowane są wszystkie wiadomości nie stosujące się do regulaminu Forum

Reorganizacja Ligi Liero

Zaczęty przez Biernath_John, 2002-03-30 02:31:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Biernath_John

Dobra, oto mój post numer 666, i jest w pewnym sensie epokowy, bo będę robił odczyt.

CHCEMY WAS W KLANIE CHŁOPCY!

[515]Patrys - lead programmer, koder, levelmaker (raczej levelremaker), nasza duma i chluba

Angelus - level machine, komentator, świadomy, opanowany człowiek, hardcore weteran

Krymzon - TC machine, komentator, świadomy, opanowany człowiek, weteran

Wiraqcza - high quality level machine, weteran, komentator

Reddig - true veteran, hardcore komentator, antypirat extreme

Co do reszty, to prosiłbym o ich deklaracje.

I pamiętaj: nie pytaj co GWARDIA może zrobić dla ciebie... pytaj co TY możesz zrobić dla GWARDII (TM) 8)

Z tematem nowego klanu przenosimy się, tutaj można pisać dalej o Lidze Liero i zmianach które w niej zajdą.

[VT].:nomind:.

..a ja chcialbym spytac jak szybko JA bede mogl cos zrobic GWARDII   8).

Czy to juz ma byc ten elite squad, na ktory tak wszyscy czekali (tzn wszyscy tu, czyli Vermis Templari all-stars team  8) ;)), czy macie rowniez zamiar wylonic taka grupe pod jeszcze inna nazwa ? Chodzi mi o mordercow, a nie artystow, poetow, veteranow, kombatantow i innych 'specjalnych'. ;)
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

Biernath_John

2002-03-31 13:41:18 #17 Ostatnia edycja: 2002-04-01 21:03:39 by Durbik
Niestety, zmartwię cię NieUmyśle; Gwardia nie gra, gwardia jest profilerem, a liga liero jest konsumentem.

Całkiem możliwe że w Gwardii znajdą się dobrzy gracze... ale nie o to nam chodzi. Choć pewnie Zarząd miałby jeszcze niejedno do pokazania w rozgrywce...

Więc jeśli chcesz szukać grup uderzeniowych, to szukaj w Lidze, są frakcje o groźnych nazwach, to pewnie umieją grać nieźle (hahaha)

Fieroman

no a dziś sie dowemy że to Pryma Aprylis ;P BJ był by wtedy coolerem ;P ael myśle że to na powarznie...

Biernath_John

[SS]Crusher

Pytam się czy Gwardia to całkowiće nowy klan czy tylko członek(bez skojareń) Ligi Liero złożony z najbardzej aktywnych członkowsko i najlepszych graczy?
Bo mnie mieśąc na forum niebyło więc niewiem...
Buck OFF!!!!
B4L
coza idiotyczne nicki, no jak bracia....

Biernath_John

GWARDIA to całkowicie nowy klan.

TEXLER

Ta reorganizacja to swietny pomysl, moze jednak podzielilby GWARDIĘ na jakies mniejsze grupy, np oddziały, jeden oddzdial kierowalby ktos z powyzszej listy, ktora przedstawil BJ

Biernath_John

Eee, GWARDIA jest tak nieliczna, że nie ma sensu jej dzielić... nawet nie ma formalnej wewnętrznej struktury... i sądzę że nie ma sensu jej robić.

Nysa

Ja na przykład bardzo bym chciał wstąpić do Ligi,
ponieważ lubię grać w Liero i myślę, że Lidze spodobają się moje plansze. Jedną już wysłałem, nazywa się Tunelnik i
powinna być w "Mapach Innych". Stworzyłem ją, bo
czytałem Encyklopedię broni i przy "bouncy Mine"
zauważyłem, że faktycznie w lidze NIE MA IDEALNYCH
tuneli,więc postanowiłem zrobić i tak stworzyłem mój Tunelnik.

Durbik

Sorry, ale tunelnik odpadł w przedbiegach. Nie da się tam grać - wszędzie jakieś 'dzikie' piksele, półeczki bez symetrii, jakoś tak ogółnie krzywo. Bardzo ciężko się jest tam poruszać w ogóle, a to ze względu na ciaśniutkie tuneliki.

Moje rady (był taki program kiedyś - Wujek Dobra Rada, motyla noga):

- Mapa musi być otwarta, to znaczy taka, żeby po przelecieniu 10 pikseli nie trafiać w murek.
 - Musi być w miarę symetryczna, chyba że jej pomysł zakłada asymetrię właśnie (jak np. pokolenia) - bez tego trudno się bardzo gra, szczególnie jeśli mapa jest zamnknięta.
 - Zawartość bunny hopów bardzo poprawia playability na mapie.
 - Musi spodobać się najpierw mnie, potem BJowi/Greyowi
 - Musi im się chcieć uploadować.
 - Mapper nie może nazywać się Lukif ani Qbon.
Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.