2020-09-22 03:57:49

Aktualności:

Znasz angielski i wiesz co to irc? To idź na: irc.fragzone.se channel #liero

V Oficjalne Mistrzostwa Ligi Liero

Zaczęty przez Greybrow, 2006-10-30 14:50:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wei-Zhi-Hui

/ulv

Van_Hoover

Biernath_John

Wykombinowałem to wolne więc oficjalnie mogę jechać na miszczostwa.
ph33r

Jaras

Wei-Zhi-Hui

/ulv

Smoothguy

Tak ja bym przybył i w sumie można by mnie zapisać, ale... to zależy od tego czy i kiedy będę na imprezie andrzejkowej. Jeśli wypadnie w ten weekend co mistrzostwa, to niestety na mnie nie liczcie, ale jak w inny lub nie będę szedł w ogóle, to spoko, wtedy tylko jakiś niezidentyfikowany czynnik mógłby mnie powstrzymać. ;)

Myślę że do końca tygodnia dam odpowiedź.

wiraqcza

Będę, tylko pytanie jak duża jest ta chata Patrysa. Bo ja dwóch kumpli chcę przywlec ze sobą. Gwarantuję ich kulturalność.

ambasador

2006-11-08 22:07:29 #22 Ostatnia edycja: 2006-11-08 22:28:24 by Volum
Z uwagi na to że do Wrocławia prawdopodobnie będę jechał stopem, chciałbym się dowiedzieć od Patrysa ile zajeło by mi przejście takiego odcinka http://www.osir.dolsat.pl/droga.jpg? A co do odjazdu w niedziele, mam pociąg o 15.30.... więc jedyny problem to znalezienie Patrysa domu. ;)
It's this way because that's the only way we do it.

Jaras

wg. mnie co najmniej 30 minut.

barnex

Barnex na 96.66% jedzie i zabiera ze sobą Co0bę, którego niektórzy bywający na ligowym kanale ircowym mieli pewnie okazje dośc dobrze poznać.

[VT].:nomind:.

Prosiłbym o dopisanie [VT]Yez'a do listy gości. Wyciągam go z Trójmiasta mimo że stale dostaje od niego baty w Liero.. (ale na trzezwo wiec mysle ze na mistrzostwach dam mu rade! ;) )
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

woj_79

>:D i wychodzi na to, że ja jednak nie będe mógł pojechać. co najwyżej za OSIEM lat. poczeka się z sześć i po problemie.

Wei-Zhi-Hui

/ulv

ingadereg

Chciałabym niniejszym postem zgłosić 3 osoby na Mistrzostwa Liero. Przyjedziemy z Konina, 2 mężczyżn i 1 kobieta Smiley. Jakby co jesteśmy w stanie wziąć kompa do gry. Poproszę o jakieś potwierdzenie naszego zgłoszenia - Anna 0504-644-130, Marcin 0503-970-777, Krystian 0697-310-575. Będziemy walczyć o złoto   :devilish:

Doman

Godzina 0 juz za niecały tydzień w związku z tym 2 pytania:
1. Powiniene jeszcze coś potwierdzić, wpisac się gdzieś albo cos wpłacić?
2. Wybiera się ktoś z Warszawy, albo może ktoś będzie przejeżdżać? Do Wrocka troche się jedzie, a w paczce zawsze raźniej. Poza tym trzebaby się zacząć za biletami rozglądać.
May the Schwarz be with you!