2020-09-22 02:19:15

Aktualności:

Podczas rejestracji niezbędny jest działający email!

V Oficjalne Mistrzostwa Ligi Liero

Zaczęty przez Greybrow, 2006-10-30 14:50:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Guthrick von Kewpa

A wcześniej to jak, sam sobie pozwoliłeś, czy pytałeś jak stara była nietrzeźwa?
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Greybrow

2006-11-21 22:43:34 #46 Ostatnia edycja: 2006-11-22 00:02:41 by Greybrow
Wcześniej miał jechać z Van_Hooverem, ale się im ścieżki rozeszły.
A Ty jedziesz w końcu?

Btw. Patrys mi oświadczył, że ludzi co nie wpłacą zrzutki koszulkowej, do domu nie wpuszcza :)

Może ktoś nie doczytał, więc powtarzam:
!!!!!!!! Uwaga: tu jest najnowsza paczka z najnowszym promodem: http://liero.robal.org/pliki/konwersje/tc_lieropro3.rar
To jest sam plik exe. Należy go dorzucić do katalogu z Promodem.

Tak dla porządku. Jak mi ktoś nie zgłosi wymiaru koszulki, to będzie to XL.

Van_Hoover

Ja poproszę L-ke i zgłaszam, że pieniądze dostarczę osobiście.

Jaras

a ja bym prosił conajmniej XL :o

ChanibaL

Dobra, wpłacone. Niestety wciąż nie wiem czy przyjadę :/ - nie dość, że mam zrobić projekt procka (po jakiego !@#%$?) to jeszcze mi combo z 4 kolokwiów dowalili. Prawdopodobnie dopiero w ostatniej chwili będę wiedział czy będę czy nie - pojawia się problem czy robić mi koszulkę okolicznościową...
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Greybrow

Zrobię, najwyżej przegrasz wszystkie mecze walkowerem, a koszulkę się doślę :(

barnex

Co0ba prosił XXLke, ale jak już za późno, to pewnie przeżyje też w standardowej XLce, bo zajmuje tyle, co pół Barnexa.
Barnex, jak już rozmawialiśmy na privie Ultra_spaślak_mega_large, albo nic, bo w XXLce wygląda jak Barnex w XXLce.

BTW, do Chollixa i Domana oraz innych jadących z Warszawy: czas się chyba zdecydować na jakiś konkretny pociąg i bilety zdobyć. Ja tam nic nie wiem, więc się zgadzam na to, co wybierzecie.
Nie ukrywam, że najwygodniej by mi było, gdyby ktoś te bilety zdobył za mnie :-). Ale same wskazówki co, jak, gdzie, kiedy i za ile kupić też będą przydatne, bo pkp to dla mnie czarna magia.

ChanibaL

No to XXL jeśli można. W najgorszym wypadku jak nie przyjadę a napis będzie w stylu 'był na mistrzowstwach' to zawsze można 'nie' mazakiem dopisać.

Um... nie wiem czy literówka czy kłopoty ze zdobyciem/niedoczytaniem/już zakupione, ale u mnie XXL pisze, zresztą Co0ba też XXL chciał.

A i czy ktokolwiek zachacza o te pociągi:

(przy okazji test doubleposta nieudany, trza pachnąć)
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Doman

2006-11-22 22:06:19 #53 Ostatnia edycja: 2006-11-22 22:16:59 by Doman
Cytat: barnex w 2006-11-22 21:02:11
BTW, do Chollixa i Domana oraz innych jadących z Warszawy: czas się chyba zdecydować na jakiś konkretny pociąg i bilety zdobyć. Ja tam nic nie wiem, więc się zgadzam na to, co wybierzecie.
Nie ukrywam, że najwygodniej by mi było, gdyby ktoś te bilety zdobył za mnie :-). Ale same wskazówki co, jak, gdzie, kiedy i za ile kupić też będą przydatne, bo pkp to dla mnie czarna magia.

Z pociągów (jeżeli nie chcemy się przesiadać) zbyt dużego wyboru nie ma. Wyjazd 7.45 z Dw. Centralnego, przyjazd do Wrocławia 14.20. Bilety planowałem kupić jutro. Fajnie byłoby się wstępnie spotkać przy kasach, Ostatecznie mogę komuś kupić bilet z góry - za niewykorzystany PKP oddaje kasę bez problemu.

* Doman też umie się bawić stroną PKP
May the Schwarz be with you!

[VT].:nomind:.

Przyjezdzam do Wrocka o 14:55, bezpośrednim z Gdanska. Najprawdopodobniej z [VT]Yez'em. Czy jest sens brac taxe z dworca do Ciebie Patrys (ile to kosztuje?) czy lepiej tluc sie busem (ile to trwa i jaka szansa ze sie zgubimy?). Impreza zaczyna sie o 15:30 AFAIR, nie chcielibysmy sie spoznic :).

Jesli bus lepszy to gdzie z niego wysiąść? (na przystankach we Wrocku sa nazwy ulic?)
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

Jaras

2006-11-23 07:04:03 #55 Ostatnia edycja: 2006-11-23 07:32:21 by Jaras
ze względu na remont placu Grunwaldzkiego i związane z nim mega-korki, taryfiarzowi ufundujecie willę, jeśli tylko zdecydujecie się taksą jechać. z dworca (ul. Dworcowa) macie autobusy 145 i 146. wysiąść należy 2 lub 3 przystanki za Halą Ludową na przystanku "Partyzantów" lub przystanku "Okrzei", co zostało zobrazowane tutaj poprzez czerwone strzałki, odpowiednio lewą i prawą.

edit: trwa to trochę tak czy siak, ze względu na wspomniany remont. jadąc do Patrysa zgubić się jest bardzo ciężko, ze względu na bliskość Hali Ludowej (nota bene na przeciwko której jest ZOO, które też trudno przeoczyć), która to jest dobrym punktem rozpoznawczym.

edit2: gdyby jakieś problemy były całą sobotę można dzwonić do mnie 694301600...

[VT] EdgeCrusher

Doman: Prawdopodobnie zobaczymy się w takim razie o tej 7:45  Jakby sie trzeba bylo szukac to namiar na mnie - 6933252O8

Pozdrawiam!
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven

Jaras

jakby co, to ja będę ul.Dworcową przecinał jadąc autobusem 149, ale jako że kończę prace o 14, to będę tamtędy przejeżdżał o 15:07 lub 15:37 (bardziej prawdopodobna ta druga opcja) - 149 jedzie do Hali Ludowej, później z buta albo spróbuję podjechać 2 przystanki, bo kompa będę targał, więc jakby ktoś wolał to + bankowe spóźnienie niż wygodnie i na czas dupsko zawieźć pod samego Patrysa, to czekam na info :devilish:

Smoothguy

Niestety ja odpadam. Sorry, że tak późno informuję. Ze względów prywatnych, bla bla, wiem że nikogo to nie obchodzi. Miłej zabawy. ;p

Greybrow

ja przyjadę golfem w sobotę koło południa z BJem i Van_Hooverem
tak że będzie można podjechać furą po sprzęt