Uwagiem! Mamy nowego mistrza!

Zaczęty przez Greybrow, 2006-11-26 01:11:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greybrow

2006-11-26 01:11:51 Ostatnia edycja: 2006-11-28 09:44:27 by Greybrow
Niespodziewanie wszystkich po kolei wykosił: Wiraqcza!
Na drugim miejscu Nomind i trzecim Edgecrusher.

Jak tylko dojedziemy do domów, to się pokaże całe mnóstwo zdjęć i filmów :)

Tutaj można przeczytać dokładne punktacje i relacje z mistrzostw.

Chciałem jakoś lepiej zrobić galerię, ale z braku czasu jest jaka jest ale jest :)
http://hypermeet.robal.org/5_OMLL/

Ventus

no, to super. Zdjęcia zawsze są dobre

Wesz

Od kiedy to VT owna Liga? Nasi musieli być chyba pod wpływem alkoholu ;) :ASD Good Game

wiraqcza

A nieprawda że wszystkich. Bo przegrałem z Yezem w grupie, i kto wie co by się dalej działo gdyby nie musiał jechać  ;D

Doman

I ja tam byłem, mimo że nie nie za wiele ugrałem miło spędziłem czas. Na usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, że w pierwszym meczu systemem pucharowym trafiłem na Wiraqcze, z którym poległem sromotnie. Z ciekawszych rzeczy dodam, że Liero na dużym ekranie to jest to co tygryski lubią najbardziej. Warto było przyjechać choćby po to, aby to zobaczyć.

P.S. Do BJa i spólki - dajcie jakies namiary na teledyski, które ogladaliśmy nad ranem.
May the Schwarz be with you!

Chollix

Byłem też, przegrałem wszystko co było do przegrania. Mogę się usprawiedliwić tym, że miałem oporowo ciężką grupę (BJ, EC, ingadereg). Dodać jedynie chciałem, że NAZI LIERO PWNZ und Big KONGO Gun hailz0r!

barnex

2006-11-26 14:29:05 #6 Ostatnia edycja: 2006-11-26 14:35:49 by barnex
Też byłem, Też przegrałem wszystko co było do przegrania (może poza meczem z Shivą, który zdecydowanie do przegrania dla mnie był. Ostatecznie chyba 2:0 wyszło, ale początek nie wróżył mi dobrze...)
.
Od dziś będę ćwiczył i ćwiczył, i za rok zpwnuje wszystkich ballem, który jest bronią absolutenie uberl33thax<strzela> (-:
Uciekajmy do smolnetu

Jaras

poziom hardkoru sięgnął tak wysoko, że wolałem nie spać u Patrysa i zawinąłem wcześniej razem z Qczą (thx zią za dotarganie torby i spiwora na przystanek). tegoroczny tournament sponsorowały wyrazy: "mon" i "right?" obecny był również Wielki Ptak, tyle że różowy. nie, ja chyba nie chcę tego pamiętać. tylko ten projektor - to powien być standard...

[VT] Patrys

I was there too. And I... I... the moose made me drink. Yeah, it was the moose. I played with Shiva... almost.
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

Van_Hoover

Ja mam zawsze to szczęście, że jak wyjdę z grupy to muszę od razu trafić na BJa i moje plany podboju świata na tym etapie się kończą. Ale przynajmniej nie dałem się znowu tak łatwo. MEMORY PWNZ :devilish:. Ogólnie bardzo fajna impreza, frekwencja dopisała i dużo się działo :) krokusiki i takie tam.. Czekam z niecierpliwością na wspominane foty i filmiki.

Doman: enjoy

ambasador

A pamiętacie może tekst Edża, który grał wtedy bodajże z no!mind'em?  "Przywiąż mnie do karimaty i szepcz zbereźne, niemieckie słowa" :D
A projektor faktycznie, przedni gadżet. Ja w samych myszczostfach przegrałem z fazie grupowej z Hoover'em a później z qczą. co wygrałem to wygrałem.. fajnie było trochę skilla podnieść :) Moim zdaniem impreza fajnie wyszła... nawet, nawet powiem.
Ale i tak nie zapomnę naszych rozmówek z Shivą w kuchni (uczenie go polskiego ;) ), oraz mojej podróży do Wrocławia z ciekawym niemcem.
Do zobaczenia za rok.. myślę.
It's this way because that's the only way we do it.

barnex

Cytat: Van_Hoover w 2006-11-26 17:27:58
Ogólnie bardzo fajna impreza, frekwencja dopisała i dużo się działo :) krokusiki i takie tam..

buahahahahahahahahahahahahah  ;D  ;D  ;D  ;D
Dla samego krokusika warto było przyjechać. Nie zapomne tego do końca życia!
Uciekajmy do smolnetu

[VT] Patrys

2006-11-26 19:06:17 #12 Ostatnia edycja: 2006-11-26 20:27:43 by [VT] Patrys
Ja przegrałem z Lechem i Aquavitem.

[EDIT]

Właśnie dostałem SMS od Wei-Zhi - odwołali im lot i spędzają noc w jakimś hotelu. Zdjęcia się mogą nieco opóźnić.

[EDIT]

Wstępne sprzątanie (zanosi się tygodniowy remont) ujawniło parę ciekawostek. Poza deską sedesową w kuchni i papierosami w cukierniczce, znalazłem:

- jedną oficjalną koszulkę VOMLL
- jeden futerał do paska na komórkę
Patrys
Vermis Templari

barnex

Cytat: [VT] Patrys w 2006-11-26 19:06:17
Wstępne sprzątanie (zanosi się tygodniowy remont) ujawniło parę ciekawostek. Poza deską sedesową w kuchni i papierosami w cukierniczce, znalazłem:

Z tą deską to AFAIR Ty biegałeś po kuchni  ;D
A co do koszulki, to pewnie podanie rozmiaru się przyda i pomurze.
Uciekajmy do smolnetu

[VT] Patrys

Cytat: barnex w 2006-11-26 20:36:00
Z tą deską to AFAIR Ty biegałeś po kuchni  ;D

Ja jej tam nie zostawiłem, jak kładłem się spać, to była na swoim miejscu, pojawiła się w kuchni gdzieś w okolicach powrotu ekipy wypadowej z miasta.

Cytat: barnex w 2006-11-26 20:36:00
A co do koszulki, to pewnie podanie rozmiaru się przyda i pomurze.

To chyba każdy wie, czy ma na sobie koszulkę, right? ;)
Patrys
Vermis Templari